Перейти до змісту

пропадающие контакты ICQ


Shura

Рекомендовані повідомлення

у меня в последнее время ужа второй раз из аськи пропадает какое-то количество контактов.

давным-давно было дело, что я создав пару новых групп и посовав по ним контакты после перегрузки аськи в новых группах нашел всего пару человек.

ну тогда - ладно, контакты перемещались.

но сейчас - вообще ничего не делал, а 2 раза около двух десятков контактов просто dissapeared :(

self-remove исключен. (Юрик :) )

переполнение списка - тоже вряд ли. всего - сотня с небольшим...

никто ничего не скажет по такому вопросу?

обидно будет потерять какой-нить важный контакт.

да, восстановить по хистори можно, но все-таки...

QIP 8081

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут може бути варіант, що контакт сам видалив себе з твого списку, але щоб 20 контактів, то навряд чи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

хм, хтось ще досі користується тряном типу qip :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно, это "фишка" КИПа такая... У меня были траблы с перемещением контактов из одной группы в другую - так же пропадали. А в других клиентах вообще нельзя было переместить их, выдавало ошибку, связанную с сервером. Может, ICQ-шники опять что-то мутят?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо контакти були без авторизації, то при переміщені могли і тю-тю, бо на сервері давно прикрили диру, яка дозволяла додавати на сервер контакти без авторизації, а переміщення між групами це, по суті, те ж додавання контактів на сервер.

переполнение списка - тоже вряд ли. всего - сотня с небольшим...

Ще було обмеження кількості контактів у одній группі і кількості самих груп, але тут на 100% не впевнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись грався мірандою, то були випадки коли вона не синхронізувала локальний список з серверним.

На рахунок квіпа то проблема виявляється непоодинока, вот наприклад з форума квіпа темко але особисто у мене ще ніразу такого не траплялось, хіба що зникли контакти яких я добавив для однієї бесіди, тому і не помічав.

Спробуй упорядкувати контакт список через Менеджер контактов, заодне бекапнеш список, щоб не переживати за подальші самовидалення контактів.

Ще було обмеження кількості контактів у одній группі і кількості самих груп, але тут на 100% не впевнений.

навряд, у мене є групи по 30 і 5 людей, груп всього 11 і вроді як гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись грався мірандою, то були випадки коли вона не синхронізувала локальний список з серверним.

В Міранді є примусова синхронізація із серверним списком. Робиться в налаштування протоколу, вручну.

навряд, у мене є групи по 30 і 5 людей, груп всього 11 і вроді як гуд

Це небагато. У будь-якому випадку, недостатньо для обмеження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так Shura каже, що контактів трохи більше сотні... сумнівно, що там більше 50ти контактів на групу

Максимум контактов в одной группе может быть 200.

Максимум групп 50.

Максимум контактов по всем группам суммарно 600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, у меня до таких размеров не дошло... :)

народ пишет, что возможны сбои в синхронизации с сервером

но старые контакты тоже замечены в пропаже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене інший трабл - в фільтри проксі на роботі повносили всі аоловські сервера аськи. саатветственна ніхт арбайтен що квіп що міранда.

хтось знає ще зеркала серверів авторизації аськи? (ті що є в списку самої аськи/квіпа в бані :( )

help :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у тебе дома ОГО то привяжи до своєї динамічної ІРшки dyndns хост, постав там http(s) або socks проксю і користуйся аською через свій домашній проксі.

Це набато безпечніше чим користуватись проксями з халявних списків, на яких стоять сніфери паролів до форм авторизації і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома не ОГО, та й тримати цілими днями потужний комп як роутер на аську з 20кб трафіку не вихід

я думав такі сервера існують в неті

тобто зараз блокований login.messaging.aol.com [64.12.200.89], а існує зеркало що нічого не робить а перенаправляє траф. ну те що ти намалював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мого знайомого було таке ....... скачай менеджер контаків ICQ ........ знайомий казав що відновив контаки які видалив уже пару років тому

точно нескажу але можливо допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ребята из AOL запросто к этому отнешение могут иметь)

Ходим дружно дальше по лезвию бритвы :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...