Перейти до змісту

Продам Воговські талони на будь-яке паливо з 10-15% знижки безстрокові


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Короче хто заправляється на ВОГу. За роботу розрахувались талонами, кого що цікавить, може бути любий вид палива по теперішній ціні мінус 10-15%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю паливо (бензин і дизель любої марки, тільки воговський) в талонах, цих талонів є десь в еквіваленті на будь-яке паливо більше 1600літрів. Даю знижку на цю штуку мінімум 10%. Талони безстрокові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це троха жостко ;) один клієнт, максимум два на всю суму, тоді виграють всі, я втрачаю 10%, але зберігаю 90%, що для кризи непогано і клієнт заощаджує від 1000грн на такій сумі, купуючи талони на не саме гірше паливо по ціні меньше оптової. Я так думаю.

короче, якщо літра соляри 5,78грн/л то я продаю талон на літру воговської соляри по ціні 5,20грн/л. Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо соляра буде по 5, то візьму літрів 100-150, а може й більше :) ! Це при тому, що 5.78 - 15% = 4.90 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого цікавить воговська солярка з 10% знижкою за безстроковими вогівськими талонами, пишіть в лічку (100л - 520грн!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Талоны привязаны к деньгам или к литрам?

Если к литрам - возьму 500 л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до літрів, без проблем, значить 500л з 10% знижкою йде до діфото. Перепишимось в лічці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попит на дизпаливо вже перевищує пропозицію :) Талони по Волинській області! Умови старі. Торги закриті. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі договора зберігаються. Ціна за літру 5,2грн, реалізація з вівторка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
цікавить 1 т. А-95...

поглянь на дато останнього повідомлення, напевно все давно продано, якщо ні-то ціни вже не ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пропан-бутан в ассортименте есть? брал бы ежемесячно 150-200 литров.

Знаю що талони на пропан-бутан продає "Газовик" на Червоноармійській

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...