Перейти до змісту

"Втрачені" знання


keepo

Рекомендовані повідомлення

3.Віманіка-шастру зараз розшифровують найкращі спєци Китаю і то їм майже нічого не зрозуміло,хоча вигадками вони це не вважають і вкладають бабло в той проект.То де вже нам з нашою науковою базою? :D

"откуда дровишки" (с), тобто звідки інфа? Я такої не зустрічав.

4.Почитай Томпсона "Запрещенная археология" тут та Механистическая и немеханистическая наука тут

помниться мене тут недавно віманіка-шастру посилали читати, а коли виплили неугодні факти звідти, то виявилось що вона ще нерозшифрована (Тов. zaHARE читає її в оригіналі) і знайшлись нові книжечки. ІМНО, за посиланнями криється неможливість оперувати фактами :unsure:

там легша інфа

легша за що? за байки про літальні апрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если хочеш расширить кругозор и реально что-то узнать,то велкам.Если хочеш поприкалываться-ариведерчи.

На сегодняшний день,многие народные сказки для меня (и не только для меня) совсем и не сказкии,когда знаешь о чем там речь.

ЗЫ: я тебе виманика-шастру рекомендовал не для того,чтобы ты летательный аппарат сконструировал,а читобы понял,что современная ракета-черепаха по сравнению с виманами прошлого.

Томпсоновскую литературу я тебе порекомендовал,так как понял,что ошибся отправив тебя сразу в 10-й клас(я чесно говоря и сам там 90% не понимаю),потому запретная археология самое то,чтобы начать узнавать правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про що диспут, я може теж хочу взяти участь? ;) бо з першого поста не зовсім зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, у двох людей різні світогляди, але вони, мабуть, ще не зрозуміли, що кожен залишиться зі своєю думкою, або навпаки - зрозуміли, але їм нудно, і вони вирішили подискутувати ні про що...

Чи варто втручатись? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понял,что товарищ keepo решил немного разобраться в том,где начинается лапша.Хорошее желание,я такие приветствую.

Вот только он не определил направление расширения кругозора.Может я ему не ту литературу даю. :)

А если серьезно,то тема хорошая и правильно поднятая.Вот тут уже возникали вопросы типа "А почему у нас стали говорить Вы?И нужно ли нам это?". "А что такое праздник Коляды?Откуда взялась Маланка?" и т.п.Потому как многие знания действительно утрачены.Некоторые просто временем забыты,а некоторые забыты умышлено и заменены на другие.Но понемногу начинают всплывать исторические нестыковки(По Борису Годунову,по татарскому игу,по запорожским казакам,по крещению Руси,по Новому годуи т.д.)А раз есть нестыковки в истории,то есть нестыковки и в познаниях которыми мы владеем.Вобщем тема емкая.Кому интересно подключайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо, тема настільки об'ємна, що її варто обсмоктувати "частинами", окремо одну від іншої. Тим паче, що ці частини взаємно непов'язані: як, наприклад, Коляда і татарське іго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо, тема настільки об'ємна, що її варто обсмоктувати "частинами", окремо одну від іншої. Тим паче, що ці частини взаємно непов'язані: як, наприклад, Коляда і татарське іго.

а я думаю шо повязані,це все "ІНЬША" історія,яку нам хтось навязав.

Як приклад з фільму "Игры богов":

Вопрос:-Кто такие Кирил и Мефодий?

Ответ:-Это монахи которые дали славянам азбуку и письменность.

Вопрос:-А что до них славяне были безграмотны и не имели азбуки?

Ответ:-Да.

Це наслідки навязаної історії,а реальна історія нам каже,що ці два так звані,монахи кастрували словянську азбуку.Так само,як після них кастрував їхню азбуку Луначарський і дав нам алфавіт.Такими темпами наші потомки будуть мати для грамоти і розмов 2 звуки "Ку" і "Кю".

Це один тільки приклад.А їх мабуть тисячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто твердження про забуті знання викликають більше питань, ніж дають відповідей.

наприклад: чому древні, як стверджує дехто, маючи змогу будувати літальні апарати з речовини, яку неможна пошкодити, залишили після себе... тільки металевий стовп О_о.

або ще: навіщо будувати, як стверджують знову ж таки деякі спеціалісти, надточні піраміди, а потім перетворювати їх... на могилу.

ну і таких питань виникає багато.

зараз читаю Томпсоновську літературу, але зважаючи на її об"єм (в скороченому вигляді 500ст) відпишусь по ній трохи пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це наслідки навязаної історії,а реальна історія нам каже,що ці два так звані,монахи кастрували словянську азбуку.Так само,як після них кастрував їхню азбуку Луначарський і дав нам алфавіт.Такими темпами наші потомки будуть мати для грамоти і розмов 2 звуки "Ку" і "Кю".

Приклад капець який неправильний, ти знаєш чьому така замисловата азбука була? Писменністю володіли ізбрані спеціально навчені люди аля шаман, піп і т. д. і передавали сугубо своїм нечисленним учням. Вони могли роками втикати в свої замислуваті закарючки і придумувати їм сакральні назви. Нашим сучасникам нема часу на це все, письменність є основним чинником для здобуття багатьох знань і воно повинно бути "оптимізованим", можеш звичайно плакати за загублений Ази Буки і т.д. але що воно тобі дасть.

Те саме і з Вєдами і всім іншим - це лише "недалекий" опис нащадками того що було, і можливо вони його і не бачили, а тільки чули байки і легенди. Це все одно що філософу і поету довірити писати книгу про будову компьютера - що з того вийде хз, але що неможливо вивчити буде 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можеш звичайно плакати за загублений Ази Буки і т.д. але що воно тобі дасть.

Добре,поясни мені що означає "АЗ(ас)" і що означає "А".

Або поясни етимологію слова ІСТОРІЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре,поясни мені що означає "АЗ(ас)" і що означає "А".

Або поясни етимологію слова ІСТОРІЯ.

Пропонуєш вступити в нудну дискусію на тему етимології, а там скоро і до символізму дійдем, а там і до причин утворення Всесвіту :D

Для чього це тобі? Людина яка вивчає граматику не прагне зрозуміти сакральні таємниці, вона хоче читати і писати, а для цього їй дається мінімум. Був би я якимось батюшкою півтори тисячі років тому - мислив би по іншому ;)

А на рахунок історії - не вірю я в неї, як і в релігію, як і в науку загалом. Спочатку під емпіричні данні підтесують теорію, а потім емпірічні дані під теорію, щоб не ображати старих(і в більшості покійних) дідусів які в чомусь були "неправі". Тому й живу сьогоденням, намагаючись довіряти тільки своїм 6-7, чи скільки їх там, способам сприйняття.

В наш час треба бути дуже ефективним і вміти жити ні на що незважаючи, на інше в нас немає часу, я беру те що мені потрібне, а все інше відкидую як непотрібне, якщо колись знадобиться підніму... І знати етимологію слова Історія одна з останніх речей необхідних мені для життя - повір в це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто твердження про забуті знання викликають більше питань, ніж дають відповідей.

наприклад: чому древні, як стверджує дехто, маючи змогу будувати літальні апарати з речовини, яку неможна пошкодити, залишили після себе... тільки металевий стовп О_о.

або ще: навіщо будувати, як стверджують знову ж таки деякі спеціалісти, надточні піраміди, а потім перетворювати їх... на могилу.

коллайдер был изобретен задолго, задоолго до нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема занадто широка. Переглянувши фільми про Єгипет, Мексику і Перу ніяких сумнівів про те, що історія подається в "трішки" неточному вигляді не залишилося...

Але краще робити теми більш чітко. А цю прикрити, бо не ясно для всіх крім zaHARE і keepo.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай Томпсона "Запрещенная археология"

почитав, впринципі доволі непогана книжечка, все гарно описано.

але крім знахідок типу кам"яна ступа і наконечник стріли, там ніяких літальних апаратів не згадували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай Томпсона "Запрещенная археология"

почитав, впринципі доволі непогана книжечка, все гарно описано.

але крім знахідок типу кам"яна ступа і наконечник стріли, там ніяких літильних апаратів не згадували.

якщо тебе цікавлять саме літальны апарати,то читай його книжку ""Пришельцы: взгляд из глубины веков".

ще потемі можеш тут читнуть загальну інфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще потемі можеш тут

почитав, це вже взагалі схоже на казки, які я малому свому читаю :(

Коротше, підвівши, поки, лінію можна сказати, що знань, як таких нема, є якась фантастика, яка чомусь вважається знаннями, при цьому Знань (тобто інформації, яку можна якимось макаром використати) там рівно нуль.

Буду радий почитати щось, що містить внятну "загублену" інформацію і спростувати свої твердження вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...