Перейти до змісту

Файні іграшки


b0rg

Рекомендовані повідомлення

менший обзавівся чудовою іграшкою - розумне цуценя

рекомендую усім молодим батькам - дітьо в захваті, іграшка говорить чудовою українською мовою

post-58-1232232234.jpg

собака говорить гарним голосом, доволі якісний звук(!), знає веселі пісеньки та реагує на дотики до частин тіла. ну на зразок 1 раз тицьнути в ніс - каже це мій ніс, 2 раз - ніс червоний, 3й - апчхи! :) ну і так далі. а ще знає лічбу, віршики, періодично видає - ти мій друг, я тебе люблю, обніми мене, і т.п.

раніше таке добро було макс тільки з російською озвучкою

ps продається в гуртівні "мЕтро", вартує 200 наших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собачка справді дуже цікавий і гарно зроблений. Такого не маємо, але бачили у племінника. Іграшка приємно здивувала. По-перше це перша іграшка яку я побачила з українською мовою, а по друге приємний голос і всі слова можна чітко зрозуміти, що для малої дитини важливо.

Того ж виробника маємо "Чарівний горщечок". Це єдина з музичних іграшок, з якої чоловік в перший же ж день не повиймав батарейки.:) Дитина (йому зараз 1 рік і 2 місяці) бавиться залюбки. Горщик теж говорить українською:) Називає геометричні фігурки, які дитина складає у відповідні отвори, співає про фігурки пісеньку, теж саме може і з цифрами і ще й носик, при натисканні видає різні звуки. Є перемикач цифри-фігурки і два положення гучності. Але і в самому гучному положенні музика і звуки не набридливі. Ще фігурки досить великі, дитині легко їх брати і простіші (кружечок і квадратик) малюк без проблем може вставити у відповідний проріз. Іграшкою задоволені.

Купували її в Тигресі місяць тому десь за 180 грн.

До речі, що це за гуртівня "мЕтро"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам таких іграшок також кілька подарили.Спочатку прикольно,а потім дивишся на малу і думаєш:"Невже я дійшов до того,що замінив власне спілкування з дитиною на спілкування з електронним цуциком?" Мабуть краще я сам буду її вчити словам,цифрам та буквам.А шо як вона ще й голосом того цуцика буде говорити? :) ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже виросли з таких :) але все одно поділюсь наводкою - дуже подобається купувати іграшки в магазині Кроха, на Радянській. Там все тільки сертифіковане, багато іграшок з дерева. Ціни відносно не високі.

Дещо цікаве можна відкопати, якшо поритися добряче на полках в Там Тамі :) Самі гарні іграшки там чого дуууже далеко "закопані" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дещо цікаве можна відкопати, якшо поритися добряче на полках в Там Тамі :) Самі гарні іграшки там чого дуууже далеко "закопані" :)

згідний. недавно з старшим шукали подарунок його товаришу на д.н. знайшли на верхній полиці(!) замаскованим :) просто суперський дитячий телескоп з підставкою, збільшення чи то 30х чи то 50х. файне виконання, за скромних 130 грн :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...