Перейти до змісту

романтическое средневековье


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

Угу, романтизм :0024:

Шльпнути б тоді одненьку маленьку ядерну ракетку на Ватикан,

зараз би десь в районі Альфа Центаври «наши караблі баразділі прастори нєабьятнай всєлєннай»!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вшей называли «Божьими жемчужинами» и считали признаком святости.

Ух-ха-ха-ха! :lol: Читать всем! :) Очень забавно и познавательно! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені теперішні любителі погратися в лицарів теж якісь немиті виглядають. і принцески їхні такі бліді, прищавенькі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер зрозуміло походження афоризму: "Миються тільки ліниві - кому чухатись не хочеться". :0065:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені теперішні любителі погратися в лицарів теж якісь немиті виглядають. і принцески їхні такі бліді, прищавенькі...

:lol: ненемиті, а іржаві. прищаві і кістляві :):):) но сімпотішні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Шльпнути б тоді одненьку маленьку ядерну ракетку на Ватикан,

зараз би десь в районі Альфа Центаври «наши караблі баразділі прастори нєабьятнай всєлєннай»!

А чому Китайці ще досі не полетіли на Альфу Центавру? На них теж Ватикан сильно давив? ;)

ІМХО. Це все звичайно дуже бридко (я про середньовіччя)...... але

Не хочу нікого виправдовувати і нікого засуджувати. Тільки мені чогось здалося, що ситуація насправді майже не змінилась до теперішнього часу.

Замісь куп екскрементів - ми маємо купи сміття, річки отруєні токсичними зливами підприємств і с/г полів, а ми щодня вдихаємо тони забрудненого повітря.

Замість гнилого мяса, засмаченого індійськими прянощами, ми хаваєм хімічні домішки і всяку іншу фігню.

Це природа людини - гадити.

А знаєте, чому Китайці ще не полетіли в космос? Бо воно їм нах не треба було. Далі романтичних мрій це не заходило.

А чому ми зараз так хочемо кудись полетіти?

Дві відповіді:

1. Знайти ще багато місця, де можна наваляти купу.

2. Щоб всекти з Землі, бо всі підсвідомо розумієм, що від нашого срачу всім нам скоро прийде пі...єц.

Ех........ :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, чому Китайці ще не полетіли в космос? Бо воно їм нах не треба було. Далі романтичних мрій це не заходило.

та полетіли вони в космос і вже давненько. зараз от планують станцію стаціонарну запустити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, чому Китайці ще не полетіли в космос? Бо воно їм нах не треба було. Далі романтичних мрій це не заходило.

та полетіли вони в космос і вже давненько. зараз от планують станцію стаціонарну запустити ;)

:D Таки полетіли.......

Але враховуючи те, що в Китаї такого середньовіччя як в Європі не було, то вони мали б зробити це ще пів тисячоліття назад.

А зараз їх приперло нипадєцкі. Того і летять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...