Перейти до змісту

Новый Луцкий форум по мобилам


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Серый, для рекламы есть отделений раздел "Реклама" http://board.lutsk.ua/index.php?showforum=58

Можеш там размещать линк на свой форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

З моїм Mitsubishi М342і, як я і здогадувався "Опыт 10 лет" не допоміг. Здогадуюсь, що топікстартер його в живу і не бачив.

А інший свій К750і я і сам перешивав і патчив, з опитом 2 дні в інтернеті. Отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти його спеціально купив, шоб всіх ремонтників під плінтус заганяти ? :)

З моїм Mitsubishi М342і, як я і здогадувався "Опыт 10 лет" не допоміг. Здогадуюсь, що топікстартер його в живу і не бачив.

А інший свій К750і я і сам перешивав і патчив, з опитом 2 дні в інтернеті. Отаке...

Сиджу читаю. На чоловіка нізашо налетіли. Із-за таких в людей комплекс неповноцінності виробляється :)) Всі ж чогось починали, запостила людина сцилку не в тому розділі, ну з ким не буває, рекламуватись всім потрібно. Особисто я взнав про борду і перейшов на неї по сцилці з візоровского форуму, нічого, абсолютно не пошкодував. Так шо даремно ви. імхо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти його спеціально купив, шоб всіх ремонтників під плінтус заганяти ?
SunSeth крім Mitsubishi М342і, які певно мало хто вживу бачив , ще і інші телефони ламаються biggrin.gif

Та, а я шо? Я нічо! Просто, можна було відразу написати, що телефон рідкісний, справи з ним не мали і нема смислу навіть братись. І не починати дарма лохматити бабушку.

А Луцькому форуму по мобілам і його учасникам успіхів і розвитку, хоч його адреса так залишилась загадкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти його спеціально купив, шоб всіх ремонтників під плінтус заганяти ?
SunSeth крім Mitsubishi М342і, які певно мало хто вживу бачив , ще і інші телефони ламаються biggrin.gif

Та, а я шо? Я нічо! Просто, можна було відразу написати, що телефон рідкісний, справи з ним не мали і нема смислу навіть братись. І не починати дарма лохматити бабушку.

А Луцькому форуму по мобілам і його учасникам успіхів і розвитку, хоч його адреса так залишилась загадкою...

совету немного фильтровать свои высказывания это раз, во вторых ты хотел помощи, я тебе объяснил ситуэйшн, эти сраные трюмы я еще самопальными шлангами шил, ты китов тоже шьёшь готовыми прошивами, флаг тебе вруки и все остальное к нему в придачу,мастер мля. А пиписьками меряться нехрен тут на форуме,имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моїм Mitsubishi М342і, як я і здогадувався "Опыт 10 лет" не допоміг. Здогадуюсь, що топікстартер його в живу і не бачив.

А інший свій К750і я і сам перешивав і патчив, з опитом 2 дні в інтернеті. Отаке...

крут,немеряно, интернет - рулез, нет тырнет, нет опита :( грустновато как-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab, крім мобіл ще майстер по хамству? Так і з клієнтами спілкуєшся? Мабуть, варто тобі ще раз відвідати посилання із поста Scorpio.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab, крім мобіл ще майстер по хамству? Так і з клієнтами спілкуєшся? Мабуть, варто тобі ще раз відвідати посилання із поста Scorpio.

С клиентами поверь за столько лет наговорился по самое нихачу, плавали, знаем

тебе того же, удачи 2 дневный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім Mitsubishi М342і, які певно мало хто вживу бачив...

У коллеги тоже такой телефон, с Италии привезённый :)

Никто вот уже года три, наверное, не может его русифицировать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серый, для рекламы есть отделений раздел "Реклама" http://board.lutsk.ua/index.php?showforum=58

Можеш там размещать линк на свой форум.

Да Ромаха, походу нет смысла, для кого , для самолюбивых и самодовольных идиотов, с распалтсовками, типа я стар, я супер-стар. Далеко не приедешь с такими "одинокими пиплами" ака Крематорий :( Не тот менталитет к сожалению :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab

Навчись на деякі речі не звертати уваги :blink: Повір на форумі хватає людей, з якими можна знайти спільну мову ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який цікавий топік, саме для розділу "Флейм" :))

Автору: продублюй його в "Рекламу" і не парся, а цей скажи щоб потерли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рекламі хоч посилання на сайт можна буде побачити, а то тут хто не встиг - той запізнився. Скинути лінк в ПП виявилося ліньки :-(. Нізачьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який цікавий топік, саме для розділу "Флейм" :))

Автору: продублюй його в "Рекламу" і не парся, а цей скажи щоб потерли

да мне по полному счёту давно уже по.. туда короче :) пусть будет для истории, нельзя просто так вот взять и грохнуть. Зря что-ли столько времени потратили, ладно чё-там... Это было просто ради увлечения, в смысле сайтик типа. Проект еще в 2000-м мне Комар начал делать, потом пошли тупо нажрались :) заглохло всё нафиг :( Времени, да и инет был диалаповский, фидо всё такое....ностальгия :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект еще в 2000-м мне Комар начал делать, потом пошли тупо нажрались :) заглохло всё нафиг

так обратись к нему... пусть поднимет проект... :)

(Комар - это тот, о котором я подумал?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hatab

Навчись на деякі речі не звертати уваги :blink: Повір на форумі хватає людей, з якими можна знайти спільну мову ^_^

Особо не обращая,но любитель отстоять свою точку зрения, я не виноват в этом :) Не мы такие - жизнь такая.

Насчёт людей с которыми действительно поговорить можно, есть зогласен, только не всегда сразу их увидеть можно, как правило первыми вылезают кто ? правильно, как в школе грили "выскочки" или как там еще...

Проект еще в 2000-м мне Комар начал делать, потом пошли тупо нажрались :) заглохло всё нафиг

так обратись к нему... пусть поднимет проект... :)

(Комар - это тот, о котором я подумал?)

тот который Комаров, ты за него подумал ?

Проект еще в 2000-м мне Комар начал делать, потом пошли тупо нажрались :) заглохло всё нафиг

так обратись к нему... пусть поднимет проект... :)

(Комар - это тот, о котором я подумал?)

так он был на фотакоме этот проект, вроде даже ссылка еще живая только там вот это: http://dragon.itt.net.ua

да, это в прошлом.

Ха, прикол http://sm.aport.ru/scripts/template.dll?Th...agon.itt.net.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який цікавий топік, саме для розділу "Флейм" :))

Автору: продублюй його в "Рекламу" і не парся, а цей скажи щоб потерли

в какую рекламу, где она ? Чёт не нашёл :(

Ща опять не туда втюхаю,потом куча вони понесётся опять, "чё-т я очкую славик" :)

Сорри, мне-ж командор писал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в какую рекламу, где она ? Чёт не нашёл :(

Ща опять не туда втюхаю,потом куча вони понесётся опять, "чё-т я очкую славик" :)

Сорри, мне-ж командор писал.

:_29: ну типу от сюди РЕКЛАМА :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в какую рекламу, где она ? Чёт не нашёл :(

Ща опять не туда втюхаю,потом куча вони понесётся опять, "чё-т я очкую славик" :)

Сорри, мне-ж командор писал.

:_29: ну типу от сюди РЕКЛАМА :)

что интересно,написал в рекламу примерно около часа ночи, но поста голяк :( чё за глю,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что интересно,написал в рекламу примерно около часа ночи, но поста голяк :( чё за глю,

надо просто читать правила форума (это я про твой ворн-левел) и сообщения форума, которое после создания твоей темы тебе гласило:

"ваша тема будет просмотрена модератором"

что-то вроде.

и совсем излишне тестовые темы в тематических разделах создавать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что интересно,написал в рекламу примерно около часа ночи, но поста голяк :( чё за глю,

надо просто читать правила форума (это я про твой ворн-левел) и сообщения форума, которое после создания твоей темы тебе гласило:

"ваша тема будет просмотрена модератором"

что-то вроде.

и совсем излишне тестовые темы в тематических разделах создавать.

уже понял,после теста только увидел,быстро исчезло первый раз не обратил внимние, невнимательность :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу читаю. На чоловіка нізашо налетіли. Із-за таких в людей комплекс неповноцінності виробляється ) Всі ж чогось починали, запостила людина сцилку не в тому розділі, ну з ким не буває, рекламуватись всім потрібно. Особисто я взнав про борду і перейшов на неї по сцилці з візоровского форуму, нічого, абсолютно не пошкодував. Так шо даремно ви. імхо

Зараз всіх "новачків" і нові ідеї провіряють на ботовість:

Спочатку заставляють получити інвайт - провірка чи не бот ти ззовні.

Потім грузять толпою - а вдруг бот внутрі, чи агент Матриці десь сидить в тобі ...

"Ибо только человек с крепкими нервами может вынести такой поток флуда на свою голову..." амінь :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Є телефон Motorolla C350.

Питання чи можливо зробити так шоб він перестав працювати і ремонту не підлягав.

Тільки так щоб експертиза не признала мене винуватим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...