Перейти до змісту

Старий Новий Рік 14.01.2009


Рекомендовані повідомлення

Пропоную завтра зустрітися і відсвяткувати СНР.

Можна спочатку покататится, а потім поїхати в парк розпалити вогонь і посидіти...

Можна також це зробити на Косогорі...

Тим більше завтра Василя........ ;)

Пропоную на 20:30 завтра зібратися в парку і вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лан їду ща іспитаю як на сліках )))) і заодно побачу чи буду ввечері ))) думаю +1 а ще до юри заїду може щось знайду ))) ггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Василь Новосад каторий Fr1end особливо корисний буде сьогодні вечерком, бо він Василь!!! з святом тебе!!! :D :D :D

хотілось би знати скільки орієнтовно буде народу? чогось мені так цікаво...а шо тут такого :0022:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Лєсний організатор довбаний як завжди пропав. Я виїду точно.

Вхід в парк 20:30-21:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто піпєц.... :D

Такого в мене ще не було. :smile-zachot:

Приїхали постояли, побороздили площу... поки пацани їздили затарюватися.....

Зібралися, поїхали ... ;)

Чуть катнули парком, і приїхали на "наше" місце над стиром..... розклали багаття, поржали.. випили чуток... ну... як звичайно.

Тири пири тралі валі......

Карочє зібралися і поїхали назад.. І тут почався найбільший прикол.

Поки ще їхали по снігу ... нічого ніхто не підозрював... ну.. чуть слизько.....

А потім, коли виїхали на бруківку. Почався реальний сракопад....

Їде Альпініст, за ним я, треба повернути..... він повертає.. як звичайно.

Карочє Альпініст прямо поїхав на сраці, я по гальмах щоб в нього не вїхати... а фіг.. не гальмує.... ледь вивернув...

Піднімався в центр з парку по траві...... :D

Потім виїхали на бруківку. :D пр. Волі. :D ваащє вафлі...... стояти не можливо.

Постояли ще біля кіоску Волиньтабака.... поржали.. покаталися..... карочє було велосипедне вер"єте. :ok:

Пороз"їжджалися.... Поки їхали з Альпіністом по Радянській ... він ще 2 рази навернувся :D Відламав кріплення насоса.

Приїхав додому довольний як слон...КАЙФ.

Сьогодні зранку, як їхав на роботу зустрів якогось діда на Україні... Він бєдняга мучився мучився.... потім плюнув і повів її в руках. ;)

А Дмаха на шосері це ваащє вафлі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кайф ще той, я пля на місці всидіти не можу, вийшов зранку з дому, глянув слизько, і зажурився, ДЕ МІЙ ВЄЛІГ???

Гоцнули суперово, попалили кастрік, поржали, "погрілись", тільки є один негативний моментик, щоб читаючі не думали, що все настільки було кльово, розкажу одну фішку. По дорозі до місця "осідання", мав нагоду їхати за досвідченим лосем, ібо ЛЄКСОМ, так він цуко вдень так Василя празднував, що якщо їхати за ним в повітряному кармані, то таке відчуття, що їдеш в "перегарному" кармані, переднє колесо крутитись не хотіло, каже мені мол, ти чьо дурак, при такій воні крутитись... :D :D :D так шо було не весело, а якщо ще врахувати швидкість пересування по стежині, і те що я був на шосейнику, то те що я доїхав за Сашком, то фантастика!!! :P

Посиділи, потринділи, поїхали по домам, і тут дійсно почалось саме цікаве!!! Підйом з парку біля "Сніжинки" повний аут, Альпініст завалився, я думаю пох, спробую піднятись, я з того переляку так розігнався, що як почав тормозити вже на Волі наверху, то мене боком майже на середину проїзджої частини викинуло, добре що машин не було! Як став на ноги офігів, про таку слизоту, можна було тільки мріяти. Підтягнулися хлопаки і ми давай "гнать" на проспекті, люди були в а...уї, вони на ногах єлі йдуть, а тут умати на вєлах рисачать. Але якщо чесно, то на ногах було слижче, ніж на двох колесах! Коли заїзжджав на бровку, заднє колесо, так скользнуло по ній, що я не поняв що коїться, але виїхав, правда на бруківці було ваще капець... В результаті гону, зкривлена гальмівна ручка і передня перекидка, але то фігня в порівнянні з отриманим адреналінчиком... Кароч щосер на льду рулить!!! :horse: Я б ще повторив!!!

Пи.Си. Всім дякую за компанію було супер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вистачало раельно одного....

КОНТАКТІВ !!!! :D :D :D

Мене там, по ходу, народ не чекав побачити взагалі. :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага!!! Того я на своїх сліках через бруківку і не поїхав!!!

Але був прикол! Повертав вже біля себе (Даньшина), то як звичайно поворот почав на дорозі, а закінчив на газоні біля дома на 3 точках(два колеса і коліно ноги), тут і прозрів, адже пер по Д.Галицького, як по нормальному асфальті.

А взагалі класно покатались! Усім респект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вчора за вечір падінь з веліка було більше ніж за 3 роки!!!!! :) Це просто .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Адреналінчик ще той коли повертаєш руль а байк не повертає.

Переднє колесо попадає в бороздочку між камнями бруківки і ти відчуваєш як воно під тобою гуляє. :)

Формат покатушки з елементами дурки на лоду мені сподобався, позитив ще той! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж кілька разів легенько навернувся на тій ожеледі. А також загубив велокомп...

А взагалі класно покатався по протилежному березі Стиру, поки інші бухали :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...