Перейти до змісту

MKV -> AVI. Чим і Як???


Karabasbarabas

Рекомендовані повідомлення

все залежить від того шо в мкв всередині знаходиться. Якщо там звичайна avi то все перекодування займає 5-10 хв. MkvToolnix, MkvExtract GUI i VirtualDub тобі поможуть. Якщо в mkv h264 то тільки можеш використати довгий і болісний шлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

инфо прально тебе написал... вчерась аккурат маялся... с настройками только помучишься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть мені навіщо качати файл .mkv якщо можна скачати відразу .avi? Якщо не читає на DVD плеєрі спробуй поміняти розширення на .mp4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не читає на DVD плеєрі спробуй поміняти розширення на .mpg4

В розширенні нічого зайвого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить є програма WinAVI (перекодування займає приблизно годинки 2-3, в залежності від потужності процесора), а я такими речами займають у програмі AutoGK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть мені навіщо качати файл .mkv якщо можна скачати відразу .avi?

а Вам, шановний, не приходила думка, що є відео тільки у МКВ??? що тоді робити??? я з таким не раз стикався останнім часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

все залежить від того шо в мкв всередині знаходиться. Якщо там звичайна avi то все перекодування займає 5-10 хв. MkvToolnix, MkvExtract GUI i VirtualDub тобі поможуть. Якщо в mkv h264 то тільки можеш використати довгий і болісний шлях.

MKV Matroska - це контейнер , і AVI також контейнер , так як і інші контейнери ASF video, MOV, RealMedia, MP4, MPG,3GP.

щось не зрозуміло , що таке звичайна avi.

А скажіть мені навіщо качати файл .mkv якщо можна скачати відразу .avi? Якщо не читає на DVD плеєрі спробуй поміняти розширення на .mp4

В мене щтук 800 відекліпів мають розширення mp4,кодек мр4v і я дуже сумніваюсь що їх прочитає любий стацінарний DVD, не рахуючи антікваріт які окрім DVD відео ніщо більше не читають. ;)

вобщето желізному програвачу всерівно яке розширення , він декодує те що в контейнері , DivX наприклад а, Xvid може й не декодувати(хоча це дуже близькі стандарти).Ще такий нюанс чим іменітіша фірма виробник програвача ,тим більше вона дотримується стандартів , така вроді мелоч, як не стандартний розмір відеокадра може повісити програвач.І получається що безімений кітаєць читає набагато більше форматів .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 щось не зрозуміло , що таке звичайна avi.

Соррі переклинило, мав на увазі DivX або Xvid. 

така вроді мелоч, як не стандартний розмір відеокадра 

Це не дрібниця, а майже 100% гарантія що на ДВД програвачі відео гратись не буде. Зараз погуглю вимоги для відео для "металевих" програвачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SUPER нормально кодує ........ я колсь кодував, але потім просто поставив GOM Player і більше некодую щоб якість невбивати .........

SUPER нормально кодує ........ я колсь кодував, але потім просто поставив GOM Player і більше некодую щоб якість невбивати .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене щтук 800 відекліпів мають розширення mp4,кодек мр4v і я дуже сумніваюсь що їх прочитає любий стацінарний DVD, не рахуючи антікваріт які окрім DVD відео ніщо більше не читають. ;)

вобщето желізному програвачу всерівно яке розширення , він декодує те що в контейнері , DivX наприклад а, Xvid може й не декодувати(хоча це дуже близькі стандарти).Ще такий нюанс чим іменітіша фірма виробник програвача ,тим більше вона дотримується стандартів , така вроді мелоч, як не стандартний розмір відеокадра може повісити програвач.І получається що безімений кітаєць читає набагато більше форматів .

Власне, формат ДВД - і є формат mpg. Він дуже чудово програється на стаціонарних плеєрах. На новіших із Divx Xvid - читаэться майже все, крім h264/x264.

Я викладав статтю, яка розказує як саме зробити.

із прогами все розказано. Із малюнками і посиланнями. Гугл дасть більш новіші версії ПЗ. воно все халявне і не потребує кряків і гемору!

І пошук, не відміняв ніхто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...