Перейти до змісту

Шукаю metal ballads


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

В кого є збірки metal ballads - бажано щось починаючи з 95 років і по цей час. Тому що на 1995 році моє хеві-метал-меломанство практично обриваєтсья, і зараз слухаю старих Judas Priest, Accept, Matallica, навіть не знаючи про щось нове. Всього я зараз не переслухаю, тож хотів би почати з баллад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Axxis, Axel Rudi Pell, Dream Theater, Sonata Arctica, Leverage, Tool, Running Wild, Rainbow- це теж старі, але варті уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Axxis, Axel Rudi Pell, Dream Theater, Sonata Arctica, Leverage, Tool, Running Wild, Rainbow- це теж старі, але варті уваги.

В тебе є якийсь збірничок? Бо я сам не маю змоги сидіти, і компонувати. Зрештою, я невіть не знаю, де в них баллади і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо тобі не горить, то на наступному тижні буде

З.І. Accept - Breaking Up Again чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Axxis, Axel Rudi Pell, Dream Theater, Sonata Arctica, Leverage, Tool, Running Wild, Rainbow- це теж старі, але варті уваги.

В тебе є якийсь збірничок? Бо я сам не маю змоги сидіти, і компонувати. Зрештою, я невіть не знаю, де в них баллади і т.д.

Для непонятливих , наприклад Axel Rudi Pell випустив аж два альбоми Ballads 1,2,

ще спосіб є , сідаєш з дівчиною , жінкою і слухаєш , якщо в неї сльоза починає бігти і говорить

...жалостливо то как поют,бедненькие(с),значить воно ;) .А так балади то з Наrd rock i Heavy  metal  епохі, а в середині 90-х була більш зверська музика , да і гітаристи новоспечені з тих груп, ігрі на гітарах , так щоб душа розвернулась і потім не звернулась :huh: , не обучені , вони в основному   з середніми пилорамами ,та пікірующими бомбардитовщиками , в скорості і силі звуку змагались.Но були винятки ,як в любому правилі.

PS.якшо до слідуючого тиждня не знайдеш , то пориюсь в закромах, щось знайду , в Луцьк їхати на цьму тижні просто не планую. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Accept чув, і маю всі їхні баллади. А от від U.D.O. чув тільки Blind Eyes... але так пре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Для непонятливих , наприклад Axel Rudi Pell випустив аж два альбоми Ballads 1,2,

ще спосіб є , сідаєш з дівчиною , жінкою і слухаєш , якщо в неї сльоза починає бігти і говорить

...жалостливо то как поют,бедненькие(с),значить воно ;) .А так балади то з Наrd rock i Heavy  metal  епохі, а в середині 90-х була більш зверська музика , да і гітаристи новоспечені з тих груп, ігрі на гітарах , так щоб душа розвернулась і потім не звернулась :huh: , не обучені , вони в основному   з середніми пилорамами ,та пікірующими бомбардитовщиками , в скорості і силі звуку змагались.Но були винятки ,як в любому правилі.

PS.якшо до слідуючого тиждня не знайдеш , то пориюсь в закромах, щось знайду , в Луцьк їхати на цьму тижні просто не планую. ;)

Злий Ви :lol:

Ну а МДМ?... Там є непогані речі. А якщо жіночий вокалЬ?:)

І це, спосіб недієвий :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, звідки маєш можливість скачати (крім фтп ДГ)?

Якщо на Візорі є файлообмінник - то звідти можу.

З http://ibox.org.ua/

З ДепозітФайлсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злий Ви :lol:

Ну а МДМ?... Там є непогані речі. А якщо жіночий вокалЬ? :)

І це, спосіб недієвий :) ))

див. зверху .Но були винятки ,як в любому правилі. ;)

А якщо жіночий вокалЬ? ,осбливо  в стилі красавица і чудовище, во -во , так і хочеться представити ,що буде з тею красавицой , як чудовище до неї добереться ,так і зразу на душі  стає жалостливо :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що на 1995 році моє хеві-метал-меломанство практично обриваєтсья, і зараз слухаю старих Judas Priest, Accept, Matallica, навіть не знаючи про щось нове.

З музикою трохи інакше, як із компами, з 1995 р. ніяких особливих нововведень не відбулось. Можна сміливо слухати нові альбоми тих кого слухав до 1995р. і в 2008 р.

Всього я зараз не переслухаю, тож хотів би почати з баллад.

А тим більше балади... Вони, що 1985, що 1995, що 2008 однакові.

А так балади то з Наrd rock i Heavy  metal  епохі, а в середині 90-х була більш зверська музика , да і гітаристи новоспечені з тих груп, ігрі на гітарах , так щоб душа розвернулась і потім не звернулась huh.gif , не обучені , вони в основному   з середніми пилорамами ,та пікірующими бомбардитовщиками , в скорості і силі звуку змагались.Но були винятки ,як в любому правилі.

Скажімо так: тоді була і "зверська" і не зверська музика, як і 5-10 років до того, так і зараз. Для когось motorhead зверський і зараз, а для декого Dimmu Borgir - солодка попса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, кому жалісливо, а хто на дез концертах під сценою під такі душероздираючі воплі і восхрапєть може :))

Yarchik, хм, якщо ти колись з тої стопки дисків все переписав, то й УДО у тя має бути весь. І вищеперечислені команди.

Мені тут недавно ОЦЮ ссилку підігнали. Якщо качаєш торенти - спробуй. Є багато чого.

А новинки можна спробувати шукати ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажімо так: тоді була і "зверська" і не зверська музика, як і 5-10 років до того, так і зараз. Для когось motorhead зверський і зараз, а для декого Dimmu Borgir - солодка попса...

ну ладно нехай буде не  "зверська" , ;)  , а по грамотному - екстремальна , death, black, doom і всякі коктейлі в різних пропорціях , шо як раз і домінувала в 90-х .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як щодо Absolute Power Metal - The Definitive Collection 5CD ??

Досить пристойна збірочка,часто нею заслуховуюсь, лінк не пробоема знайти.

Не зовсім і не всюду балади :), але дуже багато достойних речей від культових і маловідомих груп.

Рекомендую, власна оцінка 10 з 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doro - The Ballads (1998)

5e219108f14406549aa23ab764c93843.jpg

Band: Doro

Album: The Ballads

Genre: Heavy Metal

Year: 1998

Country: Germany

Format: mp3@192kbps

Size: 77,3 mb

Tracklist:

01. In Freiheit Stirbt Mein Herz (03:50)

02. You Got Me Singing (04:40)

03. Children Of The Night (04:15)

04. Fall For Me Again (03:29)

05. A Whiter Shade Of Pale (03:49)

06. Last Day Of My Life (04:24)

07. Fьr Immer (04:11)

08. I'll Make It On My Own (04:05)

09. Enough For You (03:44)

10. I'll Be Holding On (05:26)

11. So Alone Together (05:40)

12. Light In The Window (04:23)

13. Alles Ist Gut (03:33)

http://rapidshare.com/files/111834890/1998...92-M4E-Dino.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім і не всюду балади :), але дуже багато достойних речей від культових і маловідомих груп.

Ні, дякую, цікавлять лише баллади, причому вибрані окремо.

Yarchik, можу поділитись сь цим http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=220148

Поділись :)

З рапіди качать не могу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Monster Ballads - XMas (2007)

MonsterBalladsXmas.jpg

1. Skid Row - Jingle Bells

2. Winger - Happy Christmas (War Is Over)

3. Jani Lane - Have Yourself A Merry Little Christmas

4. Twisted Sister with Lita Ford - I'll Be Home For Christmas

5. Queensryche - White Christmas

6. L.A. Guns - Run Rudolph Run

7. Firehouse - Rockin' Around The Christmas Tree

8. Danger Danger - Naughty Naughty Christmas

9. Tom Keifer - Blue Christmas

10.Nelson - Jingle Bell Rock

11.Faster Pussycat - Silent Night

12.Dokken - Santa Claus Is Coming To Town

13.Enuff Z' Nuff - Happy Holiday

14.Stryper - Winter Wonderland

15.Billy Idol - Christmas Love

Deposit

pass: www.mediaportal.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1085445

Відредаговано модератором: Якщо відповідаєш зразу - не треба цитувати, тим більше повідомлення з картинкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

V/A 2002 - Metal Dreams, Vol. 4

713991.jpg

# 1 Timo Tolkki - Key to the Universe

# 2 Demons & Wizards - Fiddler on the Green

# 3 Thunderstone - Spread My Wings

# 4 Testament - Return to Serenity

# 5 Crystal Ball - Look in My Eyes

# 6 Savatage - When the Crowds Are Gone

# 7 HammerFall - I Believe

# 8 Manowar - Master of the Wind

# 9 Avantasia - Farewell

# 10 Metal Church - Watch the Children Pray

# 11 Stratovarius - Will My Soul Ever...

# 12 Rhapsody - Wings of Destiny

# 13 Blind Guardian - The Bards Song

# 14 Grave Digger - Silence

ifolder p.1

ifolder p.2

HQ booklet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...