Перейти до змісту

Шо можна зробити з звуковою картою (інтегрована)


Рекомендовані повідомлення

Суть вот в чому. Вставляєш штекер, грає, але грає одна тільки колонка, в іншій тихо. В інших роз"єм нормально, але звук якісь не той немає басу нормального. Шо можна зробити? Може в когось є зговрівша матерінка, щоб звіти виняти роз"єми.

отакі. той шо над чорним - помер

post-979-1231374328.jpg

нову купляти, не пропонувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пилюка, конектор калічено обжатий....

Думаю після перепайки цілого блоку звукових роз'ємів у тебе ніодин не запрацює.

Якщо просто 2 колонки то думаю прорамно можна налаштувати виведення звуку на інші роз'єми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той, що над чорним - називається зелений.

Я б хотів подивитися як ти будеш міняти роз'єми. Крім того 99% що проблема не у роз'ємі, а у аудіо-чіпсеті, що інтегрований в материнку.

Можу тобі звуковуху продати зовнішню. Creative 5.1 за 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з чого ти взяв що причина саме в гнізді? Причина може бути також і в штекері колонок і самому шнурі. Попробуй трохи поворушити штекер або самий дріт. До того ти ж сам пишеш що в інших розємах звук не такий як має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО аудиокарта 5.1

там , где играет только 1 динамик - это выход вуфера или центр

там, где два - фронт или тыл.

В первом случае кроссовер, скорее всего программный, обрезает высокие, во втором - басы.

Это предположение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така ж проблема саме зелений накрився. про штекери та провідники мені навіть не говоріть бо сам електронік і з ними все гаразд. в мене таке столось після того як вставив штекер який туда туго йшов (китайці трохи товстішого зробили) тому думаю, що просто відігнувся один з контактів. сам переключився на інше гніздо в мене їх також 6 тому ще на довго вистачить:) звук дійсно трохи спотворений, але на поганій акустиці цього не чути:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...