Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

Поставив вінду! Стабільно працює, багів поки що не бачив, інтернет налаштував (як бачите), антивірусник поставив. +1 вінді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив вінду! Стабільно працює, багів поки що не бачив, інтернет налаштував (як бачите), антивірусник поставив. +1 вінді.

аудиторія аплодує стоячи :_35::eusa_clap::sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.

А як додати місце до диска С? А то в мене в компі вільне залишилось, а партішен маджік допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відбавляти місце без всяких акронісів і partition magic'iv

ППЦ, грамотність аж пре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хз.. канєчно в мене активація була пройдена давно (7600 білд), поки не скачало місяць тому обновлення, активація злетіла повністю і причому без терміну (30 закінчилась звісно давно), шас ніякими креками не можу активуватись бо не сприймає ніяких ключиків :) і активаторів, після перегрузки знову просить активації СЬОГОДНІ :) вот я плюнув і сижу далі на ЗРОБІТЬ АКТИВАЦІЮ СЬОГОДНІ вже майже місяць, єдине що погано обновлення не качаються і дістає при загрузці повідомлення, а в остальному все нормально :)

З.І. Якщо хтось допоможе вирішити дану проблему без переустановки вінди то з мене +, самому ліньки ковирятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось у мене не активувалась. Пише "осталось 30 дней для активации".

Я активацію робим цим Активатором покішо працює все гуд обновляється і не яких проблем ше небуло.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще активувати зразу після установки з непідключеним інетом ....... сам так зробив і нема проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урря! Активува! дякую. Правда були трабли, (треба було ставити установочний диск, бо щось глюкнуло).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та там все активовується автоматично,не треба зразу виймати установочний диск...,от і все!

Активатор в диску.

Принаймі, скільки вже людей ставило її-у жодного не було проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не запускалась 1С ка по порядку сортування б\д

вилікувалось в конфігураторі поставив пункт порядок сортування в як системі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не встановились на Windows 7 Kaspersky internet security 7 і Daemon tools lite. А я так до них звик :( Довелось ставити тріальні версії KIS 2010 і DT 4.35 pro. Будем надіятись що за 20 днів пробного періоду добавлять у Lite- версію підтримку севен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Daemon Tools Lite витягни нову версію -- 4304. Або спробуй поставити його після того, як поставив ПРО версію -- драйвер SPTD має лишитись від неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме 4304 я і пробував ставити. Тільки що пробував ставити після встановлення про-версії. Система повідомляє про несумісність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене також якісь проблеми і з алкоголем120, і з даемон тул. Десь ще в серпні поставив собі 7600 і тоді ж з'явився алкоголь під 7. В мене він нормально працював і все було ок. Але через деякий час я його вбив (вже не пам'ятаю причини)

а зараз при установці як алкоголя так і демона після того як встановлюються драйвера SPTDinst просить перезавантажити. Після перезавантаження знов встановлює цей драйвер і "наша пісня гарна, нова починаймо її знову"... Чого воно так??? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене пісня з SPTDinst сьогодні закінчилась тим, що не вдалося зробити відкат системи і я на всяк випадок переставив повністю Вінду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогично ) причем, здесь же в топике давали ссіль на стабильную версию Алкоголя )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодці просто!

я тільки-но скачав і пробував встановити з десяток різних варіантів як алкоголя так і даемон тул. З попереднім встановленням SPTDinst-v160-x86_3 так і без нього. Ніщо не допомагає, постійно каже перезавантажитись і без цього ніяк не хоче продовжувати. Вже і в реєстрі лазив і якісь команди в cmd писав - нічого не допомагає. Прийдеться мабуть перевстановлювати віндозу (а це мені вкрай не подобається :angry: )

ультраісо ще якось з горем пополам ісо файли відкриває, але ж в мене ціла купа мдф і нрг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у вас а у мене немає проблем..хоча це х64 Вінда.

post-2669-1254686832.png

Жодних проблем. Білд.7612

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй поставити SPTD 1.58 (є на минулій чи позаминулій стронці в цій темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...