Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

... не знайшов іншого способу видалити непотрібну win 7, як через форматування диска

При завантаженні показує вибір двох ОС (одна з них і є скинута 7ка). Спробував через msconfig видалити запуск win7, показує лише XP !!!

Допоможіть видалити win 7 з варіантів завантаження!

Спробуй відновити головний завантажувальний запис XP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
... не знайшов іншого способу видалити непотрібну win 7, як через форматування диска

При завантаженні показує вибір двох ОС (одна з них і є скинута 7ка). Спробував через msconfig видалити запуск win7, показує лише XP !!!

Допоможіть видалити win 7 з варіантів завантаження!

Спробуй відновити головний завантажувальний запис XP.

як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в сімці можна міняти теми, тільки треба поставити universalthemepatcher__1_.rar

1252962902_elegant-gray-.jpg

залейте тему в папку C:\Windows\Resources\Themes. Запустить тему можно двойным кликом мыши по файлу .theme или "Рабочий стол" - "Правая кнопка" - "Персонализация"

http://rapidshare.com/files/280123568/Elegant_GRAY.rar

зеркало

http://depositfiles.com/files/jskfoagcx

а який смисл з цього патча? і без нього в мене тем дофіга і всі нормально працюють. чи це тільки в мене так? щось не розумію

post-6285-1253477074.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй поставити собі

http://rapidshare.com/files/280111372/Seve...o_Blue_Wave.rar

зеркало

http://depositfiles.com/files/2z4xrmp6m

1252960566_seven-aero-blue-wave-3.jpg

бачиш різницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачав, поставив, ніякої різниці не побачив (крім того, що перестали задіюватись раніше встановлені теми), повернув як раніше було.

Може комусь треба теми для W7? Є 100 тем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібні,виклади якщо не тяжко!

Собі поставив сімку 7234-дуже задоволений,російськомовна з вбудованим активатором.Хочеться всякого спробувати,думаю, ці теми знадобляться.

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ftp://lm:[email protected]/Soft/Themes100windows7.rar

то став собі вже 7600. Будуть оновлення приходити і українську мову собі поставиш. І активатор до неї на фтп є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже декілька днів юзаю 7600 здається норм от тільки постійно випригує така штука при запуску офісних програм типу ворда, це як на 2007 так і на 2010.

qqqqqqqqqq_6028530_310601.jpg

І активатор до неї на фтп є

в кого нема доступу до ФТП ось ще один активатор (в мене встановлений)

Windows_7_Loader_Version_1.5_Release_2_by_Orbit30___Hazar.rar

Як активовувати:

wwwwwwwjpg_7514554_310604.jpg

1. Uninstall 7Loader

2. натиснути на фірмовий знак (в кого ноут то ноута в кого щось інше дивимось і клікаєм).

3. Install 7 Loader

4. Remove EOM Branding

При активації прийдеться пару разів перезавантажитись.

І в результаті отримуєм

eeejpg_3456255_310609.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже декілька днів юзаю 7600 здається норм от тільки постійно випригує така штука при запуску офісних програм типу ворда, це як на 2007 так і на 2010.

бо в тебе стоїть два офіса, мабуть. В мене стоїть 2003 і 2007. Але в 2003 я залишив тільки EXCEL , а все інше забрав. А в 2007 видалив EXCEL, а все інше залишив - це щоб вони один одному не заважали. І таких настойок конфігурації в мене не вискакує

пс: о! а що в 2010 такого цікавого є? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо в тебе стоїть два офіса, мабуть. В мене стоїть 2003 і 2007. Але в 2003 я залишив тільки EXCEL , а все інше забрав. А в 2007 видалив EXCEL, а все інше залишив - це щоб вони один одному не заважали. І таких настойок конфігурації в мене не вискакує

пс: о! а що в 2010 такого цікавого є?

стоїть тільки один .........спочатку поставив 2007 ця двіж випригувала потім 2007 зніс і поставив 2010 і всеодно те ж саме

rrrrrrrrjp_4598974_310644.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо в тебе стоїть два офіса, мабуть. В мене стоїть 2003 і 2007. Але в 2003 я залишив тільки EXCEL , а все інше забрав. А в 2007 видалив EXCEL, а все інше залишив - це щоб вони один одному не заважали. І таких настойок конфігурації в мене не вискакує

пс: о! а що в 2010 такого цікавого є?

стоїть тільки один .........спочатку поставив 2007 ця двіж випригувала потім 2007 зніс і поставив 2010 і всеодно те ж саме

rrrrrrrrjp_4598974_310644.jpg

ну просто 2010-м раніше користувався коли ставив ще 7100 а зараз вирішив знову поюзати ............. нічого особливого просто він запускається скоріш, але є один нюанс всетаки бета версія (нічим не уступає 2007-му по набору функцій і стабільності роботи) і англіськи інтерфейс (нічим незаважає, думав раніше шукати русифікатор але якось і без нього норм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qqqqqqqqqq_6028530_310601.jpg

в мене така фігня вискакувала, коли стояло 2 офіса... якшо завжди користуватись одним то таке вікно не з'являлось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така фігня вискакувала, коли стояло 2 офіса... якшо завжди користуватись одним то таке вікно не з'являлось..

якби була причина в цьому то я б і не писав просто це було з самого початку поставив севен 7600 поставив офіс 2007 і він почав викидати такі вікна ............ удалив 2007 офіс поставив 2010 і всеодно те ж саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоїть тільки один .........спочатку поставив 2007 ця двіж випригувала потім 2007 зніс і поставив 2010 і всеодно те ж саме

ну просто 2010-м раніше користувався коли ставив ще 7100 а зараз вирішив знову поюзати ............. нічого особливого просто він запускається скоріш, але є один нюанс всетаки бета версія (нічим не уступає 2007-му по набору функцій і стабільності роботи) і англіськи інтерфейс (нічим незаважає, думав раніше шукати русифікатор але якось і без нього норм)

ну то мабуть того і вискакує, що бета версія. Але стверджувати не берусь.

Встанови наново, попердньо зроби повне видалення (в Windows 7 Manager, який є на фтп є функція "розумного видалення" - видаляє будь-які сліди проги). Може поможе :)

пс: глянь ще, може в тебе залишилась папка Office12 в Програм Файлс/Майкрософт Офіс - прибери її звідти... Попробуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то мабуть того і вискакує, що бета версія. Але стверджувати не берусь.

Встанови наново, попердньо зроби повне видалення (в Windows 7 Manager, який є на фтп є функція "розумного видалення" - видаляє будь-які сліди проги). Може поможе

пс: глянь ще, може в тебе залишилась папка Office12 в Програм Файлс/Майкрософт Офіс - прибери її звідти... Попробуй.

вискакувало навіть і коли стояла повна версія 2007-го ............. (в мене на ХР яка стоїть паралельно до Він7 встановлено 2007-ий офіс і все гуд).

доступу до ФТП в мене нема тому пошукаю в неті Windows 7 Manager спробую удалити повністю і встановити наново

П.С. папки нема

yyyyyyyyyy_7932105_310671.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть пожалуйста як мені продовжити пробний період у сімці? Там потрібно вводити спец команду, а яку саме я не знаю. Точний білд не пам'ятаю але це вже не Реліз кандидат, а офіційний. Підкажіть повний порядок дій? Пам'ятаю, що цю штуку можна тричі продовжити. Тобто знову буде вибивати "До активації залишилось 30 днів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выполнять в последний день! Действует 3 раза!

* Нажимаем Пуск

* В "Пуске" пишем cmd

* Нажимаем правой кнопкой мыши на "cmd" и выбираем Запустить от имени Администратора

* В появившемся окне (черном) пишем slmgr /rearm - данная команда и даст нам 30 дней халявы

* Дожидаемся сообщении о успешном выполнении...

* Готово! У вас 30 дней пробного периода

Пробуй повино допомогти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выполнять в последний день! Действует 3 раза!

* Нажимаем Пуск

* В "Пуске" пишем cmd

* Нажимаем правой кнопкой мыши на "cmd" и выбираем Запустить от имени Администратора

* В появившемся окне (черном) пишем slmgr /rearm - данная команда и даст нам 30 дней халявы

* Дожидаемся сообщении о успешном выполнении...

* Готово! У вас 30 дней пробного периода

Пробуй повино допомогти ;)

Можливо Пуск, а тоді "Выполнить"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да:) просто я скопірував текс і тут тобі виложив, а там просто недописали, рішили шо всі догадаються:), а непробував активатором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я помню, уже даже в Висте, написав cmd в меню "Пуск", можно вызвать "чёрное окно" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно! Просто натискаєш меню пуск,у тебе там вже буде курсор на пошуку стояти,пишеш,що тра,вибираєш зі списку своє cmd.exe----enter! І усьо ,маєш своє чорне вікно...

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...