Перейти до змісту

Кризис и цены на аренду жилья


lumax

Рекомендовані повідомлення

Хотел бы задать вопрос тем, кто снимает квартиры. Каким образом вы производите расчет в новых экономических условиях? "Замораживаете" курс доллара на определенной ометке или требуете от хозяев снижения стоимости аренды в долларах? Прошу поделиться опытом, так как устал с каждым новым месяцем платить за квартиру на 200-300грн больше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитиую своє повідомлення з іншого топіка :huh:

1. Який район?

2. Якщо бакс буде рости - чи є перспектива зменшення ціни?

Якщо шукаєш помешкання то не спіши, ціни потихенько на оренду падають :blink: Як живий приклад знайома, яка дала оголошення про найм квартири, вже через два дні переїхала в чудову однокімнатну квартиру на Відродження зі всіма меблями - увага - за 1000грн+вода+світло(заплатила за 3 місяці вперед ^_^ ), раніше платила 200$+вода+світло+телефон+аверс за напівпусту квартиру на Молоді.

Я думаю потрібно заморозить плату в грн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел бы задать вопрос тем, кто снимает квартиры. Каким образом вы производите расчет в новых экономических условиях? "Замораживаете" курс доллара на определенной ометке или требуете от хозяев снижения стоимости аренды в долларах? Прошу поделиться опытом, так как устал с каждым новым месяцем платить за квартиру на 200-300грн больше...

Я як квартироздавач заморозив долар на відмітці 5.00. І поки не думаю нічого змінювати. Всім зараз важко і треба з розумінням до цього відноситись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас аналогично.

цена зафиксирована в гривнах.

человек платит в срок - нас это устраивает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел бы задать вопрос тем, кто снимает квартиры. Каким образом вы производите расчет в новых экономических условиях? "Замораживаете" курс доллара на определенной ометке или требуете от хозяев снижения стоимости аренды в долларах? Прошу поделиться опытом, так как устал с каждым новым месяцем платить за квартиру на 200-300грн больше...

Очевидно, що все залежить від жадібності господаря. Мій господар як просив 900 грн плюс електроенергія від середини літа, так і не було розмови про підвищення платні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотел бы задать вопрос тем, кто снимает квартиры. Каким образом вы производите расчет в новых экономических условиях? "Замораживаете" курс доллара на определенной ометке или требуете от хозяев снижения стоимости аренды в долларах? Прошу поделиться опытом, так как устал с каждым новым месяцем платить за квартиру на 200-300грн больше...

Очевидно, що все залежить від жадібності господаря. Мій господар як просив 900 грн плюс електроенергія від середини літа, так і не було розмови про підвищення платні.

передаю привіт RomaBoma від мене (Ігоря з хімічного).

а в мене хазяїн виявився дуже жадним, сказав що не збирається мене кормити (тут ще нада розібрати, хто кого кормить). Ну тут напевно нема нічого дивного, адже він су@а - валютчик!

Піднімає ціну в 1.5 рази!!!!! Крім того - я завжди плачу на півроку вперед. Було 250 у.о. Потім почав говорити, що хоче підняти ціну до 300. Я сказав - ок. Місяців 2 назад кажу - давайте заплачу, а він - та ні я зачекаю, мені мол не горить. І так казав аж до вчорашнього дня. Ну ви розумієте! Каже я можу зробити для вас дешевше - по курсу прийому. Добре, що це гороворив він моїй дружині - а так би послав я його б далеко-далеко.

Короче, сказав що порахує по курсу 7.5 250 у.о. - а це 1875 грн!!! А перед тим було - фактично 1200!!!

Які є підстави збільшувати плату за оренду?!

Долар росте? а Причому тут долар.

1.Що нам зп платять доларами?

2.Чи може комусь зп піднімали на протязі останніх 3 місяців?

3.Чи картоплю і моркву почали за долари продавати?

4.Взагалі всі прекрасно знають ціна на оренду житла формується на основі:

- попиту

- платоспроможності

і одне і друге стрімко падає

людей звільняють, зрізають зп на 30-50%

НЕМА ЖОДНИХ ПІДСТАВ НА ПІДНЯТТЯ ПЛАТИ!!!

В Києві вже орендна плата впала на 40%. Раніше однокімнатну мінімум, що можна було знайти за 500-600 у.о.

Зараз - без проблем - 270-300%.

А те що відбувається в Києві на ринку нерухомості - завжди через деякий час перекидається на регіони.

Так що я прекрасно знаю - що орнеда житла через 2-3 місяці впаде і то дуже значно (на 30% мінімум).

От згададаєте мої слова на весні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, сказав що порахує по курсу 7.5 250 у.о. - а це 1875 грн!!! А перед тим було - фактично 1200!!!

хай собі рахує, поки будеш терпіти і сидіти в тій квартирі, то він буде ламати ціну яку захоче. Давай оголошення в газети про зйом квартири. Зараз пропозицій багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, сказав що порахує по курсу 7.5 250 у.о. - а це 1875 грн!!! А перед тим було - фактично 1200!!!

хай собі рахує, поки будеш терпіти і сидіти в тій квартирі, то він буде ламати ціну яку захоче. Давай оголошення в газети про зйом квартири. Зараз пропозицій багато.

так і зробив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, goranchik! Я впізнав тебе по ніку.

І ні в якому випадку не вздумай шось там підремонтовувати в квартирі... практика показує, коли орендар міняє вхідні двері чи унітаз або підводить виділений інтернет, власник завжди залупляє губу і орендну плату, бо умови стали кращими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю найкращий спосіб убезпечити себе від різних непорозумінь з хазяями укласти з ними договір, прописавши суму оренди в гривнях.

Багато хто уже так робить. А стосовно ж цін уже можна придбати в Луцьку пристойну (з меблями) однокімнатну за 1300 грн в спальних районах, або 2 кімнатну за 1500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укладання договору це палка з двох кінців. З однієї сторони квартироздавач в такому договорі скоріше всього пропише не тільки фіксовану ціну за оренду, але і штрафи за марнування майна. (наприклад впало у вас дзеркало у ванну іпошкодило емаль - штраф, подряпали дверці в шкафу - штраф, не сплатили вчасно орендну плату - штраф і т.д.). З іншої сторони при укладанні такого договору квартироздавач повинен бути готовий платити прибутковий податок з орендної плати.

Так, що якщо ви готові відстоювати фіксування орендної плати в договрі, будьте готові зафіксувати і свою матеріальну відповідальність за майно, що знаходиться в орендованій вами квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю укладання договору вигідне обом сторонам (якщо закони в державі працюють "конечно").

Як квартирознімач зі стажем скажу так - я завжди хотів би підписувати договір про аренду, але

завжди були тільки "фількіні грамоти" без юридичної сили вроді тих що видають в агенствах нерухомості.

Цікаво, скільки треба переплатити зверху щоб офіційно зареєструвати угоду ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен, что договор - палка с двумя концами особенно сегодня. В договоре сумма прописывается на год вперед. А если цены снизятся? Платить как по договору больше чем бкдет реальная стоимость? Пока, что луче, на мой взгляд, платить помесячно (не давать денег наперед) и не заключать договоров. Учитывая нестабильную ситуацию на рынке сейчас предоплату на полгода только дураки требуют. Нужно быть независимым по крайней мере до весны, а там видно будет. Сегодня ты на работе и можешь позволить платить 1800 за квартиру, а завтра ты в очереди в центре занятости и платить такую сумму не получится, а по договору либо штраф либо плати . Я думаю, что договор - дело хорошее, но не сегодня. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо без договору, то гроші потрібно брати наперед за кілька місяців хоча б для того, щоб було менше проблем, якщо квартирознімач нанесе матеріальні збитки. Як поступати, коли квартироздавач в кінці місяця приходить в квартиру і бачить розбитий унітаз, розмазаних комарів на стелі, відірвані двері шафи і розмальовані фломастером стіни? Якщо в сім`ї мала дитина таке буває досить часто. А квартирознімач заявляє, що так і було, і взагалі він не має грошей і виселяється? Вдягати на нього протигаз і перетискати шланг? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заплатил в этом месяце 1400 грн. за однокомнатную, так хозяин еще пробурчал себе под нос что-то о растущем курсе доллара. Пора искать новое жилье....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартплата вже приблизно 1200грн в місяць

про лічильники і енергозберігалки раніше треба було думати + частину квартплати ти можеш спокійно не платити - покопай теми про ЖКП і їх вимоги по договору.

ну а на рахунок барикад і тд, то видно нічого вас помаранчеві не навчили в 2004-му ;)

ЗІ єдине на що важко дивитись без суму - зарплата, в перерахунку на доллари :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартплата вже приблизно 1200грн в місяць

про лічильники і енергозберігалки раніше треба було думати + частину квартплати ти можеш спокійно не платити - покопай теми про ЖКП і їх вимоги по договору.

ну а на рахунок барикад і тд, то видно нічого вас помаранчеві не навчили в 2004-му ;)

ЗІ єдине на що важко дивитись без суму - зарплата, в перерахунку на доллари :(

лічильники стояли і стоять, квартплата по них така нараховується на 3-кімнатну, а от які, цікаво, енергозберігалки на квартиру??

платити мушу все і вчасно, бо супсидія пропаде на сестру по інвалідності...

а що барикади мали навчити? вислову "Моя хата скраю..."? пишеш, ніби в іншій країні живеш.

і важко дивитись без суму не на зарплату, в перерахунку на доллари, а на рівень і якість життя в країні!!!!

в перерахунку на долари можна лише оцінити чи стає краще, чи гірше, як зараз (((

можна класно жити з зарплатою в 500грн, навіть при нинішньому курсі, тільки якби ціни відповідні були, в раз 10 менші нинішніх... За що і боремся з владою. Буде зростати рівень життя - буде зміцнюватися нац. валюта!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я беру 150 долярів за однокімнатну.

а в ізраилі дешевше мабуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру 150 долярів за однокімнатну.

а в ізраилі дешевше мабуть :)

так там війна , а На Україні лад та спокій(с) Брати Гадюкіни ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....квартплата вже приблизно 1200грн в місяць.......

Сори за офф, но просто не удержался. У Вас 30-ти комнатная квартира? С такой квартплатой и

...платити мушу все і вчасно, бо супсидія пропаде на сестру по інвалідності...

выходит 1200грн? :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я первый, тренер, не дерзи!

Проектант, предлагаю часть дома, 70 квадратов. Плати МНЕ 1200 грн и будешь в шоколаде. С мебелью, туалетом и удобствами. За такие деньги даже ОГО 1 МБит.

Кароче, наебать народ всяк может, а ответ нести - не каждый.

У меня мама платит а 3-х комнатную в районе 200 грн.

проектант, за 1200 я тебе обеспечу хату с интернетом! про отопление молчу, хотя в эти деньги можно включить питание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за трьохкімнатну тільки за опалення буде більше 200грн

але 1200 це забагато, зимою получається десь до 500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предлагаю часть дома, 70 квадратов. Плати МНЕ 1200 грн и будешь в шоколаде. С мебелью, туалетом и удобствами. За такие деньги даже ОГО 1 МБит.

Кароче, наебать народ всяк может, а ответ нести - не каждый.

У меня мама платит а 3-х комнатную в районе 200 грн.

проектант, за 1200 я тебе обеспечу хату с интернетом! про отопление молчу, хотя в эти деньги можно включить питание.

А якщо серйозно? Детальніше в ПМ про частину будинку інфу можна? Плюс чи є можливість машину ставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня мама платит а 3-х комнатную в районе 200 грн.

Это с субсидиями и льготами и в "хрущёвке"?

Ты не поверишь, но я за 1-комнатную (36 квадратов) заплатил за месяц больше 200 грн. Это при том, что на воду стоят счётчики и расход её значительно меньше "рекомендованного ВодоКаналом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трехкомнатная. :)

И готов поспорить, что воды и электроэнергии ты тратишь семьёй больше, чем мои родители.

И вообще готов поспорить, что новое поколение не конкурент в экономии со старым. Я живу большой семьёй в часном доме - свой котел, три гаража, штук пять всяких кладовых/подвалов и т.п. - хозяйство короче. Но если б мы платили 1200 грн - застрилицца! :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...