Перейти до змісту

Влада грошей


pit

Рекомендовані повідомлення

З цією кризою.. Чес слово, мені набридло те, що гроші займають стільки місця в нашому житті. Вдома про гроші, кризу. В колі друзів теж саме. Останьою краплею стало те, що вже у розмовах з дівчиною перважають меркантильні теми. Критеріями аибору роботи насамперед є високооплачуваність а не задоволення від праці. Люди витрачають час тільки на здобування грошей, зовсім забувщи про духовний розвиток. Постає питання, то хто над володарює: людина над грошами, чи гроші над людиною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди витрачають час тільки на здобування грошей, зовсім забувши про духовний розвиток.

Не завжди і не всі,

є така дуже цікава фраза "Подібне притягує подібне", гроші панують в твому оточенні поки ти сам про них думаєш, для того щоб позбавитись їх впливу, треба змінити самого себе, тоді зміниться твоє оточення, і ти побачиш скільки насправді людей цікавиться саме духовним розвитком а не грошима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, гроші займають не останнє !!! місце в житті людини. Практично вони вирішують 95 % всіх потреб людини. Тому, до них така увага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро всі по селам розїдуться і будуть про огород говорити.

Ну і що дотепного чи розумного ти сказав? А самому слабо витратити час який йде перегляд брехливих новин на гарну книжку? Чого відразу село, розвиватись, як людина, можна і в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина над грошами :( 

однозначно -

хочу заробляю - не хочу не заробляю - хочу трачу не хочу не трачу :(

на мою думку - мета роботи - це класно зробити цю саму роботу, 

самореалізуватися тим що ти хочеш робити і що у тебе найкраще виходить -

а гроші це тільки результат роботи...

а от якщо навпаки то геть погано... бо якщо гроші мета - то і результат зазвичай

набагато менше грошей...

хм...

піду-ка я самореалізовуватися.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В більшості випадків, вирішальним є ставленням людини до грошей, якщо людина преходить межу у розумінні, що таке гроші для неї, вона стає їхнім рабом.

P. S. Гроші - це не головне, але без них тяжко побачити світ кольоровим :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу заробляю - не хочу не заробляю - хочу трачу не хочу не трачу

а якщо маєш дітей ??? хочу кормлю їх хочу не кормлю, чи як ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро всі по селам розїдуться і будуть про огород говорити.

Ну і що дотепного чи розумного ти сказав? А самому слабо витратити час який йде перегляд брехливих новин на гарну книжку? Чого відразу село, розвиватись, як людина, можна і в місті.

В свій час я перечитав свою долю книжок, таких шо ти і не чув. А про село я сказав, якщо ти не зрозумів, до того, якщо не буде роботи то і не буде грошей, і щоб вижити люди підуть до землі, вона прокормить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги имеют двойственную природу.

Если человек использует деньги ради своих наслаждений,то он становится их рабом.Его опутывают жадность и зависть.Такой человек начинает жить не разумом,а чувствами.Ну,типа видит рекламу нового БМВ и его чуства опутывают эту машину,сливаются с ней и он уже не будет иметь покоя,пока не удовлетворит свои чувства,тобиш не купит ее,а для этого денежки нужны.И человек ради денег работает по 20 часов в сутки,берет взятки,ворует,обманывает и т.д.Он по сути служит деньгам,через свои неудовлетворенные чувства.Он думает,что купив эту машину станет счастливей,но вот машина куплена,а счастья нет или было,но длилось неделю,месяц.И чквства выбирают новую цель.А когда у человека столько денег,что он может купить ВСЕ,то чувства желают ВЛАСТИ.

Но если человек использует деньги разумно,помогает другим,жертвует на благие цели,обходится тем,что необходимо для поддержания тела и не тратится на излишества,то такой человек не привязан к деньгам и они не имею над ним власти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Великий же зиск то благочестя із задоволенням.

Бо ми не принесли в світ нічого, то нічого не можемо й винести.

А як маєм поживу та одяг, то ми задоволені будьмо з того.

А ті, хто хоче багатіти, упадають у спокуси та в сітку, та в численні нерозумні й шкідливі пожадливості, що втручають людей на загладу й загибіль.

Бо корень усього лихого то грошолюбство, якому віддавшись, дехто відбились від віри й поклали на себе великі страждання. "

БІБЛІЯ 1 Тимофія 6:6-10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час я перечитав свою долю книжок, таких шо ти і не чув.

Давай не будемо робити тверджень, які не мають під собою якогось фактажу, ти не знаєш про які книги я чув а які ні.

А на рахунок

землі, вона прокормить.
то я згідний на 100%.

zaHARE а хіба то не людина має "двойственну" прирроду, а не гроші?

Gabriel а не міг би ти вказати звідки саме ця цитата з Біблії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE а хіба то не людина має "двойственну" прирроду, а не гроші?

в материальном мире все имеет двойственную природу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Gabriel а не міг би ти вказати звідки саме ця цитата з Біблії?"

хоч я і не Gabriel, але відповім: 1 Тимофія 6:9, 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...