Перейти до змісту

День когда Земля остановилась/The day the Earth stood still (2008)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

IMG118-1229070245.jpg

Офіційний сайт фільму

Коротко скажу. Шукав інфу про вихід фільму, акторів і т.д. Знашов цікавинку. Фільм являється ремейком старого одноіменного фантастичного фільму 1951 року випуску, який випустили на Blu-ray диску 2 грудня.

(IMDB старого фільму)

(IMDB Нового фільму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я дочекаюся якості. Не хочеться псувати враження про фільм.

Всім нетерплячим можу скачати і викласти на обмінник, але не бачу ніякого сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також вважаю, що краще дочекатись хорошоъ якості! Один з фільмів якій я особисто чекаю найбільше =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

граждане почитайте гоблина <_<http://oper.ru/torture/read.php?t=1045689220 улыбнуться можно уже сейчас - а "шедевр" подправленый гнусным переводом смотреть наверное будет можно сугубо вЫключив звук вообще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai - ти як завжди все драматизуєш. Пересрав мені весь кайф <_<

Те, що більшість голлівудських фільмів не несуть ніякого смислового навантаження - ні для кого не секрет.

Я особисто, дивлюся їх щоб після роботи відключити мозок, і не думати хоч кілька годин про роботу.

Для серйозного кіно - прийду до Ярика за його колекцією Арт-Хауса. :)

А хвальоний "Опер" - просто взірець красномовності, вміє дуже гарно писати і говорити. Не більше.

Я не бачив ніяких його об'єктивних оцінок. Все суб'єктивні..

Власне - "на вкус и цвет - фломастеры разные" ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все ніяк не можу дочекатися!!! Хто скаже коли появиться на ЛМ? Ну хоч приблизно???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю нормальна якість ще не скоро з"явиться! а викладати в TS якості не бачу змісту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку цей фільм можна дивитись в будь якій якості , супер спецефектів там нема а ідея фільму добре читається. Отже викладаю на ФТП?

Залито .

-=LINK=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм супер. Передивлюся ще у ДВД якості! Смисл стандартний ))) Ще б хтось до нього прислухався, а не просто про це розповідати всім.

Скажу свою особисту думку - Кіану Рівз зіграв свою роль як начебно це Матриця 4. Ну чесно, момент народження, супер можливості, спасіння людства, філосіфія всерозуміючого пофігіста. Ех... я просто кайфував!

Чекаю на фільми з його участю. Один з акторів, який на це заслуговує.

З.І. Всім приємного перегляду в якій ви б його якості не дивились.

З.І. З.І. Якість як на ТС - 3 з 5. Переклад повний дубляж, якість звуку - не вражає, якість відео - достойна і нема моментів коли "вночі негри вугілля грузять"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якість не дуже.... але сам фільм просто мего!

Рівз як ніхто підходить на такі ролі.... дуже класно зіграв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівз ідіот, він шо незнав, що спочатку треба половину людей знищити, а потім вже прилітати домовлятись з другою половиною. Ти бач, спочатку понастроюють пірамід, а ти тут голову ламай, шо і до чого. Де інструкції я вас питаю, заповіді вже далеко не актуальні. Так шо не треба нам тут розповідати казки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На торенті Ріп закрили :( :( :(

Можливо хтось знає, де ще можна скачати? Я б скачав... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт ! Народ як залити цей фільм ? Дуже цікавий .

Що значить як залити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Emi - все працює. фільм є на обміннику..

link

SHADOW - забув дописати пароль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...