Перейти до змісту

Душевна розмова про підшипники нашого ЛПЗ


info

Рекомендовані повідомлення

Вам навіть якщо і побудують супер-сучасне МПЗ, ви його засрете за пів року експлуатації(як Кромберг)

а вам? :lopata: , на шуберте работают "засланные москали" или "цвет земли волынской"?

а немцы экономят не от "жизни хорошей" - бедна дейчланд на ископаемые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам навіть якщо і побудують супер-сучасне МПЗ, ви його засрете за пів року експлуатації(як Кромберг)

а вам? :sm128: , на шуберте работают "засланные москали" или "цвет земли волынской"?

а немцы экономят не от "жизни хорошей" - бедна дейчланд на ископаемые.

1. Я не хочю давати оцінку "цвет земли волынской" чи "засланные москали", а просто констатую те, що явно кидається у віччі :lopata: Це скрізь, на ГПЗ та сама пісня, головне, щоб "кольца" влазили в "прибор" по виміру мікорн, а самі показники прибора в дупу. Коли приїхали Чехі налагожувати виробництво пива "Зема" спочатку дотримувалися усіх технологічних норм по виробництву якісного пива і як тільки уїхали - "ваня вмикаї караблікі" і пішло гів*о. Кромберг, це тільки жальогідний приклад всієї ситуації! Тому і ніхто не хоче розвивати високо-технологічне виробництво на слов"янських землях, бо рано чи пізно, все пертвориться тут в купу навозу!

2. "ископаемым" - рано чи пізно закінчуться, ібо все що має свій початок - має свій кінець :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли приїхали Чехі налагожувати виробництво пива "Зема" спочатку дотримувалися усіх технологічних норм по виробництву якісного пива

Вывод - учет и контроль и не пускать дело на самотек...иначе :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алто ты говоришь о культуре производства? Ты возможно не в курсе но таких заводов как ГПЗ было что то в пределах 10 на союз, самолетами обеспечивали себя сами, машинами, пусть и говенными, но сами, делали высокоточную технику, и даже компьютеры причем отставая с мизерным отрывом.

Посрали все, ВСЕ... причем демагоги, которые отродясь ничего не умеют, но имею лозунг "зато сейчас все есть". Расскажи ка мне как это Украина которая к 1991 году входила в 10 стран производителей в мире, которая могла себя обеспечить всем скатилась до уровня банановой республики. Видать очень все сильно любят родину, которая любит их.

З.Ы. Дорогие любители родины из за уга, можно злорадствовать сколько угодно когда соседям плохо, но сперва обратите внимание на свою страну, может тут тоже на кисельные берега...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алто ты говоришь о культуре производства? Ты возможно не в курсе но таких заводов как ГПЗ было что то в пределах 10 на союз, самолетами обеспечивали себя сами, машинами, пусть и говенными, но сами, делали высокоточную технику, и даже компьютеры причем отставая с мизерным отрывом.

28 заводів було у всьому союзі, хотіли строїти 29-тий, але... Зі слів технологів - підшипник зробляний на ГПЗ це еталон світовго гівна, з ким тільки не спілкувася, навіть китайці нас обходять по всім тех-параметрам, це ж до чого ж треба дожитися....

Союз не робив, а клепав високо технологічну прдукцію, ось і вся різниця. В той час, як на заході, крупні фірми боролися за якість своєї продукції. Ось тому, весь світ віддає превагу пасажиським авіалайнерам західного виробництва, у всі часи. Навіть старенький боїнг простіше продати, ніж новий ІЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В той час, як на заході, крупні фірми боролися за якість своєї продукції.

а что в это время на заході делали мелкие фірми ? :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AltoAngelo, вот молоть чепучи не надо!!!

Зі слів технологів - підшипник зробляний на ГПЗ це еталон світовго гівна

бред абсолютный!

подшипники с клеймом ГПЗ-28 ценились очень сильно во всем мире.

потому что на нашем заводе (по причине поздней постройки) была очень классная термичка

то, что марка начала терять авторитет - только из-за того, что начали воровать кольца, сепараторы и ролики

причем кольца можно было упереть те, которые после кузни, но до термички

в результате - подшипники сыпались.

но это случалось с теми, кто экономил и покупал черти-что.

официальными каналами всегда подшипники были в цене.

да, вспомнил: шведы и купили ЛПЗ только из-за термички.

потом правда начали активно кузню использовать для всей группы, но термичка их интересовала прежде всего!

Навіть старенький боїнг простіше продати, ніж новий ІЛ

а это у тебя откуда?

боинги дороже. по надежности отличий мало.

а вот по прожорливости советские самолеты взувают боинги на раз

а покупают боинги в Украине - потому что дешевле...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AltoAngelo, вот молоть чепучи не надо!!!

Шура, пояснюю тобі на пальцях: перше кальцо не влазить у "прибор" (мікрокатор) тобто тех. розміри зовсім не ті, які зазанчаються у паперах, за корозію(як наслідок порушення тех.проц.) я взагалі мовчю 50% що приходить на зборочну можна відкинути у брак. Бо людям на каналах головне накліпати кількість, на якість контролери же навіть і не дивляться.

Да, можливо і побудували вешшшш, але за деякий час ГПЗ перетворилося у купу навозу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura&mamoth - с дураками не спорят, иначе народ может спутать вас, над ними смеются , причем так: ;):0016: :0016: :0016: :0016: :0016: :0016: :0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки да... нас уже трое (Shura, Tolik_lt, mammoth)

пора брать бутылку ;)

я взагалі мовчю 50% що приходить на зборочну можна відкинути у брак

ты процесс этот хоть раз видел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смею заметить, что топик перемещен из политики, а здешний модератор суров и может сгоряча всех в РО и топик клозед. Советую ограничиться просто последним. ;)

ЗЫ хотя дискуссия обещала быть интересной :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, romaxa11 забанили, а він просив висловити свою точку зору:

Кажись не з ЛПЗ тема починалась happy.gif . Тут багато хто розписував США, як примітивну країну де кожен мешканець несе на собі надважкий тягар всесвітніх боргів і їдине що рятує цю утопію в абсолюті - це друкарський станок, щось аналогічне поспівували про Японію. Як на мене, ці країни грають у велику гру - на порядок вищу ніж з усіма своїми мегаресурсами може грати Росія - це щось таке як порівнювати директора високотехнологічного підприємства з купою кредитів для розвитку виробництва і бомжа, який природньо нікому нічого не винен. Особливе місце в світі для Росії є абсолютно природнім, як абсолютно природнім є особливе місце в суспільстві відведене для клінічного шизофреніка. Переконаний, що і британці, і французи, і шведи, і німці розробляють нічим не гірші військові технології (про інші мова не йде бо нема з чим порівнювати), але одна справа ствол в руках поліцейського і зовсім інша справа ствол в руках психа - зброя однакова, але відгадайте який пістолет для суспільства небезпечніший.

П.С. араби з набагато меньшими ресурсами - вже на конвеєрі будують семизіркові готелі з штучними оазисами, а в Росії тільки великий потенціал, який завис на тисячоліття biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смею заметить, что топик перемещен из политики, а здешний модератор суров и может сгоряча всех в РО и топик клозед. Советую ограничиться просто последним. :0016:

ЗЫ хотя дискуссия обещала быть интересной :0016:

"Душевной розмовы" не хочу, мне "починає спускати" больше нравилось... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подшипники с клеймом ГПЗ-28 ценились очень сильно во всем мире.

то-то, ключевое слово "ценились" , т.е. ценились когда-то давно, в прошлом времени (это я на всякий случай обьясняю, мало ли :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я памятаю що дуже цінувались ці підшипники в селі, з них робили гойдалки, візочки всякі - матеріал дійсно був безцінним, особливо "шаріки" дітям дуже подобались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, ГПЗ-28 выпускало и выпускает только конические подшипники.

откуда вы выколупывали шарики - не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Народ, де ваш СТРАХ?! Що це ви розвели в розділі, який стосується комп'ютерів і іншої електроніки? Хто тут в баню крайній?!

Ану у флейм бігом, поки я добрий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вышли мы все из Политики... (с) - почти из пестни :D

vanus решил, что раз подшипники - то в железо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, ГПЗ-28 выпускало и выпускает только конические подшипники.

откуда вы выколупывали шарики - не знаю...

выпускал ешё и карданные (игольчатые), шас не

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що то не були шарікі з підшипників ЛПЗ? я малий так в це вірив.

Але дійсно я памятаю і циліндрикі, тоже цінувались - один шарік - два циліндрики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...