Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В кого і як зараз з Інтернетом? Бо в мене є хвилин 5 потім пропадає (всі лампочки на модемі горять зеленим), а потім знову появляється і так від вчора. Вчора говорили, що ремонтують лінію, а сьогодні не знають в чому справа попросили не вимикати модем добу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

мене вже цілий тиждень годують "завтра завтра завтра"..змириввся хочу києвстар провести..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене вже цілий тиждень годують "завтра завтра завтра"..змириввся хочу києвстар провести..

очевидно просто в вас хренова лінія/порт, міняйте провайдера або запросіть дядю Ваню з УТ, щоб перекинув на іншу пару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Висновок: їм потрібно максимум нових клієнтів, а на старих їм наплювати.

ха, логічно, однако

Разом з тим згідно з умовами додаткової угоди абонент зобов’язаний сплатити на користь Укртелекому штраф у розмірі 250,00 грн., 300,00 грн., 350,00 грн. або 430,00 грн. (залежно від типу ADSL-модему).

мій новий TP-LINK741 (з wifi) коштує 240, калісто як модем, причому сесія піднімається на роутері.

так глюків стало набагато менше, ніж було.

висновок: халявний сир завжди тухлий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на звонить,

а то бывает что месние толи не фкурсе, толи вредничают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже неделю как нет стабильного коннекта, постоянно пропадает инет, пользоваться анриал. В суппорте кормят "авариями" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в мене така ж ситуація.

Майже щодня (протягом тижня) ввечері став пропадати десь на годину часу, потім сам з'являється...

Випробовують терпіння. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене тьфу-тьфу )налагодилось. пішов в укртелеком дам їм ****** добрих сказали виправлять ) і тут чудо) інтернет казка і швидкість хороша і стабільний)

вошем нам народ. поки не дасиш ***** нічого не зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що сходив особисто - красавєц

Зазвичай дзвінка у супорт 0800... достатньо, можна два за день навіть, так дієвіше думаю буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж якість зв'язку після Нового року стала жахливою. Особливо у вечірній час.

За годину може бути десятки обривів.

Це такі наслідки приватизації "Укртелекому"?

UPD: Передзвонив на "гарячу лінію". Бла-бла-бла. Аварійні роботи. По всій Україні. Коли закінчаться - невідомо.

Змінено користувачем AK88
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я поки нічого приємного не можу сказати :(

нажаль нестабільний інтернет, особливо коли дуже треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дуже треба то можна з мобільного зайти, єдине, мобільна борда якась така непривична що пофіг на той трафік врубаю так ПК версію сайту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, у меня одного это или нет, но постоянная потеря пакетов...то инет есть, через секунду гугл даже не открывается. Но разрыва связи не происходит. Через несколько секунд опять все норм. Минута - опять куда то исчезает инет. 0800 ничего не говорят, мол "хз в чем дело" . Уже недели 1.5 так((

И что с этим делать?

123.1331293217.jpg

Змінено користувачем Xatabich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет новых модемов узнавал на 0800, сказали что если я последние несколько лет не пользовался акциями, я могу прийти и взять этот новый модем, подписав новый договор. Т.е они не имеют права мне не дать его, если он есть в наличии. И ихние отмазки "нууу это для новых пользователей" сказали пропускать мимо ушей и если что звонить на Киев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с сайта:

4.2. Існуючі абоненти послуги «ОГО!» в період проведення акції мають право придбати ADSL-модем на акційних умовах у разі укладання додаткової угоди до договору, із зобов’язанням користуватися послугою «ОГО!» протягом періоду 24 місяці.

Абоненти послуги «ОГО!», які на дату звернення до Укртелекому вже користуються іншою акційною пропозицією із зобов’язанням користуватися послугою протягом певного періоду і термін цих зобов’язань ще не закінчився, не можуть брати участі в акції.

тоесть если у меня вчера закончилась акция по которой я получил модем - я могу топать брать новый

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет новых модемов узнавал на 0800, сказали что если я последние несколько лет не пользовался акциями, я могу прийти и взять этот новый модем, подписав новый договор. Т.е они не имеют права мне не дать его, если он есть в наличии. И ихние отмазки "нууу это для новых пользователей" сказали пропускать мимо ушей и если что звонить на Киев.

Халявний модем? я тоже хочу, що для цього треба? абонент ого вже три роки, ніякими акціями не користувався, спочатку сидів на мегабіті за 100 грн. зараз - "ого легкий"

А який модем дають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

год назад давали без ВиФи с контрактом на 1 год,

с ВиФи с контрактом на 2 года

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халявний модем? я тоже хочу, що для цього треба?

об этом и на сайте и в бумажных счётах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь він "педорастичний" має вигляд! Ось ті квіточки зовсім нідочого.

Як на мене сміливий і занадто футуристичний дизайн, що випереджує "комсомольський" Євро-дизайн нинішніх інтерєрів більшості "совковських" квартир.

Але зі смаками не посперечаєшся!

Змінено користувачем Tum@n
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zyxel! Zyxel! Zyxel!

А такого й даром не треба!

Свого часу багато їх різних "куштував" і зупинився на тому ж "зюкі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...