Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

900 КБ/с це те ж саме, що 900*8=7,2 mbit/s

ото тарифна політика...

або 7,2 з 24 за 200

або 2 за 150.........

ппц...

Також налаштував їхнє телебачення 23 канали-працювало непогано ,проблем не помітив.
це ти про що?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ребят, помогите. Как общаться с суппортом? у меня который день подряд инет часов с 4-5 вечера и до 12-1 ночи от 300кбит до 1мбита (по тарифу 8мбит)

Позвонил вчера, мне сказали мол "загружен внешний канал, извините...обычно после 1 ночи проблема пропадает"

Я ничего не могу делать за компом, вообще :( уже неделю ( Че им сказать без мата что бы починили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я декілька раз дзвонив сапорт, а потім написав лист мов неможливо працювати що проблеми з інтернетом і розписав проблему. Після чого через днів 2 був дзвінок на домашній телефон від місцевих що мов вони зачищають лінію перевіряють як зв'язок. на другій день дзвінок на мобільний від оператора Укртелекома з Києва з питанням як працює інтернет чи покращився зв'язок. І сказав що передзвонять через декілька днів і так такі передзвонили. Чесно я був здивований :smile3: Вот і виходить поки не почнеш їм мозок полоскати то і результату не чекай. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короч только что ответили в суппорте,что "ежедневно с 19 до 1 ночи ведутся тех. работы, дата окончания не известна, но не на этой неделе. Извините"

я как сел, так и не встал. без инета я как без рук, а еще и вечером...гугл гружу по пол минуты пля(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короч только что ответили в суппорте,что "ежедневно с 19 до 1 ночи ведутся тех. работы, дата окончания не известна, но не на этой неделе. Извините"

я как сел, так и не встал. без инета я как без рук, а еще и вечером...гугл гружу по пол минуты пля(

На разі така сама ситуація. Правда спостерігаю її тільки сьогодні. Тепер хоч знаю що причина в "технічних роботах" :)

Я так зрозумів, що технічні роботи закінчаться коли розширять зовнішній канал?!

Змінено користувачем Quiet
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разі така сама ситуація. Правда спостерігаю її тільки сьогодні. Тепер хоч знаю що причина в "технічних роботах" :)

Я так зрозумів, що технічні роботи закінчаться коли розширять зовнішній канал?!

Зовнішнього каналу вистачає. Роботи ведуться на території інших країн. Кількома постами вище написано, як можна уникнути проблему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні в мене з інтернетом жестяк ще той. :mdr:

З 8 мбіт/c по тарифу в мене фактична швидкість - 0,10/0,35 Мбіт.

Дзвоню в службу підтримки - "по території України проводяться ремонтні роботи, чекайте"...

Серйозних проблем з інтернетом в мене давненько вже не було, сьогодні продали "Укртелеком" - почалися проблеми. :jeer:

Прикольний збіг.

З.І. В когось з бордівців спостерігається така ж погана швидкість інтернету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. В когось з бордівців спостерігається така ж погана швидкість інтернету?

З заявлених 4х мегабіт — 1 :( Запарив цей телеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1196744230.png

це бувший мегабіт, той що за 100 грошей. така ситуація - ідеальний варіант і буває нечасто)

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йде зеднання, потім в логах пише юсернейм енд пасворд инкорект,що за??

при цьому ніхто в настройках нічого не міняв і через годинку підключає як ні в чому не бувало <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто ппц... З четверга інтернет зовсім ніякий.

Вранці, 6.00-7.00 год. - 8 мегабіт, як і має бути по тарифному плану. 13.00-14.00 год. і далі - download 156 kbps, upload 222 kbps. І так щодня. :(

Позавчора дзвонив в СП, залишив заявку. Нічого не змінилося. Сьогодні подзвонив знову, розказав про проблему. У відповідь: "Ви залишали заявку, спеціалісти провірили, все нормально". Розповів все, що я думаю про їхню якість надання послуг, знов прийняли заявку. Я в шоці.

З.І. В підтримці тільки й знають, що торочити "вимкніть мюторент" і "полікуйте віруси", а на відповідь, що в мене на двох ПК Лінукс і торенти не запущені не знають що казати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені пожалуста,скільки зараз коштує модем до інтернету,від Укртелекому.І скажіть мені,де його можна придбати.І дайте мені пожалуста,характеристику нормального,надійного модема.І скажіть мені,ціну на нього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені пожалуста,скільки зараз коштує модем до інтернету,від Укртелекому.І скажіть мені,де його можна придбати.І дайте мені пожалуста,характеристику нормального,надійного модема.І скажіть мені,ціну на нього!

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/39601/index.html думаю хватить з головою, це з дешевих моделей.

з дорощіх можна брати http://rozetka.com.ua/ru/products/details/39698/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь!Я от тільки що взнав,що в нас в Горохові,в одному магазині продають модеми за 190гривень.Підкажіть мені пожалуста,брати мені такий модем,чи їхати в Луцьк,і шукати дешевший.Я в тих модемах зовсім не розуміюся,для мене цей модем є якоюсь своєрідною новинкою.Я його(модем), перший раз побачив,тільки зараз на фото,в інеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от тільки що взнав,що в нас в Горохові,в одному магазині продають модеми за 190гривень.Підкажіть мені пожалуста,брати мені такий модем,чи їхати в Луцьк,і шукати дешевший

1. Якщо тобі треба новий - то бери, різниця в 20-30ГРВ не окупиться їздою і втратою часу.

2. Якщо підійде і б/у то можеш придбати тут на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DUXONE, тебе вже нарешті підключають?? На який тарифний план?

Змінено користувачем Wettal
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні,поки що не підключають,хоча порти вже є в Горохові.В понеділок,їх привезли.Можливо,за місяць,два,і підключать.Велика кількість людей чекає на підключення.Так що, поки до мене дійде черга,то пару місяців,і пройде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink:, прийшов рахунок за телефон, проясніть ситуацію.

Завжди платив 112-115, а тут аж 208

post-6392-0-70617700-1300357124_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...