Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

набирай шас - провериш

вечером вообще сразу скидывает не ставя в очередь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

в мене така проблема, кожного разу, щоб увімкнути нет, треба перезавантажити модем, хто знає, як цю проблему вирішити ? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така проблема, кожного разу, щоб увімкнути нет, треба перезавантажити модем, хто знає, як цю проблему вирішити ? <_<

в настойках WAN/Modem есть опции типа "Automatic reconnect", "Reconnect on demand", "Disconnect on timeout" и прочее.

у тебя наверняка соединение обрывается через какое-то время по неактивности. потом автоматически не подымается. твоя цель - выключить обрыв и включить реконнект

дальнейшее лечение возможно только после указания модели модема или роутера, а также режима (Bridge или Router)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або конденсатори по живленню замінити (перепаяти) в БЖ в модемі, якщо модему рік і больше.

Або оновити прошивку (були колись проблеми з відновленням сесії після "білінгового" роз'єднання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до TreNeRа ходять чутки що райони мають також перевести на обласні тарифи. Цікавить як ситуація з Луцьким районом. Коли можуть появитись тарифи? Чи це всього чутки?

Також цікавить дане питання, так як живу в Луцькому районі і маю за 100 грн - 1Мбіт. Хтось щось знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже 18 районів підключено а Луцький пока в прольоті датальніше

І ще появилась акція Швидкість злітає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене атке питання. В той понеділок подали заявку на тестування лінії і встановлення інтернету. Сказали, що про результат тестування передзвонять. Сьогодні уже четвер - ніхто не дзвонив і нічого не робив. Дзвонив в Київ по 0800506800 сказали що заявка на тестування є, але поки що тесту не було. В абон.відділі сказали що тестування займе до 1 тижня. А уже скоро третій піде тиждень. Це нормально для УТК? чи пробувати довбити луцький телефон тех.підтримки? Просто чомусь мені здається що вони знову скажуть "ждіть дзвінка" ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні-ненормально.Діло в тому що політика керівництва-звільнити побільше людей,а тих що осталися напрягти так,щоб за трьох працювали.Люди не встигають пошкодження усувати-яке там тестування за тиждень...Chopa напиши в якому районі міста проживаєш чи вулицю перші цифри тел.номеру і я скажу чи буде в тебе інет від телекому. :) А щоб він все-таки з*явився придивись уважно до внутрішньої телефонної проводки-якщо багато скруток-заміни провід,всі з*єднання підтяни,скрутки перезачисти.Це максимум, що можеш зробити,інше зроблять спеціалісти з телекому :)

Змінено користувачем ar-s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Укртелеком" атаковали хакеры

Пятница, 08 октября 2010, 15:44

На "Укртелеком" в пятницу была совершена DDos-атака.

Об этом сообщает пресс-служба компании.

"8 октября 2010 после 12:00 наблюдается ухудшение качества интернет-услуг "Укртелекома" в связи с распределенной DDos-атакой", - говорится в сообщении.

"Наши специалисты делают все возможное, чтобы как можно быстрее устранить ее последствия", - подчеркивает пресс-служба.

Компания также приносит извинения за временные неудобства в пользовании интернет-услугами.

Я сьогодні це відчув, коли не міг залогінитися в інеті. Подзвонив в службу підтримки (в яку додзвонювався майже годину) - то там допомогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене модем D - Link 2500, раніше коли був тариф ОГО - 1, все працювало добре, торрент теж...А коли перевели на ОГО - 4, спочатку все було добре..а останній тиждень, це просто жах..Включити торрент і лазити в інеті просто неможливо...Швидкість торрента=0, а сторінки не відкриваються зовсім...треба виключити і включити знову модем..А якщо працює один торрент, то швидкість не стабіальна, а скаче дуже сильно...

Підкажіть, як це все можна виправити?Буду всім вдячним, хто, щось зможе підказати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тех пітримка тобі в помощ. Хай перевірять лінію можливо пошкодження, або просто стара лінія і не витримує твою швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тех пітримка тобі в помощ. Хай перевірять лінію можливо пошкодження, або просто стара лінія і не витримує твою швидкість.

підтримка - цей номер 0800506800? можливо ще в чомусь може бути причина? підкажіть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тех пітримка тобі в помощ. Хай перевірять лінію можливо пошкодження, або просто стара лінія і не витримує твою швидкість.

підтримка - цей номер 0800506800? можливо ще в чомусь може бути причина? підкажіть..

Так, цей номер.

Причин може бути багато: несправність модема (постав інший модем на сутки), лінія (характеристики лінії можна подивитись в модемі), віруси, закачки (дивитись по відкритим з'єднанням) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лінія (характеристики лінії можна подивитись в модемі) - де це дивитись в D - Link 2500?

закачки (дивитись по відкритим з'єднанням) - це теж, якщо можна поясніть..

просто брат все настроїв я туди не ліз, а зараз вже сам хочу розібратись, не завжди ж брата кликати... :)

може є якійсь сайт з настройками Юторрента, щоб підходило для Ого...може там щось поставити чи навпаки зняти, щоб так не грузив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лінія (характеристики лінії можна подивитись в модемі) - де це дивитись в D - Link 2500?

закачки (дивитись по відкритим з'єднанням) - це теж, якщо можна поясніть..

просто брат все настроїв я туди не ліз, а зараз вже сам хочу розібратись, не завжди ж брата кликати... :)

може є якійсь сайт з настройками Юторрента, щоб підходило для Ого...може там щось поставити чи навпаки зняти, щоб так не грузив...

В браузері вводиш http://192.168.1.1, логін "admin" пароль "admin" далі Device Info -> Statistics -> ADSL, скопіюєш на форум.

Закачки: в командній стрічці (якщо Windows) виконуєш "netstat -a -n" - результат сюди.

Якщо щось незрозуміло - подробиці допитайся в інтернета або в брата. Або постав собі програму TeamViewer - хтось динстанційно допоможе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Укртелеком вирішив інвестувати у створення оптоволоконної мережі

"Укртелеком" вирішив інвестувати у створення оптоволоконної мережі. З 2011 року технологія FTTB стане базовою при наданні послуг широкосмугового доступу в інтернет. Це дозволить збільшити швидкість передачі даних в чотири рази. Конкуренти оператора вже давно використовують цю технологію, але "Укртелеком" легко надолужить згаяне і збереже за собою лідерство на інтернет-ринку, вважають експерти.

Згідно з оновленим звіту держоператора фіксованого зв'язку "Укртелекому" за 2009 рік, розміщеному на сайті компанії, в 2010 році базовою технологією у розвитку мережі фіксованого доступу в інтернет у компанії залишається ADSL (інтернет по телефонних лініях; здатна забезпечити швидкість до 24 Мбіт / сек.) , але вже з 2011 року основною технологією стане FTTB (оптоволокно у будинок; до 100 Мбіт / сек.). У звіті говориться, що технологія ADSL буде застосовуватися в основному для розширення покриття оператора в сільській місцевості, місцях нещільної міської забудови та приватному секторі. Навесні цього року голова правління "Укртелекому" Георгій Дзекон заявляв, що надавати приватним абонентам інтернет в обласних центрах за технологією FTTB компанія почне восени 2010 року.

За словами директора філії об'єднаних продажів "Укртелекому" Ігоря Сиротенка, на корпоративному ринку більше 50% підключень головних офісів компаній-клієнтів "Укртелекому" реалізовано саме за технологією FTTB. "Головним критерієм для абонента зараз є вже не обсяг інформації, яку можна завантажити з інтернету, а швидкість її отримання, - говорить пан Сиротенко .- Якщо навіть при найбільш швидке ADSL-підключенні фільм буде завантажуватись 15-30 хвилин, то за FTTB його можна завантажити за 2-3 хвилини ". "Раніше більшість абонентів задовольняла швидкість 2 Мбіт / сек., Тепер же їм потрібно 5, 10, а то й 20 Мбіт / сек.", - Говорить гендиректор інтернет-провайдера "Фрінет" Віктор Фролов. За його словами, одним з основних драйверів зростання потреби абонентів у високих швидкостях є бажання дивитися відео високої якості онлайн: "Ніяка інша технологія, крім FTTB, не може надати достатніх для цього швидкостей".

За словами Ігоря Сиротенка, до розвитку FTTB компанію підштовхує в тому числі і ринкова конкуренція. Багато хто з конкурентів "Укртелекому" розвивають свої мережі саме на базі FTTB. "Сама ж розгалужена FTTB-мережу на сьогодні в Beeline, який тепер об'єднає свою мережу з 'Київстаром', будують мережу за тим же принципом", - відзначає пан Фролов. За даними iKS-Consulting за вересень 2010 року, Beeline займав третє місце на ринку ШСД-інтернету з абонбази 164,5 тис. чоловік. Для порівняння: у "Волі" - 400 тис., в "Укртелекому" - 993,4 тис.

Вихід на ринок FTTB пізніше інших гравців не завадить "Укртелекому" зберегти лідерські позиції на ринку інтернет-підключень в найближчі роки, кажуть експерти. За словами директора інвестиційно-банківського підрозділу ІК Dragon Capital Максима Нефьодова, "Укртелекому" належить більше 95% кабельної каналізації електрозв'язку, що значно спрощує держоператору будівництво мережі. "У них є підводи майже до всіх будинків, справа впирається лише в інвестиції", - говорить пан Нефьодов. За його словами, за два найближчі роки для "Укртелекому" реально підключити до FTTB кілька сотень тисяч чоловік. "Думаю, нас ніхто ніколи не наздожене", - вважає Ігор Сиротенко.

Джерело: МедіаБізнес :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Натрапив на форумі ОГО вот на таку інформацію:

Нові тарифи для Черкас  і Києва з 10.11.10 по 31.01.11 :

Черкаси матимуть вот такі ціни

b8de5546b8ce.jpg

а Київ такі 

bfcc3f5a3716.jpg

Виникає питання а решта що в прольоті?  dry.gif Інформація з Форум ОГО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Щеб для Луцького району зробилиб Луцькі ціни булоб добре а так плати 100грн за 1Мб   :mdr:   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро буде і в Луцьку.

звідки така інформація?як скоро?

І мені здається,що якщо шось подібне і буде то не раніше нового року,вони тоді люблять різні акції робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРи такому розвитку подій їм нічго більше не залишається як опускати ціну на відповідні ьарифи даби хоч якось конкурувати з іншими провайдерами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...