Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тоді питання до TreNeR,а в нас вони вже дійсні чи ні?

Теоретически - да, практически - когда переведут на новые. Пока нам не разъяснили как оно и что. как только будет инфа, сразу проинформирую.

ЗЫ исходящий трафф вроде как уже не режут.

а це як? наприклад, якщо я буду скачувати через торрент, то абоненти ого віддаватимуть мені скільки лінія дозволяє, в не залежності від тарифного плану? чи як..

Тоже пока не ясно. Но скорее чтото типа ретрекинга и файлообменника будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Теоретически - да, практически - когда переведут на новые. Пока нам не разъяснили как оно и что. как только будет инфа, сразу проинформирую.

ЗЫ исходящий трафф вроде как уже не режут.

Значить покащо нестоїть переводитись на інший тариф наприклад 2мб.Чи він вже з сьогоднішнього дня 60грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі тарифи які теоретично діють до сьогоднішнього дня містять у назві "+" - і саме такі зараз в "Мій Укртелеком" можна обрати. Нові (від сьогоднішного дня) не містять цей "+".  Я так розумію якщо ти зараз перейдеш на нього то до 21 липня будеш переведений на ОГО-8 і платити 150.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укртелеком можна сказати відкрив усі свої козирі, і такі смачні тарифи такі змусять юзерів залишитися на ого. Але имхо через років 3-4 Мбіт треба буде знову більше, і тут в Укртелекома два виходи, або змінювати ліній до абонентів або йому просто нічого не залишиться, як просто піти з цього ринку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надто ті тарифи і смачні, що 2 мб за 60 грн, що 100мб за 59 грн то є різниця, а про пінги... в ого на деякі українські сервери перевищують 100 мс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, кагбэ, каждый выбирает то что подходит ему. У меня например ОГО+телефон. За 100 грн будет 4Мб + анлим по городу + абонка за телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, ходять слухи, що УТК теж буде восени буде прокладати мережу по FTTB-технології. Дійсно є такі плани? Чи може це вже буде його новий власник вирішувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Были такие планы, но на сегодняшний день заморожены.

Ну и кстати SIP-телефония еще появилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, ходять слухи, що УТК теж буде восени буде прокладати мережу по FTTB-технології. Дійсно є такі плани? Чи може це вже буде його новий власник вирішувати?

В керівництва УТК зараз один план, втриматися на посаді, а для цього треба не показати збитковості. Отже, всі витрати мінімалізовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А райцентри як будуть? Я так зрозумів, що нові тарифи стосуються тільки обласних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А райцентри як будуть? Я так зрозумів, що нові тарифи стосуються тільки обласних?

Так - тарифи будуть доступними тільки для обласних центрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайте УТК ;)

Тарифи то є написані, але немає їх в виборі майбутніх тарифів через меню "Управління"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайте УТК ;)

Київських я так і не побачив.. бачу тільки от такі

"ОГО!512" до 512 Кбіт/сек 60грн

"ОГО!1" до 1 Мбіт/сек 72,98 грн

"ОГО!2" до 2 Мбіт/сек 122,98 грн

"ОГО!Ультра" до 24 Мбіт/сек 172,98 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нікуди не спішіть до 21 липня :). На цей раз автоматично переведуть. Всі нові тарифи одержите вчасно  :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяг із наказу

Сам наказ, как вы понимаете, выложить не могу. Но это официальная инфа;)

Андрію, не парся... викладуть завтра-післязавтра... У Києва завжди так... все заднім числом...

Жаль, райцентри та ще менші нас. пункти образили. Напевно там не люди живуть. Раз в них конкуренції немає то з них можна дерти втридорога. Вони ж і так нікуди не втечуть... Вони ж більше заробляють, ніж білі люди в обласних центрах та інших великих містах...

Абидна, дасадна, но ладна! :(

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цей раз автоматично переведуть. Всі нові тарифи одержите вчасно 

А тих, хто на "Ультрі" куди переведуть? Випускний зроблять і в армію? Чи може та "Ультра" гулять (2-4 мбіта туда-сюда) перестане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додаткових інвестицій, тобто нових технологій, чекати найближчим часом не варто.

Ні для кого не секрет, що УТ збираються продавати і зменшувати його ліквідність та інвестиційну привабливість ніхто не буде - будуть вижимати максимум з того, що є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и кстати SIP-телефония еще появилась.

Так вроді вже є на my.ukrtelecom.ua

ukrtelecom.ua

сам не пробував активізувати... не розумію, кому воно потрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київських я так і не побачив.. бачу тільки от такі

http://my.ukrtelecom.ua/ua/group_wide/dsl_init/tariff/ Может ты просто читать не умеешь?;)

Тарифи то є написані, але немає їх в виборі майбутніх тарифів через меню "Управління"

Внимательно читаем пост 1252 ;) п 3.3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи то є написані, але немає їх в виборі майбутніх тарифів через меню "Управління"

Після того як вели "Ультра" потрібно було дзвонити на Київ і казати щоб відкрили порт на ту швидкість яку хоч вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...