Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ну то скажи Тренер, як працівник укртелекома, коли будуть нові тарифи? І що в них планується?

А вот этого "обычные" работники Укртелекома знать не могут.

Эт точно. Максимум за неделю до ввода новых тарифов нам спускают офф. инфу, но это уже все в нете знают к тому времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

 Це тільки в Луцьку підключають ADSL на спарені телефони , а в районах посилають зразу лесом .

а з часом другий абонент захоче АДСЛ , в сусіда є і я хочу , і що тоді , срочно шукати вільну пару. ;) , а вкого ще древній блокіратор , а не діодна зборка.в  районах абонент від абонета може знаходитись дуже далеко(до 500м.), то що йому вести ще одну пару від сплітеда до модема.в общим багато нюансів .

Кажу як бивший технічний спеціаліст Телекома по спеціалізації АТС. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обязательно вести еще одну пару. Нужно просто поставить еще один сплитер на спареном(у которого в Луцке берут письменное заявление, что он не против подключения соседа к ОГО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч...так ...реально народ ідіть пишіть заяви у мене така ж ситуація була...інет рвало по вечорам або вночі....і підключитись неможна було ...пішов написав заяву на цілий А4 ...розписав шо до чого просив перерахувати кошти за ненадані послуги у мене "Ого 2+" а реально отримував тільки 256 кб...вот і прийшов лист що відреагували ...і що зроблять перерахунок за 2 періона взагалі за минулий місяць і позаминулий....ось так якщо комусь цікаво можу викласти скан листа..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не сказав що нереально підключити АДСЛ якщо на лінії блокератор.. просто незнав що в Луцьку на це не зважають і взагалі що хтось підключав в такому випадку, по районах дійсно посилають "лЄсом"...

З.І. Помилку свою визнаю, але лише в неправильному викладені своєї думки. :)

З.І.З.І.

Ты вообще откуда? С луны? Не знаю как у вас в /dev/null, а в Луцке на спаренный номер ОГО подключают
Ні, з Горохова.
Лично я работаю в Укртелекоме. Техническим специалистом, если чтоwink.gif Та что может знаю о чем говорю wink.gif

А в такому випадку в мене прохання повпливати на мій місцевий УТ для покращення лінії а то вона святим чудом витягує 4мб/с із дикими помилками а хотілося б 8 мб/с ... питання стоїть в нехотінні працівників звязку напрягтися і власне замінити прогнившого стовпа над трасою і замінити 300 метрів кабелю із '60 року виготовлення ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сори, но я районами не управляю.

Стандартна відповідь.... кожному пох**й

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну каждому, не каждому......

а вот в совецкой связи так сложилось - хочеш какойто сервис оплачивай всё сам, а потом безвоздмезно(тоесть даром) передаеш оператору а он юзает по полной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я краще почекаю коли той стовп впаде на головну трасу а тоді подам скаргу що я попереджав )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2DrFaust ти якийсь дивний, таке враження, що ти або не розумієш того, що читаєш, або того, що пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2DrFaust ти якийсь дивний, таке враження, що ти або не розумієш того, що читаєш, або того, що пишеш.

а шо тут не панятно ? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сори, но я районами не управляю.

Стандартна відповідь.... кожному пох**й

У вас есть свой босс, у нас свой. Что конкретно у тебя с линией? Может просто протяженность большая и не позволяет поднять выше скорость. Опора - опорой, а к самой линии она имеет очень посредственное отношение;) Скинь мне в ПМ свой номер на котором стоит ОГО, поглядим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Це тільки в Луцьку підключають ADSL на спарені телефони , а в районах посилають зразу лесом .

Кажу як бивший технічний спеціаліст Телекома по спеціалізації АТС. ;)

Треба розрізняти спарений телефон (включений через діодну приставку) і блокіраторний, включений через релєйний блокіратор, який в спокійному (черговому) стані одним проводом лягає на землю... в результаті чого буде рватись DSL-з"єднання. От в районах якраз в більшості випадків блокіраторні телефони.

І ти, як "бивший технічний спеціаліст Телекома по спеціалізації АТС" маєш то знати.

Ну то скажи Тренер, як працівник укртелекома, коли будуть нові тарифи? І що в них планується?

Зазвичай, вони вводяться десь під Новий рік... числа так з 15 грудня приблизно...

так що чекаєм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну каждому, не каждому......

а вот в совецкой связи так сложилось - хочеш какойто сервис оплачивай всё сам, а потом безвоздмезно(тоесть даром) передаеш оператору а он юзает по полной

і обслуговує також по повній. ти можеш не передавати, тоді спеціалістів та матеріали для ремонту в разі чого будеш шукать сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч...так ...реально народ ідіть пишіть заяви у мене така ж ситуація була...інет рвало по вечорам або вночі....і підключитись неможна було ...пішов написав заяву на цілий А4 ...розписав шо до чого просив перерахувати кошти за ненадані послуги у мене "Ого 2+" а реально отримував тільки 256 кб...вот і прийшов лист що відреагували ...і що зроблять перерахунок за 2 періона взагалі за минулий місяць і позаминулий....ось так якщо комусь цікаво можу викласти скан листа..

вот відсканив....так що добивайтесь свого а те що ви тут кажете що доказати нереально ніби стоїть приставка у визначені швидкості "до 2 мб", це не правда...добивайтесь швидкості 2 мб...чи який там у вас тавиф....ось доказ...тра йти і писати розгон робити тоді буде результат

post-4681-1258976831.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот відсканив....так що добивайтесь свого а те що ви тут кажете що доказати нереально ніби стоїть приставка у визначені швидкості "до 2 мб", це не правда...добивайтесь швидкості 2 мб...чи який там у вас тавиф....ось доказ...тра йти і писати розгон робити тоді буде результат

В мене таке питання, в мене 1 мегабіт. Спідтест це підтверджує. Але частенько при загрузці сторінок виводить "неможливо відобразити сторінку"- в тебе теж таке було?

А друге питання в мене до працівника укртелекома - в мене з неділі непрацює телефон і нет. кажуть кабель пошкоджено, а номер на пятрірку (живу по декабристів), і все ремонтують-ремонтують і ніяк зробити не можуть. Це в мене одного чи є ще такі як я. В мене просто люди по вайфаю підключені до нету і хвилюються. Я впринципі теж відчуваю суттєвий дискомфорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. дзвони і в понеділо і вчора, все кажуть, що "це ж серйозна поломка, це кабель, а він під землею, звідки я знаю коли зроблять...." :) От ще раз передзвонив і відповідь "До кінця тижня мають зробити", як вам це подобається?

Розумію, всеке буває, але тиждень без нета......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ а в кого інтернет-ого, підскажіть, те що при завантажені сторінок час від часу вивидить "Неможливо відобразити сторінку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, всеке буває, але тиждень без нета......

Да, чувак, тиждень без нета - це реально блін пипець, зуби ломить, спина чешеться, вуха болять, коротше мої співчуття =(

Народ а в кого інтернет-ого, підскажіть, те що при завантажені сторінок час від часу вивидить "Неможливо відобразити сторінку"

Це означає, що браузер не може відкрити сторінку - причин сотні, якщо не тисячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ а в кого інтернет-ого, підскажіть, те що при завантажені сторінок час від часу вивидить "Неможливо відобразити сторінку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. дзвони і в понеділо і вчора, все кажуть, що "це ж серйозна поломка, це кабель, а він під землею, звідки я знаю коли зроблять...." :) От ще раз передзвонив і відповідь "До кінця тижня мають зробити", як вам це подобається?

Розумію, всеке буває, але тиждень без нета......

На Щусева выкрали кабель :( Востанавливают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобіж сказали шо

Це означає, що браузер не може відкрити сторінку - причин сотні, якщо не тисячі.

Можливо проблема в самому інеті тоді тобі дорога прямо в сапорт. Можливо і втебе наприклад:фаєрвол недає достопу, можливо в настройках модема проблема.Попробуй провірити пінг на той сайт і якийсь інші. А може пробема вся в тому шо в

се кажуть, що "це ж серйозна поломка, це кабель, а він під землею, звідки я знаю коли зроблять...."
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. дзвони і в понеділо і вчора, все кажуть, що "це ж серйозна поломка, це кабель, а він під землею, звідки я знаю коли зроблять...." :) От ще раз передзвонив і відповідь "До кінця тижня мають зробити", як вам це подобається?

Розумію, всеке буває, але тиждень без нета......

На Щусева выкрали кабель :( Востанавливают.

От козли. ну і не стреляй їх. Їм на випивку не вистачає чи на дозу, а мені тут сиди без нету. Та все ж дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобіж сказали шо
Це означає, що браузер не може відкрити сторінку - причин сотні, якщо не тисячі.

Можливо проблема в самому інеті тоді тобі дорога прямо в сапорт. Можливо і втебе наприклад:фаєрвол недає достопу, можливо в настройках модема проблема.Попробуй провірити пінг на той сайт і якийсь інші. А може пробема вся в тому шо в

се кажуть, що "це ж серйозна поломка, це кабель, а він під землею, звідки я знаю коли зроблять...."

я ж роздаю нет по вайфайці, то така проблема не лише у мене. В тех саппорті кажуть, що нет не рветься.

Може мій zyxel p 660 hwt2 глючть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...