Перейти до змісту

Чи можливо вступити на 5-ому курсі на іншу спеціальність чи в інший вуз?


Fortera

Рекомендовані повідомлення

Навчання штука складна, особливо коли розмієш що втрапила трішки не туди! В мене цілком логічно виникло питання чи існує практика вступу на 5-ий курс іншого факультету чи вузу? Якщо так, то це виключно на платній основі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що теоретично можливо...

Але як мінімум доведеться здавати академічну різницю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо ти на 5 курсі, то вже отримала диплом бакалавра, правильно?

Отже, вже маєш одну вищу освіту... А друга вища в Україні платна.

Не думаю, що можна перевестися аж на 5-тий курс іншої спеціальності. Надто велика різниця у програмах буде...

Академ-заборгованість за 1-2 курси ще можна здати, а то більше навряд чи...

ЗЫЖ: все вищесказане попрошу сприймати як думки вголос, а не істину в останній інстанції :ok:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це то можливо, але треба щоб спеціальності були однакові, академ різниця може бути і 15 предметів, відповідно залежить від вузу в якому навчався( лася) і в який перепоступати.

Якщо спеціальності зовсім різні, то максимум що можливо 3-тій. ( наприклад міжнародні відносини і юридичний.)

Хоча в нас в Україні можна все що хочеш, але судячи з того що топікстартер підняв питання, не думаю що це вирішиться цим шляхом.

Найкраще подзвонити в приймальню того внз на який збираєшся поступати і там все розпитати. ВОНИ ТОЧНО ЗНАЮТЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мое ИМХО - закончить уж 5-й курс по данной специальности.

особенно, если оно на бюджетной основе.

а потом спокойно получить второе образование.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навчаюсь на 3-ому курсі на державному. Чесно кажучи 2-гу освіту отримувати особливого бажання не має, просто хочеться змінити профіль навчання з гуманітарного на більш точний. Наскільки я знаю то 4 курсі ти отримуєш бакалавра, а на 5 поступаєш. Можливо, десь тут собака і зарита, вдастся проскочити у ці списки тих хто пройшов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки знаю, то на 5-й курс всі студенти перепоступали заново на основі рейтингів. Також в загальному конкурсі йдуть і бажаючі перевестися з інших ВУЗів. Для цього вони пишуть тести. Це за умови, що спеціальності однакові.

Принаймні, так було рік назад. В мою групу на 5-й курс прийшла дівчина з іншого ВУЗу. Тести вона пройшла не дуже добре, тому її дописали в загальний список в числі останніх. Вона відучилась рік на платному (для платників місця знайдуть завжди)і отримала диплом ЛНТУ. Як вона вчилась в гуманітарному - не в курсі. Але скажу одне - важкувато їй було (не в матеріальному плані, як зараз багато хто заострить), інколи навіть дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки знаю, то на 5-й курс всі студенти перепоступали заново на основі рейтингів.

вже не так...вже більше місяця тому був наказ з Міносвіти щодо розробки екзаменаційних питань для студентів, які здобуватимуть рівень спеціаліста чи магістра...принаймні так нам сказали у ВНУ, так що ніяких рейтингів не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тоді були рейтинги і екзаменаційне оцінювання. Тепер залишиться тільки останнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціальність не поміняєш, а от вступ на 5 курс в магістратуру до іншого ВУЗу практикується досить успішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національний університет "Острозька академія" практикувала вступ до магістратури за результатами вступного екзамену ще 2 роки тому (правда, здати його тим, хто навчався в якомусь іншому вузі було фактично нереально :).

Острозька Академія. Магістеріум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...