Перейти до змісту

Платон (2008) DVDRip


BILL

Рекомендовані повідомлення

Платон

post-3629-1228653676.jpg

Год выпуска: 2008

Жанр: Комедия, драма

Продолжительность: 1:33:17

Режиссер: Вартан Акопян

В ролях: Павел Воля, Елизавета Лотова, Эвелина Бледанс, Олег Федоров, Станислав Бондаренко, Ксения Князева, Александр Лымарев, Мухтар Гусенгаджиев, Алексей Гришин, Патимат Давыдова

Описание: В московской жизни он как рыба в воде. Успешный, обаятельный, суетливый, он знает всю Москву, Москва знает его. Он делает деньги на основных инстинктах. Контакты, связи, деньги, девочки - у него было все. И все было прекрасно, пока он не встретил ЕЁ: Любовь...

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Аудио кодек: MP3

Видео: 672x368 (4:2:0), соотношение сторон 16:9, 25 fps, XviD 1.2.0, 911 kbps, 0.147 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, MPEG Layer 3, Lame 3.97, 2 ch, 128 kbps

Размер: 700 МВ

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Films/Platon.2008.DVDRip..avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

армяни знову вирішили бабла косанути?Та ще й з Волею в головній ролі,теж мені знайшли ктора. :smile-zachot:

Ну може хто наступить на граблі вдруге(після Самого смішного кіно),але тільки не я(признаюсь,я й перший раз не наступав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто жах. Сюжет нульовий, гра акторів ніяка, буде цікаво дивитись тільки фанатам Павлика Волі і Камеді Клаба. До речі, що за жанр фільму? Комедія? Так не смішний аж ніяк. Драма? Дуже мало драматичних моментів, та і слабенько зняті. Фтопку таку радість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто жах. Сюжет нульовий, гра акторів ніяка, буде цікаво дивитись тільки фанатам Павлика Волі і Камеді Клаба. До речі, що за жанр фільму? Комедія? Так не смішний аж ніяк. Драма? Дуже мало драматичних моментів, та і слабенько зняті. Фтопку таку радість...

повністю солідарний! це жахливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю не згідний. Сюжет абсолютно реальний і гра акторів присутня рівно стільки скільки потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто жах. Сюжет нульовий, гра акторів ніяка, буде цікаво дивитись тільки фанатам Павлика Волі і Камеді Клаба. До речі, що за жанр фільму? Комедія? Так не смішний аж ніяк. Драма? Дуже мало драматичних моментів, та і слабенько зняті. Фтопку таку радість...

не ной , твой пост аж читать тошно !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився сьогодні цей фільм. І його аж ніяк не можна зрівнювати із першим "творінням" за участю вищезгаданого актора.

Раджу для перегляда.Аа особливо ярим критикам, які думають змінять свою думку, головне додивитись до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіно класне! мені дуже сподобалось :0016: не комедія канєшно, але досить інтелектуальне( можна сказати ) кіно. А на рахунок гри акторів, то кам все кльово, досить професійно)) і задумка сюжету цікава ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кіно звісно не шедевр, в лідерах ІМДБ йому бути не світить. Але сам по собі фільм не є поганий.

Дивиться дуже легко! Бажання проклєцати далі не виникало:)

Жанр? Даа, не вписується в традиційні рамки ні комедії, ні драми. І дурниця, як на мене, його у ті характеристики впихувати.

Адже чисті комедії чи драми сьогодні й виходять не так часто, значно більше останніми порами з'являється кіна, що вже не вписуються в класичні рамки.

Можливо для таких фільмів просто треба новий жанр? :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка ще одну ссилку, щоб зразу закачувалось, бо в мене ftp вийо........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка ще одну ссилку, щоб зразу закачувалось, бо в мене ftp вийо........

так мабуть піде правильно лінк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка ще одну ссилку, щоб зразу закачувалось, бо в мене ftp вийо........

так мабуть піде правильно лінк

Не піде. А так піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте будь-ласка ще одну ссилку, щоб зразу закачувалось, бо в мене ftp вийо........

так мабуть піде правильно лінк

Не піде. А так піде.

Точно! Поправлю і ту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Пацикі ну не канає і піпец..... --- "Запрашиваемый файл отсутствует на сервере."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
То закіньте ше разок please...бо казали нoрмальний фільм...

Фільм дійсно классний. І сюжет і гра акторів - супер. Просто не всім зрозумілий.

Але "на вкус и цвет все фломастеры разные"

Підтримую -закиньте на лм в кого є в нормальній якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...