Перейти до змісту

Ржак чи ні?????


KlouS

Рекомендовані повідомлення

если ты кого-то знаешь - почему не выдал им инвайт?

Теж маю двох адекватних знайомих, даю їм лінки на борду - в ті топіки, які доступні гостям. Причини, по яких не даю їм інвайти:

1. Вони не дуже добре шарять в форумах, реєстрації, і т.п. (до речі, реєстрація на борді і так дуже вибаглива - мейл з @mail.ru їй не проходить, як і з більшості халявних поштових серваків). Тому ці хлопці, просто юзери, боюсь, не зможуть пройти цю систему самостійно. Да, я можу їм допомогти, але

2. Я їм розказав про інвайтну систему. Один з них мені сказав щось на зразок "Ну, раз там така вже своя тусовка - то нефуй туда пхатися, хай самі тусуються".

3. Сам вважаю інвайтну систему способом для перетворення борди в болото з застояною водою. Від ідіотів інвайти не рятують, а в нормальних людей, виявляється, є своя гордість. Вони жили без борди - і проживуть без борди, інвайтів, апрувів адмінами і реєстрації на х.з. які поштові сервери. І вони праві. Тому я, умивши руки, не маю наміру нікого сюди залучати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не зрозумів призначення цієї теми. Треба оцінювати матеріали і давати оцінку "ржачно" чи "ні"?

Мій варіант

1218826220_1218562315_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от тоже проти інвайта, клоуни відсіються модераторами. На рахунок тяжкої реєстрації, якшо мені наприклад невдається пройти капчу з другого разу, я перестаю тратити нерви і ухожу. Реестрацію треба максимально спрощувати. імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От у мене на асю антиспам пропустить адекватних людей, хто вміє юзати інженерний калькулятор.

типу корінь 5 степерня з 10 з точністю до сотих )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інвайти повинні бути

єдине, що я не розумію, це навіщо банить gmail якщо боти без інвайта не регнуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мод поставлений правильно то дирок буть не має (за умови відсутності прихованих подарунків від авторів нулів або авторів мода, хоча моди відносно невеликі, тому окинувши оком можна подивитись чи немає там нічого іннародного), взагалі IPB славиться своєю дирявістю але ж не настільки.

Переважно боти не юзають дирок для регання, вони пробують писать від гостя, якщо не катить - реєструються, пробують розібрати капчі, якщо розбирають - продовжують реєстрацію, не розбирають - відсилають на розпізнавання мудилами які за копійки сидять днями і передруковують тексти з картинок рахуючи це дуже великим фінансовим успіхом в інеті.

А тепер по темі =)))

наявність такого контингенту дуже напрягає, і якщо переважна кількість цих геніальних особистостей ніколи далі розділу Games не виходила (постійних відвідувачів даного розділу прошу не ображатись, але погодьтесь самі що там на ряду з людьми які спілкуюють на нормальні теми є дуже багато розумово відсталих людей, можна тільки поспівчувати модератору silia якому доводиться перечитувати умоізріченія талантіф, особисто я ніколи не відвідую даний розділ, в першу чергу через те що абсолютно не граю в ігри) то масовий виплод неадекватних в інші розділи просто не може залишитись без уваги.

Я розумію що такі люди як Ko6aH або той же KlouS просто необхідні для розрядки настрою комюніті та і постібатись це святе, але....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...