Перейти до змісту

Камеры


Egoist

Рекомендовані повідомлення

десь за рік до нових штрафів за мною пропасли тихенько гаїшники, їхали десь два чи три кілометра, за цей час я не пропустив пішохода і повернув в іншу полосу без включення поворотного ліхтаря, зупинили вони мене на Кузнєцова з мігалками і сиреною, запросили до себе в машину і шось почали показувати на своїй мікрокамері з мікрооптикою і мікродисплеєм, яка гордо була прикручена по середині торпедо, роздільна здатність була фантастична: умовно машина мого коліру і умовно схожа на мою модель їхала собі по дорозі, момент непропускання пішохода мусор вказав інтуїтивно з добавко що мол на великому екрані все буде чітко видно, найголовніше що було в цей момент найважче, це тупо не заржати. немає в мосорів жодного більш-меньш пристойного обладнання для спостереження ібо дуже вони жадні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
...шось почали показувати на своїй мікрокамері з мікрооптикою і мікродисплеєм, яка гордо була прикручена по середині торпедо, роздільна здатність була фантастична: умовно машина мого коліру і умовно схожа на мою модель їхала собі по дорозі, момент непропускання пішохода мусор вказав інтуїтивно з добавко що мол на великому екрані все буде чітко видно, найголовніше що було в цей момент найважче, це тупо не заржати. немає в мосорів жодного більш-меньш пристойного обладнання для спостереження ібо дуже вони жадні

Ромаха, я щось помічаю, що в ментів до тебе або якась гіперболізована любов, або в тебе якась підвищена необхідність ділитися історіями про спілкування з ментами, взятими "з власного життя".

Щойно ти своїм постом немов би сказав: "Народ, не сци, ганяй-паркуйся, де хочеш - ніц тобі мент не зробить, бо він знімає камерою, гіршою, ніж в мене в мобілці". Особисто я своєю камерою на мобілці колись зняв маршрутчика, який внагляк по зустрічній перся - обганяв усіх перед переходом, і трошки завдав йому клопоту. І я чомусь впевнений, що яке б там обладнання в ментів не було - а зі своєю задачею воно справлятиметься, хіба що номер на машині буде заляпаний багнюкою. І ця моя впевненість може підтвердитися цими "скріншотиками": http://udai.if.ua/index.php?option=com_con...2&Itemid=11

Так що якщо ти на 100% не знаєш, яке обладнання стоїть "на ментах" - не треба дешевим популізмом з-за кутка підбурювати і провокувати народ на порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мені ... вислали фото мого авто з пред*явою на те , шо я припаркувався на тротуарі ... то я навіть би і не подумав піти і платити штраф ... і любий суд .. в нас в країні ... я б закінчив на свою користь з мінімальною затратою средств(!) бо система парковок в нас не тешо не розвинена .. її часом просто нема ... і слати такі фото як мінімум тупо ....

З.І.

якшо мені нема де ставити авто (мається на увазі жилі райони та не пішоходні вулиці аля Кривий вал і тд) ... то якби це проблема не моя .. а проблема будинкосдавача жеку міста ... якшо мене не забезпечать місцем для стоянки афто, то ,вибачте, ставити я його буду там де мені зручно .... часом тупість наших правил законів чи порядків просто вбиває ... (а поставити авто там де можна (за 2 квартали), шоб його вкрали/понівичили а потім той мєнт розведе руками і скаже шо це не його проблема, я не хочу ... дякую...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я своєю камерою на мобілці колись зняв маршрутчика, який внагляк по зустрічній перся - обганяв усіх перед переходом, і трошки завдав йому клопоту.

А якщо зробити щось подібне з ментами(зібрати матеріали порушення ними ПДР)? В Нас теж є камери :) Наприклад, стоянка на пішоходних переходах, під мостами, на перехрестях і т.д....

post-3126-1231447140.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я своєю камерою на мобілці колись зняв маршрутчика, який внагляк по зустрічній перся - обганяв усіх перед переходом, і трошки завдав йому клопоту.

А якщо зробити щось подібне з ментами(зібрати матеріали порушення ними ПДР)? В Нас теж є камери :) Наприклад, стоянка на пішоходних переходах, під мостами, на перехрестях і т.д....

post-3126-1231447140.jpg

Вперед, я тільки "за"! Але май на увазі, що в ментів у камерах стоять дата і час, а в тебе на фотці що? Крім того - докажи, що машина там стояла непорушно, а не маневрувала для розвороту якогось... то треба відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дату видно в назві фото і в тегах. А даішники ''маневрували'' пішки - видно на фото праворуч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон за КАПС ЛОК , ДАЛЬШЕ ЕСЛИ НЕ СЛОЖНО,У КОГО ЕСТЬ ИНФА,ГДЕ НАХОДЯТЬСЯ КАМЕРЫ,ВЫДЕЛЯТЬ ЕЁ КРАСНЫМ СВЕТОМ(улица,направление)

а вот для таких фото,специально завел отдельную тему : http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=28664

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дату видно в назві фото і в тегах. А даішники ''маневрували'' пішки - видно на фото праворуч.

Назва фото, і теги - не є константами, які не можна змінити. Тому для правоохоронного органу (якщо писати скаргу) - це не доказ.

Зрештою, в тебе є на руках фото. Чому б тобі не написати скарги в ДАІ, в прокуратуру, в УМВС у Волинській області, і в МВС України? Невеличка, коротенька - мовляв, так і так, став свідком такої обставини, зафіксував на камеру. Конституція України проголошує рівність усіх громадян, і неможливість перебування когось в привілейованому становищі перед законом. Прошу притягнути винних до відповідальності, та про наслідки розгляду скарги повідомити мене письмово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом .. частенько ганяв у Львів ... так от.. "ловлять" на фару прямо на поворотах ... тобто мало того що їхнє авто стоїть в кущах .. так любий хто зупиниться відразу при вимозі, створює аварійну ситуацію для тих, хто їде за ними.. лише невелика кількість людей, стають трохи дальше самого поворота, але ж більшість то прям на повороті .... це РЕАЛЬНО аварійна ситуація, на яку провокують працівники служби, які начбто повинні застерігати і любими способаби зменшувати/обмежувати такі ситуації ...

маючи трохи вільного часу, я зупинився, і провів так сказать своє розслідування .... просто поспостерігав за діями цього посту ... і шо вийшло ... якшо поставити ше один пост ГАІ за пару десятків метрів далі, то можна ловити всіх інших, хто не перевищив, але змушений об*їхати авто яке вже зупинили а там подвійна сплошна =) тобто якшо діяти за логікою наших ГАЙців то це вийде ше прибутковіше, чим зупиняти просто за перевищення =)

З.І.

насправді я б теж з задоволенням підтримав "проект" запропонований "biter"ом на рахунок фоткати да і взагалі хоть трохи "контролювати" дії тих, хто начебто стежить за нашою безпекою хоча сам ігнорує любі правила/принципи і тд ( я про гайців )....

+1

донабор ...

вже десь була подібна тема з фотками наших "доблєсних" гайців... які стоять на зупинках і тд .. але як завжди .. перетворилася на спамовий топік =) з тоннами непотрібного інфо і фото .. от так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.., але змушений об*їхати авто яке вже зупинили а там подвійна сплошна =) тобто якшо діяти за логікою наших ГАЙців то це вийде ше прибутковіше, чим зупиняти просто за перевищення =)

Сплошную можно пересикать,если транспорт перед тобой движеться с скорость 20 км и ниже!!! Так что "умный" водитель на такое нарушение правильно сможет расказать "вымогателю" что тот неправ!

А тема про ДАЙишников тут : http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=28664

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я понимаю... я не про сам факт нарушения ...а про ситуацию .... дорога на Львов ( за Несвичем и дальше) Кусты, Деревья, повороты обзор иногда минимален... остановка на самом повороте может быть фатальна для чуть чуть примерзшей дороги и неакуратного водителя =) вот собсно что я этим хотел изложить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.., але змушений об*їхати авто яке вже зупинили а там подвійна сплошна =) тобто якшо діяти за логікою наших ГАЙців то це вийде ше прибутковіше, чим зупиняти просто за перевищення =)

Сплошную можно пересикать,если транспорт перед тобой движеться с скорость 20 км и ниже!!! Так что "умный" водитель на такое нарушение правильно сможет расказать "вымогателю" что тот неправ!

А тема про ДАЙишников тут : http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=28664

Пересікати в такому випадку можна одну сплошну, а двойну - не можна, читай ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом стало модно серед дАЙців знімати на дорогах з автомобілів без розпізнавання (тобто приватних чи яких там ще). Як правило Ківерцівська на Виїзді з Луцька, Рівненський напрямок (район заводу "Іскра"), Дубнівський напрямок, об'їздна на Львів (район СТО Женіка хто знає). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,просік пару раз на Карпенка і біля Варшавки.Стоїть тачка з тонованими вікнами,а в середині хлопаки з камерою і все знімають.Іще їздять періодично повз тротуарів,де під знаками стоять машини і також знімають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наше государство опять поставило перед нами непростую задачу. Несмотря на все неприятности экономического плана, теперь нам придётся также бороться с новой проблемой – огромными штрафами за нарушение правил дорожного движения.

На помощь ГАИ пришли стационарные видеокамеры, которые работают в режиме видео и фото съёмки, а также ручные радары «Визир» способные не только фиксировать скорость, но и идентифицировать автомобиль по номерным знакам. Теперь у инспекторов ГАИ даже нет необходимости останавливать Вас, потому как в случае нарушения оно будет зафиксировано, а квитанция спустя какое то время будет прислана по почте.

По данным СМИ в 2009 году только по Киеву планируется установить порядка 500 стационарных видеокамер, фиксирующих нарушения ПДД. На данный момент установлено около 50. По всей Украине собираются установить порядка 4000 !!!

Возникает вопрос как же можно огородить себя от неприятных сюрпризов в виде штрафных квитанций, которые могут прийти Вам по почте?

Эта проблема для нас пока ещё новая, но в других странах в частности США, Великобритании, России и др. с этой проблемой автомобилисты уже столкнулись, а самые изобретательные даже научились бороться. Основные усилия этих изобретателей были направлены на то, чтобы в момент нарушения фиксирующая аппаратура не могла чётко идентифицировать номерной знак.

Нет номера - некому выставлять претензии.

Проанализировав весь спектр предлагаемых решений на зарубежных рынках, мы выбрали на наш взгляд самые оптимальные, которые могут быть применены в наших условиях:

PhotoBlocker

Spy защита

Можливо, хтось користувався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчера общался с товарищем из Киева. Он рассказывал что их водителя с фирмы за поездку Киев-Одесса наснимали на 8000 грн. Такая хня малята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну "наснимали" - еще не значит, что получили с него деньги. за такую сумму можно и побороться по судам и различным инстанциям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Наше государство опять поставило перед нами непростую задачу. Несмотря на все неприятности экономического плана, теперь нам придётся также бороться с новой проблемой – огромными штрафами за нарушение правил дорожного движения.

На помощь ГАИ пришли стационарные видеокамеры, которые работают в режиме видео и фото съёмки, а также ручные радары «Визир» способные не только фиксировать скорость, но и идентифицировать автомобиль по номерным знакам. Теперь у инспекторов ГАИ даже нет необходимости останавливать Вас, потому как в случае нарушения оно будет зафиксировано, а квитанция спустя какое то время будет прислана по почте.

PhotoBlocker

Spy защита

Можливо, хтось користувався?

http://www.autocentre.ua/news/NewTech/21562.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Набережній 10 хв назад славнозвісна Шкода АС4695АТ з Візіром! Вчора в цей час ДЕУ АС3695АТ там же ш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Набережній 10 хв назад славнозвісна Шкода АС4695АТ з Візіром! Вчора в цей час ДЕУ АС3695АТ там же ш!

скажіть, будь-ласка, чи мають вони право на ці "зйомки". наскільки я зрозумів - номери авто цивільні. отже, це виходить, в деякій мірі, шанатаж. можливо я не правий. поясніть, хто розуміється на цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

ГАИ тестирует новый радар

Новый прибор измерения скорости проходит испытания на дорогах Киева. По словам разработчиков, новинка во много раз эффективнее "Визира".

Государственная автоинспекция готовится внедрить в 2010 году абсолютно новую систему измерения скорости под названием "Арена".Сейчас этот прибор проходит испытания на дорогах Киева и работает в тестовом режиме. Если испытания завершатся удачно, летом "Арена" появится во всех областях страны.

"Прибор проходит завершающий этап испытаний и эксплуатируется на окраинах Киева", - рассказал представитель фирмы-разработчика "Элект-К" Илья Волошин.

На вопрос, в чем отличие новинки от скандально известного измерителя "Визир", специалист ответил: "Сами все увидите, могу сказать лишь одно: ни одному нарушителю мимо инспектора не проскочить".

По его словам, "Арена" уникальна. "Лазерный измеритель скорости охватывает сразу три полосы движения и способен распознать три нарушения одновременно. Когда машины пересекают луч, камера делает фото и отправляет их в память компьютера. Он тут же их обрабатывает, ставит дату, время, скорость, считывает госномер и отправляет информацию в центральный компьютер, который расположен в 1,5 км от места нарушения в патрульной машине. Все передачи данных происходят через радиолокационную связь", - раскрыл Волошин детали работы нового прибора.

Кроме того, в отличие от своего предшественника - "Визира" - устройство может делать качественные кадры даже ночью.

"Здесь есть инфракрасная камера, такой себе прибор ночного видения, который делает снимки даже в полной темноте. Измеритель фиксирует скорость в диапазоне от 20 до 250 км/ч. С погрешностью не более 2 км.", - отметил Волошин.

Разработчики заверили, что когда "Арена" пройдет испытания, приборы развесят на столбах и опорах по всей Украине уже летом. Патрулю ГАИ достаточно будет лишь остановиться и с помощью радиосвязи подключить свой компьютер к нужному устройству. Причем, по их данным, новый измеритель нельзя будет обнаружить при помощи антирадара.

тут

radar_arena.jpg

88844d05e4e3t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Все передачи данных происходят через радиолокационную связь

Блєск, радіолокація тепер є засобом зв'язку. :)

Неможливо детектувати? Ну-ну... Вичислять частоту і будуть встановлювати звичайний детектор радіосигналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Арена" уникальна. "Лазерный измеритель скорости охватывает сразу три полосы движения и способен распознать три нарушения одновременно. Когда машины пересекают луч, камера делает фото и отправляет их в память компьютера. Он тут же их обрабатывает, ставит дату, время, скорость, считывает госномер и отправляет информацию в центральный компьютер, который расположен в 1,5 км от места нарушения в патрульной машине. Все передачи данных происходят через радиолокационную связь", - раскрыл Волошин детали работы нового прибора.

Кроме того, в отличие от своего предшественника - "Визира" - устройство может делать качественные кадры даже ночью.

А  як на рахунок пропатчить KDE під Free BSD? Могеть? ;)

Якщо половина з перечисленого наполовину правда, то вартість  цієї арени буде як у літака  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...