Перейти до змісту

Нарушения ДАИшников


Egoist

Рекомендовані повідомлення

20-02-2009. Стояли в біля Варшавки навпроти Юванта. Ну як завжди, не порушуючи ПДР.

post-224-1235136450.jpg

Їхав через деякий час назад - стоять. "Морда ліца" позбавлена інтелекту. Прапорщик...

post-224-1235136465.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 591
  • Створено
  • Остання відповідь

А цей довго придивлявся, що це я роблю... Потім ще трохи переслідував, стараючись упізнати.

post-224-1236062595.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Обнаглевший мусор тут (действия работника ГАИ )

цікаво, чим це все закінчилося? :huh::blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось так наші доблесні ДАЙці обганяють на кільці на набережній. Як він там опинився, якщо весь час їхав за мною, а на кільці я стояв в лівому ряду.

post-224-1237784225.jpg

А ось так зазвичай стоять в районі м'ясокомбінату.

post-224-1237784241.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори
Ось так наші доблесні ДАЙці обганяють на кільці на набережній. Як він там опинився, якщо весь час їхав за мною, а на кільці я стояв в лівому ряду.

post-224-1237784225.jpg

Якраз вони їхали по правилам. Сьогодні саме така ситуація обговорювалась в нас в офісі і саме з цим кільцем. Ти повинен був їхати по правому боці дороги при відсутності перешкоди там і виїзджаючи на кільце не повинен був перестроюватись вліво. Так що радій що ті дайці кудись поспішали, інакше вліпили би протокол на 500 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз вони їхали по правилам. Сьогодні саме така ситуація обговорювалась в нас в офісі і саме з цим кільцем. Ти повинен був їхати по правому боці дороги при відсутності перешкоди там і виїзджаючи на кільце не повинен був перестроюватись вліво. Так що радій що ті дайці кудись поспішали, інакше вліпили би протокол на 500 грн :)

Че за бред ? В каком ряду ехал в таком и ехал ))), в правилах по этому очень расплывчасто написано ))), а маневрирование на дороге из полосы в полосу безопасности не добавляет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.4. Перед поворотом праворуч, ліворуч або розворотом водій має завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в'їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, встановленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

В теорії на кільце маєш право заїжати з будь-якого ряду, а от виїжати з кільця лише в правий...

Рухаючись по кільцю:

Якщо тобі прямо або направо - твій ряд правий (зовнішній).

Якщо тобі на розворот або наліво то твій ряд лівий (внутрішній).

При заїзді на кільцевий рух водій зобов`язаний уступити дорогу усім, учасникам др, не залежно від ряду, в якому вони рухаються.

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

...

10.11. У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, та дорога має тільки 2 смуги в одному напрямку. Це перше.

ДАЙцьовська машина спочатку стояла за мною, а коли я зібрався вже виїхати на кільце, то на щастя встиг помітити її між моєю, та сусідньою машино, яка стояла в лівому ряду. Якби не помітив, то ланос троха постраждав би.

А те що вони поспішають - це не дає їм дозвіл створювати аварійну ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

image40543en.jpeg

15.9. Зупинка забороняється:

г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Якщо не помиляюсь, та дорога має тільки 2 смуги в одному напрямку. Це перше.

ДАЙцьовська машина спочатку стояла за мною, а коли я зібрався вже виїхати на кільце, то на щастя встиг помітити її між моєю, та сусідньою машино, яка стояла в лівому ряду. Якби не помітив, то ланос троха постраждав би.

А те що вони поспішають - це не дає їм дозвіл створювати аварійну ситуацію.

тобто крім тебе(цитую тебе):

на кільці я стояв в лівому ряду.

Зліва було ще дві машини?

Намалюй ситуацію з усіма подробицями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні двох КОРЕСПОНДЕНТІВ ГАЗЕТИ "ГОНИ БАБЛО" було зафіксовано на ЗУПИНЦІ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ біля Ж/Д вокзалу, сиділи в авто і знімали автомоболі на звичайну відеокамеру!!! Коли підійшов ближче і хотів зфоткати мент накрив камеру фуражкою. Нафіга питається?!

post-6274-1245143757.jpg

post-6274-1245143764.jpg

post-6274-1245143770.jpg

post-6274-1245143776.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може троха не в тему, але хочу "вліпити плюсика" нашим ДАЙцям. Сьогодні, поставивши на стоянку свого Жужика, підходжу до них, (стояли точно навпроти Юванта) оскільки їх знаю - обслуговують свою Деу в нас на СТО. Хвилина розмови і спостерігаю наступну картину: з-під мосту, в правому крайньому ряду їде ВАЗ міліціянтів (ото на кшталт служби безпеки руху). За ПДР їм повертати навер, на міст - але вони (і Вольво на польських номерах) продовжують рухатися прямо...Розмова ДАЙців:

- О! Дивись -не з того ряда поперся....

- Та-а-а..То (не розчув) міліція.

- Так спиняй!

- Та ну їх на**й!...гіморитись...

- Да? А мені пох**й!!! Нєх їздити як їм хочеться! Забирай поляка! (Далі був різкий замах смугастим патиком, і Жигулик слухняно зупинився. Як результат - у водія вилучили права)

Я реально подивувався і навіть зрадів...Може, не все так пропаще в нашій державі???

post-3660-1245688982.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може троха не в тему, але хочу "вліпити плюсика" нашим ДАЙцям. Сьогодні, поставивши на стоянку свого Жужика, підходжу до них, (стояли точно навпроти Юванта) оскільки їх знаю - обслуговують свою Деу в нас на СТО. Хвилина розмови і спостерігаю наступну картину: з-під мосту, в правому крайньому ряду їде ВАЗ міліціянтів (ото на кшталт служби безпеки руху). За ПДР їм повертати навер, на міст - але вони (і Вольво на польських номерах) продовжують рухатися прямо...Розмова ДАЙців:

- О! Дивись -не з того ряда поперся....

- Та-а-а..То (не розчув) міліція.

- Так спиняй!

- Та ну їх на**й!...гіморитись...

- Да? А мені пох**й!!! Нєх їздити як їм хочеться! Забирай поляка! (Далі був різкий замах смугастим патиком, і Жигулик слухняно зупинився. Як результат - у водія вилучили права)

Я реально подивувався і навіть зрадів...Може, не все так пропаще в нашій державі???

Я вибачаюсь, але якого милого ті ДАЙці стояли в тому місці? Там здається вісить знак - зупинка заборонена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони один одного жучать не по дєтскі

шакали

Стопудова, нехай би спробували якого-небудь чорного лексуса спинити з мажором... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так вони полюбляють стояти в районі "Сафрона". На їх погляд - зовсім не порушення.

post-224-1245758966.jpg

А це в районі м'ясокомбіната, поворот на склади військторгу. Пасуться щодня. На машини, що виїжджають 0 емоцій. Ох, якби фура, друга "випадково зачепила...

post-224-1245758837.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто ше не бачів або не чув ...

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry348420

цікава темка ...

можна і нам такий "флеш моб" організувати =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже пізнавальний ролик про боротьбу з ДАЙцями, можна взяти на озброєння

Див. тут - http://www.belradio.fm/ru/811/reports/30861/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Да да я був там... встиг нарізати вот якраз від того білого жигулика... цукі аматори фотографи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да я був там... встиг нарізати вот якраз від того білого жигулика... цукі аматори фотографи...

А водій Жигулика - не гандон? Вилізти на тротуар, на пішоходну частину, заблокувати її - це нормально? Я би ще й по кузову пустив би пройти роту солдат в такому випадку, якби міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...