Перейти до змісту

Перевозчик 3/Transporter 3 (2008) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

З'явився у неті цей фільм із відповідною якістю. Знаю, що хтось все одно закине.

Тому оформлю тему і, по виходу фільму у DVDRip переоформим у відповідну.

Перевозчик 3/Transporter 3 (2008) TS

IMG118-1227906145.jpg

Жанр: Боевик

Страна: Франция ​

Режиссер: Оливье Мегатон

В ролях: Джейсон Стэтэм, Роберт Неппер, Джастин Роджерс Холл,

Франсуа Берлеан, Эрик Эбуани, Катя Ченко, Дэвид Атракчи, Грегори Лоффредо, Майк Пауэрс

Сюжет фильма: После своих последних приключений в Майами, Фрэнк Мартин решил поменять работу «перевозчика» на спокойную и уединенную жизнь во французской Ривьере. Но его планам не суждено было сбыться, когда к нему обратился бывший солдат из отряда «Дельта» Йонас Джонсон. Он рассказал, что по заказу корпорации «Ecocorp», занимающейся переработкой и утилизацией отходов, похищена Валентина — дочь украинского министра по охране окружающей среды Леонида Фазилева — чтобы путем вымогательства получить официальное разрешение для утилизации ядовитых отходов в Украине.

Теперь задача героя — доставить Валентину через Европу в Одессу. Чтобы обеспечить выполнение задания, Джонсон одевает Фрэнку и Валентине электронные браслеты, которые могут взорваться, если их обладатели удаляются на 20 метров от автомобиля. Выполняя это задание, главному герою придется столкнуться с новыми опасностями, которые связаны не только с его заказом…

картинки обіцяють такі. Скачаю - підтверджу, або ж спростую)

icon_plus_1.gifскріншоти. Натиснути для перегляду
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз якраз качаю в томуж качестві. Побачу чи стоїть чекати DVDRip чи ні. Чи 3 частина вже неварта увагі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За годинку буде на обміннику.

Лінк буде як завжди - у першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув семпл і навіть не буду качати в ТС якості, такий фільм варто дивитися мінімум в DVDRip, що я і буду робити, а потім звичайно скачаю HDTV або Женя поділиться, він думаю також буде качати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут знову із проханням: Поки ше не введено в правила.

Утримайтеся від "+1", "плюспіцот!" "Наливай!" "Заливай" і т.д.

Просто з поміж таких постів, щось справді цінне вишукати стає все тяжче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первая часть фильма была превосходна для своего жанра. Вторая уже шла по накатанной колее первой и получилась уже так себе :D . Много вымысла и невероятного, можно многое понять и простить но полёты на машине ... это уже слишком. Теперь я представляю чего они навыдумывали уже в ТРЕТЬЕЙ части. Кажется мне что от просмотра данной ленты я не получу ни малейшего удовлетворения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скількі відгрохав конценр VW французам за такий mega product placement марки AUDI, а то Стетхем розсікає на ній вже 2 серію підряд:). Машинки з бондіади - консерви проти ОООО. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
DVDRip

Відео: 704x288 (2.44:1), 25 fps, XviD, ~1515 kbps avg, 0.30 bit/pixel

Звук: AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg, 48 kHz (дубльований (російська))

Transporter.3.2008.D.DVDRip.torrent.zip

0WBJOtgOFW.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лий Лий не жалій!

Якщо ти вважаєш, що я його скачав, то повинен тебе розчарувати. На мою думку, він взагалі не вартий, щоб витрачати на нього загальний трафік (все одно хтось завантажить на FTP, а ось міський трафік мені і так немає куди подіти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лий Лий не жалій!

Якщо ти вважаєш, що я його скачав, то повинен тебе розчарувати. На мою думку, він взагалі не вартий, щоб витрачати на нього загальний трафік (все одно хтось завантажить на FTP, а ось міський трафік мені і так немає куди подіти).

Я не мав на увазі тебе, коли писав лий , так взагальному до всіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

силкі на цьому сайті паходу не робочі пробував скачувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...