Перейти до змісту

Переведення валюти в готівкову форму


Victorius

Рекомендовані повідомлення

Цікавить думка гуру гілки "Економіка та фінанси".

Є поточний валютний рахунок, відкритий на СПДФО. І на ньому, власне, грошики.

Які є варіанти перевести цю "електронну" валюту в готівку (не в гривні, а саме в ВАЛЮТУ).

Звичайно, основна мета - якомога менше втратити при цьому. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, что тарифы, которые должны быть приложением к договору, ответят на твой вопрос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, что тарифы, которые должны быть приложением к договору, ответят на твой вопрос...

Вопрос - не в тарифах.

Вопрос - в приемлимой СХЕМЕ.

На даный момент единственная схема предложенная банком:

1) продать валюту на межбанке (по курсу этого же банка :) - на сегодня это было 8.81 против нормальных 9.45)

заплатить при этом комиссию, естественно.

2) снять гривну (заплатить комиссию)

3) купить в кассе банка евро (заплатить комиссию)

Чесно говоря, эту схема меня не сильно устаивает.

Но по утверждению работников банка - она единственная.

Так ли это? Или есть другие варианты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и шо? Есть идеи?

Как варианты:

1) открыть валютную карточку и снять с нее

2) перекинуть на счет физ. особы и снять

Кто-нибудь сталкивался с такой проблемой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) перекинуть на счет физ. особы и снять

можно "заплатить" физ.лицу

просто перекинуть деньги не получится...

а ты не пробовал открыть карту на СПДФО и прнивязать ее к счету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты не пробовал открыть карту на СПДФО и прнивязать ее к счету?

Для гривневого счета так и сделал.

Для валютного - банк настаивает, что "всі операції мають здійснюватись в національній валюті", т.е. я не могу перекинуть валюту на карточный счет.

А вот правда ли это, или "выкрутасы" банка - тут я уже не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо у Вас є валюта на рахунку то можна випустити корпоративну карту в валюті і перекинути на неї валюту,Правда там є одна деталь -треба надати в банк документи, що валюта на відрядження за кордон(витяг знаказу про відрядження+розрахунок витрат),А потім в банкомат і забирайте, ;) З податківцями розбирайтесь самі :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос - в приемлимой СХЕМЕ.

А розрахуватися валютою з іноземцем, наприклад, поляком? Правда, поляк має обов'язково сюди щось ввезти в 180-денний термін, інакше кара буде суворою...

Чи нема надійного поляка? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашвидку народилася така схема (правда, треба ще перевірити її законність).

Укладаєш контракт з поляком, і проводиш розрахунок з ним за продукцію, яку він має поставити. Але за деякий час поляк каже, що не може цього зробити. Ти йому кажеш - "віддавай гроші!" Поляк приїжджає, міняє отримані від тебе у.о. на гривні, і кладе їх тобі на рахунок, або віддає налом, і все це діло оформляється, як розірвання раніше укладеного контракту. Хоча ця схема потребує ретельної перевірки на законність.

Варіант 2. Я звертаюся до тебе з позовом про стягнення з тебе х тис. у.о., які ти мені заборгував за договором позики. Ти приходиш в суд, і кажеш: "Так, я винен, позов визнаю". Виданий судом виконавчий документ несеш в банк, і повідомляєш, що мусиш віддати ці гроші мені, а інакше - виконавча служба їх все одно стягне. Нюанс - якщо банк не захоче віддати гроші, і стягненням займатиметься виконавча служба, то вона також стягне і 10% виконавчого збору. Але, при великому бажанні, цих 10% можна потім стягнути з банку за те, що він відразу не схотів видати тобі твою валюту, і ти мусив вирішувати це через виконавчу службу.

Плюс до того, запитай в банку, як вони дотримуються положень п. 3 ст. 6 Декрету кабміну "Про систему валютного регулювання і валютного контролю":

Стаття 6. Порядок організації торгівлі іноземною валютою

3. Резиденти і нерезиденти - фізичні особи мають право продавати іноземну валюту уповноваженим банкам та іншим фінансовим установам ..., або за їх посередництвом - іншим фізичним особам - резидентам, а також національному оператору поштового зв'язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про неможливість випуску корпоративних карток для підприємців- неправда.Маса людей підприємців які здійснюють надання транспортних послуг за кордоном і мають корп,карти,Відповідно при отриманні валюти за перевезення вони мають право перерахувати валюту на карти для відряджень водіїв + на екплуатаційні витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Укладаєш контракт з поляком, і проводиш розрахунок з ним за продукцію, яку він має поставити. Але за деякий час поляк каже, що не може цього зробити. Ти йому кажеш - "віддавай гроші!" Поляк приїжджає, міняє отримані від тебе у.о. на гривні, і кладе їх тобі на рахунок, або віддає налом, і все це діло оформляється, як розірвання раніше укладеного контракту. Хоча ця схема потребує ретельної перевірки на законність."

Не можна - якщо платили поляку валюту отримати назад теж тільки валюту.Не бачу сенсу- у людини на рахунку валюта а від поляка вона знову на рахунку...

"Варіант 2. Я звертаюся до тебе з позовом про стягнення з тебе х тис. у.о., які ти мені заборгував за договором позики. Ти приходиш в суд, і кажеш: "Так, я винен, позов визнаю". Виданий судом виконавчий документ несеш в банк, і повідомляєш, що мусиш віддати ці гроші мені, а інакше - виконавча служба їх все одно стягне. Нюанс - якщо банк не захоче віддати гроші, і стягненням займатиметься виконавча служба, то вона також стягне і 10% виконавчого збору. Але, при великому бажанні, цих 10% можна потім стягнути з банку за те, що він відразу не схотів видати тобі твою валюту, і ти мусив вирішувати це через виконавчу службу."

Дуже складно і я вважаю дорого ...(суди,виконавчі служби- втомитеся оббивати пороги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна - якщо платили поляку валюту отримати назад теж тільки валюту.Не бачу сенсу- у людини на рахунку валюта а від поляка вона знову на рахунку...

Так от фішка в тому, щоб валюта опинилася не на рахунку, а на руках...

Якщо "не можна" (цілком можливо, що не можна) - тоді прошу назвати джерело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що робити через 180 днів?Банк повідомить ДПІ про неотримання товаруабо грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...