Перейти до змісту

Допоможіть у виборі фотоапарата


Yurik

Рекомендовані повідомлення

У мене теж є сімейні фото з фотосалону. Є і камера в телефоні- 5Мп, Карл Цейс з автофокусом, але використовується винятково для зйомки документів, рентгенограм і т.д. Ді, якщо я запитаю в тебе навіщо їхати скажем в Київ велосипедом кілька днів під сонцем і дощем якщо можна комфортно доїхати маршруткою за 5 годин? Та ж ситуація приблизно з фотосалоном. Якщо мені треба швидко і з гарантованою якістю отримати фото- я йду в салон. А якщо я хочу отримати задоволення від процесу зйомки, обробки фото, довести собі що я це можу... думаю думка зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я хочу отримати задоволення від процесу зйомки, обробки фото, довести собі що я це можу...
аааааа.... Андрій, ти не рівняй! Є і люди, які мають бабло, але по лікті в маслі крутять стару 21 Волгу, бо їм це подобається. Так само в мене вдома комп'ютери, потужність і можливості яких більшу частину часу я використовую на 5-10%, але мені подобається сам процес підбирання комплектуючих, зборки, доводки і настройки, оверклокінг, поступовий апгрейд і т.д., та і приємно, що якщо раптом потрібно буде зробити щось дійсно ресурсоємке, то я без проблем це зроблю. Це називається ХОББІ. А більшість людей "з баблом" купують дзеркалку, бо думають що "то такий модний фотік, що ним як не клацни, то получиться шедевр". Їм пофіг процес. Та і в якості вони часто не дуже розуміються. Але зате камера МОДНА! А от особисто мені цифромильниці суттєво не вистачає, і разом з тим я знаю і усвідомлюю, що з моїм вмінням і моїми потребами мені дзеркалка просто не потрібна. Дай мені мій Люмікс, і дай Д50 з оптикою за штуку баксів -- результат буде приблизно однаковий. І разом з тим, ФУНКЦІОНАЛЬНО в мене камера краща, приклади я наводив вище. Да, є кілька речей, які в Люміксі мені не дуже подобаються, але ці речі для мене не настільки суттєві, щоб брати дзеркалку, переплачуючи вдвічі за хорошу з хорошим склом або втрачаючи функціональність (та і якість), беручи недорогу модель з кітовим склом. І таких людей як я -- 99,5%. Точніше таких як я -- 10%, ще 59,5% будуть цілком задоволені недорогою мильничкою, а решті 30% вистачить камери в телефоні (2 мп з автофокусом -- аж за очі). І лише 0,5% дійсно потребують дзеркалку, і мають час і натхнення на навчання роботи з нею (мова йде про НЕпрофесіоналів).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь прикол в том, что эти 0,5% везде, на всех форумах от вело до зоо - все убеждают любого нуба покупать зеркалку! :)

А люди, действительно связанные с фото - наоборот: вместо того, чтобы советовать зеркалку, зная, что она МОЖЕТ выдавать лучшие результаты, советуют мыльницы, не парадокс? :0044:

А если уж пошло сравнение с великом, то профик с зеркалкой - это шоссер-спортсмен на карбоновом скотте ручной сборки, который за неделю наматывает пару тысяч км, а продвинутый любитель - это матрацник на двухсосиске известной фирмы, проапгрейдивший свой байк под завязку. А теперь - главное: представьте, что на велофоруме новиек попросит совета по покупке хорошего велика, и ему начнут отвечать: "-доложи немного бабла , но сразу покупай карбоновую раму-подвес, это просто в разы круче любого стока! А потом уже правда нада вилку - воздушную на КК и дополнительную масляную на 150 мм хода для фрирайда, ну со временем прикупишь себе два комплекта колес, восемь-десять покрых на разные грунты и т.д. , но зато эта ж вееееещЪ!" Я такого советчика как минимум на неделю в РО отправю, если кто-то серьёзно будет так думать :wacko:

Абсолютно равоправная аналогия по отношению к выбору фотоаппарата! И так же, как и в велоспорте(все помнят, как Виталя Шевченко на соревнованиях по КК сел на одолженный велик и с громаааадным отрывом "сделал" всех наших лосеЙ?) львиная заслуга в получении снимка принадлежит тому, что находится ЗА окуляром видоискателя, так шо качайте ноги, дорогие друзья! Велосипед, как и фотоаппарат - лиш способ достижения цели! И если кто-то покупает карбоновый Бьянчи, шобы за пивом ездить - флаг в руки! Только не советуйте этого другим :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto +1

Я не кажу, що дзеркалки це лайно. Зовсім навпаки -- дзеркалка це просто СУПЕР! Але якщо людина каже "порадьте який фотік купити за 3000 грн", то їй дзеркалка точно не потрібна. Дзеркалку треба купувати тільки тим, хто твердо знає що це, для чого воно потрібне і як ним користуватись. Мікроскопом також можна горіхи колоти, але для чого?

P.S. Я щасливий, що свого часу не послухав Ігора (FKCX_half) і не купив дзеркалку, хоча і зараз я впевнений, що він був правий, коли її розхвалював. Хто скаже, що я не правий? :wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ricoh Caplio GX100 (http://www.dpreview.com/reviews/ricohgx100/)

кращої мильниці я в руках не тримав, чесно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum

А я тоже счастлив, что сколько себя помню в фотоюзании, пользуюсь зеркалками (за исключением ранней стадии с прокатной мегамыльницей Kodak Star ;)). Хлопок зеркала и механический (электронно-механический) щелчок затвора - это такой кайф :) Я, наверное, за него готов переплатить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ursa ти часом не Nokia 8800 користуєшся? Він теж клацає фірмово. А ще -- Zippo... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А никакой динамик не в состоянии передать звук ;) Да и вибрация от хлопка неповторима и уникальна для каждой модели - мобильный вибратор не сможет воссоздать её :)

Неее, несравнимо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що топовий спалах до Люмікса коштує стільки ж, як сама фотокамера ;)

Panasonic DMW-FL500

А купувати його необхідно. Фото з вмонтованим спалахом- жесть, а без спалаху в приміщенні знімки шумні. Ось більш дешевий варіант:

Panasonic DMW-FL360

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З люміксами чудово працюють і інші спалахи, наприклад я використовую Olympus FL-36, який абсолютно безпроблемно працює в режимі AutoTTL, не кажучи вже про ручний і просто авто :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене теж були сумніви між "рідним" спалахом і спалахом від стороннього виробника. Різниця в ціні була ще більш суттєва:

Pentax

Metz

Взяв Метц і не шкодую. До речі непогана контора, за три дні доставили в Луцьк :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я не про те, я про те що спалахи LUMIX і Olympus, схоже, на одному конвеєрі зроблені, тільки буковки інші написали і ціна інша B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andynd брав 48-го. Потужності вистачає, голова крутиться в різні сторони на відміну від 360-ї Пентакс, і головне- майже немає пересвітів. Подобається :) Хоча якість пластмаси, дисплею зручність керування у "рідних" Пентаксів краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andynd брав 48-го. Потужності вистачає, голова крутиться в різні сторони на відміну від 360-ї Пентакс, і головне- майже немає пересвітів. Подобається :) Хоча якість пластмаси, дисплею зручність керування у "рідних" Пентаксів краще.

У меня 360-ая, вполне хороший инструмент, да не крутится голова, но зато радует безпроводная синхронизация (не знаю или это есть у неродной вспыхи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что касается выбора фотика, то реально зеркалка лучше, у меня была Минолта А-200 (оч.....неплохой компакт), теперь Пентакс 100 Д, так говорю по своему опыту, что зеркалка лучше:

-быстрее автофокус,

-возможность смены оптики,

-гораздо меньше шумит,

-при желании можна одеть даже резьбовую советскую оптику.

Но если всё это не нужно, то лучше брать компакт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, і є можливість проапгрейдитись до К20, залишивши при цьому оптику, світло і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...