Перейти до змісту

Формула суспільно розшарування


AltoAngelo

Рекомендовані повідомлення

Рівень суспільно-соціального розшарування, залежить від різниці інтелектуального і свідомого розвитку індивідів та особистостей.

Р=І-О

Р - рівень суспільно-соціального розшарування

І - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток індивіда

О - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток особистості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И чо?

Дальше буде... :)

А в загалі, цікаво зрозуміти, на скільки соціально розшарується наше суспільство і які будуть наслідки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р=І-О

Р - рівень суспільно-соціального розшарування

І - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток індивіда

О - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток особистості

а единицы измерения?

по какой шкале оценивать параметры для вычисления?

типа я читал Достоевского, получай 5-балов к тому-то

я знаю тексты песен "Алиби" минус 10 балов к тому-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індивід (людина)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Індиві́д, Індиві́дуум -(лат. individuum — неподільний)

— Окремий організм, який існує самостійно.

— Окрема людина, особа

Особи́стість — соціально зумовлена система психічних якостей індивіда, що визначається залученістю людини до конкретних суспільних, культурних, історичних відносин.

Поняття “особистість” характеризує суспільну сутність людини, пов’язану з засвоєнням різноманітного виробничого і духовного досвіду суспільства. Біологічна характеристика людини в нього не входить.

Що маємо в топіку?? повну фігню з претензією на інтелектуальність......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє вітання всім! :)

1) Chudakully - Ця формула в стадії постійного удосконалення-розвитку, якщо маєш якісь свої ідеї, так давай буде цікаво подивитися на твою точку зору ;)

2) Дуже тяжко, а просто практично не реально спілкуватися з людиною на професійному рівні в якої немає психологічної освіти, і навіть більше, людина яка напдає на все те, що не може усвідомити і провисти всі необхідіні ментальні процеси. Тому краще, з поваги до себе не спілкватися з ДЕЯКИМ індивідом, бо це просто не повага до себе :) Це ж як добре, що "_lt"

немає в серйозних науках :)

3) Шановні Форумчани чи Громадяни, як кому завгодно, я може і наївний але просто цікаво бачити вашу формулу суспільно-соціального розшарування, "одна голова добре, а дві краще" - своєрідний клуб філософів.

--------------------Не бійтеся творити, бійтеся оститися з нічим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сразу раскрою свои карты:

Моё мнение - ты малолетний "думатель" с претензией на интеллект, но отсутствием оного.

Все, минусадин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень суспільно-соціального розшарування, залежить від різниці інтелектуального і свідомого розвитку індивідів та особистостей.

Р=І-О

Р - рівень суспільно-соціального розшарування

І - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток індивіда

О - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток особистості

1. В першому реченні після "суспільно-соціального розшарування" коми не потрібно.

2. В кінці речення другого, третього, і четвертого речення має ставитися крапка чи крапка з комою.

3. Немає такого слова як "інтелектуальний-культурно-духовний". Або "інтелектуальний, культурний, духовний", або, на край "інтелектуально-культурно-духовний".

Дальше буде... :)

А в загалі, цікаво зрозуміти, на скільки соціально розшарується наше суспільство і які будуть наслідки...

4. Немає в українській мові слова "дальше".

5. У даному випалку "в загалі" пишеться разом - "взагалі".

6. У даному випадку "на скільки" пишеться разом - "наскільки".

Моє вітання всім! ;)

1) Chudakully - Ця формула в стадії постійного удосконалення-розвитку, якщо маєш якісь свої ідеї, так давай буде цікаво подивитися на твою точку зору ;)

2) Дуже тяжко, а просто практично не реально спілкуватися з людиною на професійному рівні в якої немає психологічної освіти, і навіть більше, людина яка напдає на все те, що не може усвідомити і провисти всі необхідіні ментальні процеси. Тому краще, з поваги до себе не спілкватися з ДЕЯКИМ індивідом, бо це просто не повага до себе :) Це ж як добре, що "_lt"

немає в серйозних науках :)

3) Шановні Форумчани чи Громадяни, як кому завгодно, я може і наївний але просто цікаво бачити вашу формулу суспільно-соціального розшарування, "одна голова добре, а дві краще" - своєрідний клуб філософів.

--------------------Не бійтеся творити, бійтеся оститися з нічим

7. В першому реченні слово "удосконалення" варто замінити на "вдосконалення", оскільки є збіг голосних - "постійного удосконалення".

8. В першому реченні мають стояти розділові знаки приблизно так: "...якщо маєш якісь свої ідеї - так давай, буде цікаво...".

9. В другому реченні - "не реально" в даному випадку пишеться разом.

10. В другому реченні після слів "на професійному рівні" слід поставити кому.

11. В другому реченні після слів "навіть більше" слід поставити або двокрапку, або тире.

12. В другому реченні є слово "провисти". Нема такого слова в українській мові. Як і немає слова "необхідіні" та "напдає".

13. "Не повага" в даному випадку повинна писатися разом - "неповага".

14. Після слова "наївний" в третьому абзаці має стояти кома, або тире.

І ці люди не дають нам колупатись пальцем в носі?!!

Топікстартер, я, як і більшість форумчан, не можу збагнути, що ти вкладаєш в поняття "суспільно-соціального розшарування"... поясни, будь-ласка. І якщо ти не хочеш спілкуватися з кимось із форумчан, хто не має психологічної освіти - то комусь може бути неприємно спілкуватися з людиною, яка не знає української мови на рівні граматики і орфографії.

ЗІ. Я згоден з попереднім постом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартер, я, як і більшість форумчан, не можу збагнути, що ти вкладаєш в поняття "суспільно-соціального розшарування"... поясни, будь-ласка. І якщо ти не хочеш спілкуватися з кимось із форумчан, хто не має психологічної освіти - то комусь може бути неприємно спілкуватися з людиною, яка не знає української мови на рівні граматики і орфографії.

ЗІ. Я згоден з попереднім постом :mdr:

ну, возможно, он хотел сказать про социальный статус по интеллектуальной развитости?

типа айкью или чего-то в том духе.

может мерило мудрости. если вдуматься, то задумка интересная, но пока я в неё не въехал. :) да и система вычисления этого уровня какая-то странная.

а то что идея попахивает бредом, да и способ её изложения настораживает, ещё не значит что её надо на корню резать. может со временем он обдумает всё и выложит уже в более сформулированной форме...

P.S. сорри за очепятки, есть грешок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індивід (людина)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Індиві́д, Індиві́дуум -(лат. individuum — неподільний)

— Окремий організм, який існує самостійно.

— Окрема людина, особа

Особи́стість — соціально зумовлена система психічних якостей індивіда, що визначається залученістю людини до конкретних суспільних, культурних, історичних відносин.

Поняття ”особистість” характеризує суспільну сутність людини, пов’язану з засвоєнням різноманітного виробничого і духовного досвіду суспільства. Біологічна характеристика людини в нього не входить.

Що маємо в топіку?? повну фігню з претензією на інтелектуальність......

Така видатна українська особистітсть як М"ясоїд П.А, якого я би поставив на ряду з Ильином Е.П. і іншими велики російськими психологами, створив чітку диференціацію між понятттями Індивід і особистість. Просто моя проблема була в тому, що я її зразу не окреслив, пардон. Так ось вона.

Проблема людини - це, власне, проблема філософії, яка вивчає питання людини, її місця у бутті. Однак ця проблема вводить психіку в конекст взаємин людини зі світом, що свідчить про її значення для психології. Йдеться про вищі рівні функціоновання психіки - рівння індивіда, насамперед особистості.

На відміну від індивіда, який освоює надбання попередніх поколінь, у формі образу відтворює світ і на ції підставі діє, особистість виробляє власне ставлення до світу і прагне його втілити. В такий спосіб вона піднімається над обставинами життя і самореалізується - об"єктивує свої можливості. Завдяки вчинку особистость виходить за власні межі, долає прешкоди, що їй чинить світ, втілює себе у ньому.

П. А. М"ясоїд - "Загально психологія" 5-те видання, стереотепне - 2004 - 101 ст., як з моєї точки зору, гордість країни.

Отже, індивід -це особа, яка просто підстроюється під цеї світ, під певні соціальні норми, правила(в приклад простий працівник на підпристві чи заводі), а особистість - це людина, яка самореалізує себе, втілює свої можливості, вчится і створює(наприклад підприємець, торговець або просто бізнесмени). Тобто, індивіду складніше зайняти високу планку в суспільстві, бо як правило він дивиться на когось як "_lt", а особистість, стоворює потенціїні робочі місця, через самареалізацію себе, і своїх талантів, своїх мрії.

Такщо деякому економісту краще просто, займатися своєю справою.

Дякую за увагу і щасливого Різдва! Ваш AltoAngelo :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу і щасливого Різдва! Ваш AltoAngelo :mdr:

І тобі гарної Паски, виборів президента України, вдалого Євро-2012, перемог на олімпіаді в Сочі-2014, і виводу російського флоту з Чорного моря-2017! Многая літа і галелуйя!

:) :) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, індивід -це особа, яка просто підстроюється під цеї світ, під певні соціальні норми, правила(в приклад простий працівник на підпристві чи заводі), а особистість - це людина, яка самореалізує себе, втілює свої можливості, вчится і створює(наприклад підприємець, торговець або просто бізнесмени). Тобто, індивіду складніше зайняти високу планку в суспільстві, бо як правило він дивиться на когось як "_lt", а особистість, стоворює потенціїні робочі місця, через самареалізацію себе, і своїх талантів, своїх мрії.

Такщо деякому економісту краще просто, займатися своєю справою.

т.е. в данном случае отрицательный результат наоборот лучше?

а так если человек слесарь от бога и на заводе возле станка он творит чудеса? при том, вечером, сидит перечитывает классику литературы и сам пишет отличные произведения. но для себя.. то что? он застрял в себе и пытается выжить?

мать воспитавшая пятерых детей но не ставшая президентом? она что тоже пыталась выжить и не самореализовалась?

а вот так, раньше были барыги и спекулянты.. теперь бизнесмены. брокеры, маклеры и прочее...

а создавать робочие места может и пьяный водитель на камазе. въехал в остановку. и вот новые рабочие места, на предприятиях где раньше работали люди. которые стояли на остановке, плюс работа для экспертов, МНС, ГАИ и так далее. новые рабочие места по работе с населением, рекламщиков, призывающих к трезвому образу жизни и так далее. только почему то этому дяде никто спасибо не скажет...

Дякую за увагу і щасливого Різдва! Ваш AltoAngelo :mdr:

І тобі гарної Паски, виборів президента України, вдалого Євро-2012, перемог на олімпіаді в Сочі-2014, і виводу російського флоту з Чорного моря-2017! Многая літа і галелуйя!

:) :) :D

"и послала жена за ёлкой. уж послала, так послала"(с)"падал прошлогодний снег"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гггг... афтар жжот!

Исходя из слов неизвестного психолога - Tolik_lt является т.н. "особистістю", поскольку имеет собственное мнение, видение и самореализацию, отличную от других, в т.ч. "индивидов" таких, как AltoAngelo, руководствующихся опытом и знаниями других индивидумов, являющихся для них честью, славой и гордостью, но руководствующихся накопленным опытом и знаниями, давно определенными до них :mdr: (Афтар, для начала, прежде чем оперировать понятиями "социальный слой" или "социальный статус", советую бегло изучить труды К. Маркса, если знаете такого)

Исходя из вышесказанного , следует, что топикстартер оперирует практически софизмами :) Начиная от определений "суспільно-соціальний" (від лат. socius — суспільний), тобто "ядерно-ядрьоний"... або ж "лікарняно-медичний"... нє! (спеціально для Yarchik) - "адвокатсько-правозахисний"!

Требую продолжения банкета!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аффтар мне немного напоминает Шарикова Полиграфа Полиграфыча.

Только вот интересно, а кто ж в даном случае Швондер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо називати М"ясоїд П.А, Ильин Е.П, Кэррол Э., Занюк С. С., Маслоу А. "неизвестными психологами" ууууууууууу, тоді все ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верджіл, то, шо ти бачив книжки тих відомих чуваків, не значить, що ти дупля нарізав, що там писалось;)або якщо нарізав, то не значить, що зміг це донести до людей. сестро, окстісь і не соромся перед плебсом:)Поліграф Поліграфич, в буду!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче даю простую формулу розшарування:

если 100 человек высадить на необитаемом острове,то часть из них(работяги) будет работать физически(носить,строгать,строить),причем большая часть.Чуть меньшая часть(фермеры,торговцы) будет ловить рыбу,собирать фрукты,сеять пшеницу,разводить скот или пытаться торговать(менять).Третья часть(воины,администраторы,еще меньшая) будет руководить,вводить правила и законы,контролировать дисциплину,оборонять остров,охотится на диких животных.И наконец наименьшая часть(интеллектуалы) будет советовать,учить,просчитывать наперед,лечить).

Если из этой сотни наобум отделить 50 человек и высадить на другом острове-все повторится.

ЗЫ:Мясоедов,звиняйте не читал(ибо сам я вегетарианец),а формулу списал из законов Ману. А вот Кэрол хороший психолог,в его "Алисе в стране чудес" все пациенты интересные.Настольная книга. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

суспільно-соціальне - мдя... дійсно масло-масляне :)

лана, попробую своє бачення сформулювати, хоча тему топіка так і не поняв, так многа букафф шо реально ніасіліть, і справа не в кількості слів, а у вмінні їх поєднати :)

взагалі кажучи суспільство і "людину суспільну" вивчає соціологія а "людину індивідуальну" психологія, не дуже вдало, але хоч намагається, принаймі можна вдало здати мокулатуру, буде в кризу за шо жити :)

ці дві науки поєднати в принципі неможливо, так як вони діють по різним законам, можливо є якісь граничні закони, але для загала вони ні до чього...

кожна людина є індивідом, якщо вона вдало впроваджує свою індивідуальність в соціум, то росте її особистість, взагалі індивідуалізм і особистість завжди поєднували, тому що якщо людина не зможе виділитися зі стада своєю неординарною індивідуальністю то вона й не зможе стати впливовою і значною особистістю

Візьмемо приклад Ейнштейна, працюючи простим клерком він постійно розвивав свою індивідуальність вивчаючи фізику і внаслідок цього став визначною особистістю про яку знає весь світ...

якшо шось не так - звиняйте, нам "простим сєльскім парням нідано кунфу" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так предсталяет обшестов Лебедев

lebedev-pyramid.gif

другии словами ...над стадом быдла всегда есть компания умных ,что будит если забрать у быдла умных ? из толпы быдла выделятся еше парачка умных которые глупее предшестиников

Тоесть знания ето то что делает управленца упревленцем ..но ели оглянутся на историю то даже казалось бы самые умные люди небыли успешными в управлении ..загвоздка в психике

А вот тут уже нужно размышлять нашет того какой тип психики более предпочтителен для определенной сферы деятельнсти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох... а как это я такое пропустил?

"то не лень, а занятость" (с)

админы, а как можно эту тему пришпилить ко всем подразделам?

и ваще, сделать ее "лицензионным соглашением" при регистрации на борду

имхо - это гораздо круче, чем инвайт-мод.

у кого моск не закипит - может продолжить регистрацию ;)

ЗЫ: у меня закипел :) но то все пятничная усталость :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень суспільно-соціального розшарування, залежить від різниці інтелектуального і свідомого розвитку індивідів та особистостей.

Р=І-О

Р - рівень суспільно-соціального розшарування

І - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток індивіда

О - інтелектуальний-культурно-духовний розвиток особистості

Хочеш сказати, що наша "еліта" це інтелектуально-культурні особистості? іди ще вчись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...