Перейти до змісту

Py офф кто куда зачем:)?


Devil

Рекомендовані повідомлення

Собственно хотелось бы узнать кто куда собераетца всмысле на какой сервер, профы, где кто играл кем цели на ру оффе

Ла2 далеко не соло игра хотелось бы услышать мысли активистов кто в какой клан поидьот или же свой намечаетца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А накой теми то дублювати ?

ничего не вижу подобного... то что ты скачал клиент или половина темы флуда не о чём туда нету смысла вобше чтото писать

я задал конкретный вопрос если есть что сказать по теме говори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=246780

Тема починалась практично з того ж запитання і там були дані відповіді, так що попрошу не язвіть !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=246780

Тема починалась практично з того ж запитання і там були дані відповіді, так що попрошу не язвіть !!!

"практычьно" та тема ещё раз повторю не о чем. Язвить:)? Посмотри вобше на значение етого слова потом употребляй.

и то что на ней обговаривалось на первых двух страницах ето вобше 100 лет давности(2.5 месеца) опять же сбились с темы если тебе тупо мешает тема не надо сюда смотреть и тем болие тут чтото писать те кому ето интересно и в етом заинтересованы(замки олимпы епик босы) а не тупой фарм 10 чесов в день с криками я бог ты нуб омг раса камель кто они у меня на фри все как на офе их нету..... куда проще былобы еслиб ты ответил по теме так как вижу ты норм чел с норм знаниями онлайн игр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотри вобше на значение етого слова потом употребляй.

:)

Ще одне хоче пантанутись грамотністю але при цьому сам не розуміє про що говорить.

Чо тобі тут не понравилось в вживанні слова ? ) якщо не знаєш що воно означає прошу сюда http://www.rulib.info/word/jazvit.html

уколоть словами

відноситься до цього

то что ты скачал клиент или половина темы флуда

вобщем вчи слова перед тим як пробувати на когось гнать по цьому поводу :)

Два місяця з першого посту це багато ? ) Народу РО дають часто за повтор теми річної давності !!!

куда проще былобы еслиб ты ответил по теме так как вижу ты норм чел с норм знаниями онлайн игр

Я вже відповів в попередній темі, навіщо ще раз писать те ж саме ?

Щось біше написать також нема як, адже ще не відомі ні назви сервів ні скільки їх буде ні клани які на якій сервак підуть.

ЗІ Як вам фанам л2 добре що в мене права на підфоруми не поширюються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотри вобше на значение етого слова потом употребляй.

:)

Ще одне хоче пантанутись грамотністю але при цьому сам не розуміє про що говорить.

Чо тобі тут не понравилось в вживанні слова ? ) якщо не знаєш що воно означає прошу сюда http://www.rulib.info/word/jazvit.html

уколоть словами

відноситься до цього

то что ты скачал клиент или половина темы флуда

вобщем вчи слова перед тим як пробувати на когось гнать по цьому поводу :)

Два місяця з першого посту це багато ? ) Народу РО дають часто за повтор теми річної давності !!!

куда проще былобы еслиб ты ответил по теме так как вижу ты норм чел с норм знаниями онлайн игр

Я вже відповів в попередній темі, навіщо ще раз писать те ж саме ?

Щось біше написать також нема як, адже ще не відомі ні назви сервів ні скільки їх буде ні клани які на якій сервак підуть.

ЗІ Як вам фанам л2 добре що в мене права на підфоруми не поширюються :)

опять много слов и собственно ни о чем и не по теме ну чтож вижу тебе ето нравитца говорить лиш бы говорить и кстате сервера и их названия давно анонсированы больше недели назат Радиантом

а на счет того что понтанутца хех былобы перед кем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопчику, ти спочатку писати навчись, а тоді будеш своїми карявками до клавіатури торкатись. Розвелось тут недоучок, які думають, що недоторкані і дуже мудрі. Зробив тобі модератор зауваження -- вибачся, зроби так як він каже, і не геройствуй тут. Бо отримаєш пожиттєвий бан по ІР і доведеться шукати інший форум, попередньо поплакавшись мамі, що дорослі дяді тебе ображають.

P.S. Раджу мені не відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и к чему ты ето? если ето угрозы то ето смешно сначало подумай или розузнай кто я и стоит ли вобше мне угрожать я задал конкретный вопрос по игре в разделе для етой игры (забанят по ип господи не смиши, моя граматика ето моя граматика нравитца она тебе или нет мне все ровно) смешко как вы роздули тут все непонятно с чего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто ты? Devil? ну и чего нам дьяволов бояться? или ты еще после Хеллоуина не переоделся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сначало подумай или розузнай кто я
а мені всерівно хто ти, правила для всіх одні. Будь ти хоч Віктором Ющенко чи Барак Обама -- модератор для тебе цар і бог, поки ти пишеш щось в його розділі. Я і так знаю хто ти -- ти бичара, тому що своїм правописом ти показуєш свою неповагу до учасників форуму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм якщо тобі краще читати так будь по твоєму але ображати людей із за цюго ти не маєш право де та повага про яку ти говориш? ті без підставно вже можеш зі мною гристися але заради чого? я когось образив? чим? кривими літерами:)? тобі самому не смішно? то ти показуеш які в тебе діти(доречі дуже гарні) то ти тут мене обзиваєш безпідставно? (підпис твій дякую що я не москаль дуже багато про тебе говорить)

а кто ты? Devil? ну и чего нам дьяволов бояться? или ты еще после Хеллоуина не переоделся?

І до чого тут це? я про людину а ти про напис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про людину а ти про напис

человек, у которого все сообщения, написанные им на форуме, исключительно в гамесах, в особых представлениях не нуждается... это да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про людину а ти про напис

человек, у которого все сообщения, написанные им на форуме, исключительно в гамесах, в особых представлениях не нуждается... это да...

хех це тому що мене на цьому форумі цікавить саме те про що я написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм якщо тобі краще читати так будь по твоєму але ображати людей із за цюго ти не маєш право де та повага про яку ти говориш? ті без підставно вже можеш зі мною гристися але заради чого? я когось образив? чим? кривими літерами :) ? тобі самому не смішно? то ти показуеш які в тебе діти(доречі дуже гарні) то ти тут мене обзиваєш безпідставно?
Ти вважаєш, що, перейшовши на українську мову, ти зробив щось добре? Раніше калічів російську, тепер калічиш українську. Не в мові справа, я чудово розумію і українську, і російську, і англійську, і польську, а при бажанні прочитаю кілька речень і ще на кількох мовах. Так, українську я люблю, бо це моя рідна мова, і до того ж вона дуже гарна. Проте, я з більшим задоволенням буду читати правильну російську мову, ніж скалічену українську.

І до чого ж тут мої діти? Повір -- я докладу всіх зусиль, щоб вони не виросли такими безграмотними, як ти. І вже точно вони будуть з повагою ставитись до мови і до оточуючих їх людей. І нормально будуть реагувати на зауваження старших (в тому числі старших "за званням").

Так, кривими літерами ти мене образив. І мені це не смішно. Досить калічити мову! Тобі порахувати, скільки помилок ти зробив в процитованому вище тексті?

(підпис твій дякую що я не москаль дуже багато про тебе говорить)
"Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі" (1 Сол.5:18)"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм якщо тобі краще читати так будь по твоєму але ображати людей із за цюго ти не маєш право де та повага про яку ти говориш? ті без підставно вже можеш зі мною гристися але заради чого? я когось образив? чим? кривими літерами :) ? тобі самому не смішно? то ти показуеш які в тебе діти(доречі дуже гарні) то ти тут мене обзиваєш безпідставно?
Ти вважаєш, що, перейшовши на українську мову, ти зробив щось добре? Раніше калічів російську, тепер калічиш українську. Не в мові справа, я чудово розумію і українську, і російську, і англійську, і польську, а при бажанні прочитаю кілька речень і ще на кількох мовах. Так, українську я люблю, бо це моя рідна мова, і до того ж вона дуже гарна. Проте, я з більшим задоволенням буду читати правильну російську мову, ніж скалічену українську.

І до чого ж тут мої діти? Повір -- я докладу всіх зусиль, щоб вони не виросли такими безграмотними, як ти. І вже точно вони будуть з повагою ставитись до мови і до оточуючих їх людей. І нормально будуть реагувати на зауваження старших (в тому числі старших "за званням").

Так, кривими літерами ти мене образив. І мені це не смішно. Досить калічити мову! Тобі порахувати, скільки помилок ти зробив в процитованому вище тексті?

(підпис твій дякую що я не москаль дуже багато про тебе говорить)
"Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі" (1 Сол.5:18)"

Думаю немає сенсу далі продовжувати ти агресивно до мене налаштований ( ти ціниш людей за їх правопис це звісно твоє право а по моєму це не правильно) я поважаю старших і тим більше старших "за званням"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем стосовно ру офа пишем в в темі -> http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=26097

2Devil чуть менше пантов і притензій до тебе ніяких

2all снкс звичайно що встали на мою сторону, але ж не варто було так сильно роздувать тему

Топік закрито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...