Перейти до змісту

Моє майбутнє


zaHARE

Моє майбутнє  

107 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На протязі вихідних зустрічався з кількома знайомими, ну і звісно основна розмова про політику,про кризу,про роботу.Так от 4-ро з 5-ти в очікуванні втрати роботи.Всі працюють в різних сферах.Керівництво попередило,що якщо на протязі місяця-двох ситуація в Україні не стабілізується,то "аріведерчі Рома",не зважаючи на всі заслуги.

От я й вирішив зробить голосувалку,щоб взнати,невже так все хрєново?

ЗІ:Втрата роботи включає в себе й відправлення у відпустку за власний рахунок на невизначений термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм...впевнена.

З.І. КХМ!...змеНшать..без м*якого знаку будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я как бы надеюсь и на пересмотр ЗП в сторону увеличения в связи с финансовой нестабильностью...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я как бы надеюсь и на пересмотр ЗП в сторону увеличения в связи с финансовой нестабильностью...

ми всі на це надіємось, причому весь час :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку вже декілька фірм поскорочували штати, деякі перейшли на "чотириденку",дехто зменьшив ЗП,інші навпаки при збереженні ЗП збільшили норму виробітку і суботу зробили робочою.І це тільки на початковій стадії кризи,яку прогнозують до 2010 року мінімум і плюс дефолт.

Як бачу по голосуванню поки оптимістично. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Електроапаратному почали скорочення людей пенсійного віку...працюють 4 дні на тиждень....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто його знає, як все вийде, народ звичайно надіється на краще, але поки всі скидають "баласт" у вигляді незадіяних людей, неприбуткових виробництв ітд. Все взаємопов"язано і смикнувши за один край нитки, потягнеш все, щось більше, щось меньше.

Прикладів зараз вибирай-нехочу: перестали давати великі кредити під нормальні відсотки - стало будівництво (звільнили робітників)- впали продажі будматеріалів - почали скорочувати працівників будівельних супермаркетів.

теж саме і з ПАККО, і з СКФ... таких ланцюжків можна навести багато.

Звичайно профі своєї справи завжди знайдуть як заробити на хліб з маслом, але таких треба небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, як в нас 70% людей працюють "на пинковой тяге" - поки пеньками ганяєш, щось роблять... то й не дивно, що власники почнуть оптимізовувати бізнес, і краще залишать Ваню, який толковий, в якого руки не з дупи ростуть, проявляє ініціативу, ніж триматимуть ще Колю, який робить тільки те, що скажуть, і то халявно; Машу, яка головним обов'язком вважає покурити, попити кави, помалювати нігті і сказати "Госсспаді, шо ви всі від мене хочете!"... Вані ще, може, й докинуть пару гривень.

Народ здебільшого не хоче працювати, не вміє думати. Безперечно, до певної міри такий "тупізм" породжений тупістю керівництва та власників, однак злет, розвиток і падіння таких "бізнесюків" становить 5-8 років. Потім підприємство або закривається, або рейдиться, або викуповується іншими. Ті ж працівники, хто вміє думати, працювати і проявляти ініціативу - нехай шукають підприємства з такими ж керівниками. І тоді кризи не будуть страшні нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, як в нас 70% людей працюють "на пинковой тяге" - поки пеньками ганяєш, щось роблять... то й не дивно, що власники почнуть оптимізовувати бізнес, і краще залишать Ваню, який толковий, в якого руки не з дупи ростуть, проявляє ініціативу, ніж триматимуть ще Колю, який робить тільки те, що скажуть, і то халявно; Машу, яка головним обов'язком вважає покурити, попити кави, помалювати нігті і сказати "Госсспаді, шо ви всі від мене хочете!"... Вані ще, може, й докинуть пару гривень.

Народ здебільшого не хоче працювати, не вміє думати. Безперечно, до певної міри такий "тупізм" породжений тупістю керівництва та власників, однак злет, розвиток і падіння таких "бізнесюків" становить 5-8 років. Потім підприємство або закривається, або рейдиться, або викуповується іншими. Ті ж працівники, хто вміє думати, працювати і проявляти ініціативу - нехай шукають підприємства з такими ж керівниками. І тоді кризи не будуть страшні нікому.

брєд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

народ як пахав так і буде пахать!!! звички важко помінять

а звільняють не Колю, Машу і т.д як вище сказано, а тих, хто працює на посадах які виникли через запланований розвиток, якого немає і непланується... а також тих, на кому фірма може економити!!! скорочують робочі місця в першу чергу а тоді вже вибирають серед працівників кого саме відправить класть зубки на полку... і в більшості випадків виміряють розміром з.п працівника а не навиками і кваліфікацією... забагато на них іде бабла - мотивація.

як виняток лише малі підприємства з невеликою кількістю працівників, де власник чи директор знає кожного і хто що з себе представляє..

Якщо тому Вані дати обов"язки Маші і Колі - він не працювать буде а пахать за 3-х і ну нах таку роботу, коли інженер буде і бухгалтером-фінансистом, і секретуткою...!!! з досвіду знаю, що перекваліфікація такого Вані фірмі обійдеться дорого і в більшості випадків вилізе боком як фірмі так і Вані :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас звільнили пенсіонерів (і правильно, на їх місці молодь мала бути, якби не криза. Хоча з іншого боку, як криза мине- на те місце вже та ж бабця/дідусь не сяде).

Ваня - що був слюсарем - стане ще й майстром за ті ж гроші. (бо на його місце в будь-який момент може прийти Пєтя, який буде робити ще чиюсь роботу, аби платили, бо зараз важлива кожна копійка...)

Колю, як сказали вище - попруть - ібо нехрен..

Машу - дійсно заставлять врешті хоть щось робити під страхом піти в слід за Кольою.

Ініціатива - винагороджується покаранням :rolleyes: Сам придумав - от сам тепер і маслай! Не справився сам із тим що придумав- тримай "премію-мінус" ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з того,що в нас телефони обриваються від бажаючих працювати, то ситуація набагато гірша від тої що показує голосувалка в цьому топіку.

ЗІ:шо цікаво,люди по зарплатам апетити свої поки не зменьшили,меньше 2000 ніхто не пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То лише поки... В мене сусід працює на автозаводі. зара активно шукає собі роботу... але, поскільки людина привикла керувать, то епер чеше одне місце і думає, а куди би то піти... а піти нема куди, бо робить нікуя невміє, тіко пальцом тикать. вот і усе. Халява скінчилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді при сучасному стані речей десь до нового року народ ще протягне. А от далі...

З нового року на ринок масово посунуть різноманітні речі, без яких можна обійтись, особливо взяті в кредит - телевізори, мікрохвильовки, муз. центри ітд. Управлінський апарат, який нагрібали при рості фірми взагалі незрозуміло чим займатись буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну думаю не варто порівнювати теперешні тенденції з тим що було на початку 90-х. Все по іншому. Те що було тоді і те що є зараз об'єднує тільки криза. Для України ця криза- шанс стати з країни експортера сировини в країну експортера продукції. Ще й маємо $16млрд. + Євро 2012. Будемо сподіватись, що все скоро владанається. Звичайно будуть реформи, буде переформатування бізнесу, впливу і влади, зміняться інвестиційні напрямки. І може нарешті подешевшає житло. Звичайно багатьом звичайним людям важко буде пережити цей час. Як поживемо побачимо що буде далі.

З.І. Що на початку 90-х, що зараз це все америкоси винні, хай їм грець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій, я звичайно розділяю твій оптимізм, але факт лишається фактом - економіка поки рулить по інерції. І новий рік може якраз стати стоп-краном. А от що далі... ІМНО при таких розкладах та ще з ініціативою безвізового проїзду до євро 2012 народ просто дремене в європу :)

І 16 мільярдів мало чим поможуть, оскільки ними буде розпоряджатись все те ж керівництво держави, що і зараз (можливо з певними перестановками).

На рахунок переорієнтації на виробництво: все б було в ажурі, і народ справді може почати робити багато всього, от тільки треба спростити процедуру оформлення ПП, зняти, хочаб частково на перших 3-6 міс податковий тягар... і в принципі все може вийти. Ібо робочих рук зараз - хоч відбавляй, а бажання жити гарно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну,місяць пройшов.Думаю,що втративших роботу і невпевнених в завтрашньому дні побільшало,як не сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну і де ти бачиш оптимізм?

30% незнає що далі робити. 20% сподівається на гірше. це по твоєму оптимізм???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно переголосувати,бо топік створений,ще 2 місяці назад.Думаю оптимістів поменьшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Чув,що в кількох банках Луцька зарплати в спеціалістів зрізали до 1000грн,а в декого 600-800грн.

Невже дійсно йдемо до прогнозу,що влітку зарплата в 150$ буде за щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув,що в кількох банках Луцька зарплати в спеціалістів зрізали до 1000грн,а в декого 600-800грн.

Невже дійсно йдемо до прогнозу,що влітку зарплата в 150$ буде за щастя?

ну дивлячись ще скільки доллар буде :)

але тенденція до цього бар"єру поки доволі стабільна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому влітку? якщо сьогоднішні 1000 грн\8 грн за долар?

бо влітку 150$=2250грн.,то чи не за щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...