Перейти до змісту

Алкоголізм


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Любі фрумчани! В мене є вже давно наболіле питання: як можна переконати рідну людини кинути пити? Як пояснити людині, що вона залежна від алкоголю, коли вона це заперечує? Чи стикався хтось з Вас з такою проблемою? Якими способами боролися????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий є, раніше тусувались разом, потім розійшлись, він почав бухати, бухав довго. 50 грамм косило з ніг. Потім чую що він перестав бухати, кажу напевно 4 стадія, коли вже неможеш пити. Розказує він (той шо кинув пити) історію, - Сижу дома сам, вдруг дзвінок в двері, відкриваю, на порозі стоять три бабки і просять зайти посидіти, пограти в карти. Запустив, сам ліг на ліжко, сказав що треба відпочити, вони сіли в комнаті за столом, достали свічки запалили і почали грати. Посиділи, дві встало і сказали що треба йти, коли виходили він побачив що за цими двома бабками йдуть два чорти, дивляться на нього і улибаються. (не уявляю як він не всрався,) але пацик був матьорий, до цього полюбляв приймати різні глючні препарати, це його і спасло, викупив що цього не існує. Розказують що багато алкашів не можуть пережити цей шок і стає серце. Кароче прийняв валерьянки, ліг спати, довго слухав як знього сміються подушки, поки не заснув. Каже більше не пью, ну...ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда..... такий шок кого хочеш заставить кинути пити.... але коли ше не допився до цього, що робити? не чекати ж поки чорти прийдуть)))).... ехххх....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий є, раніше тусувались разом, потім розійшлись, він почав бухати, бухав довго. 50 грамм косило з ніг. Потім чую що він перестав бухати, кажу напевно 4 стадія, коли вже неможеш пити. Розказує він (той шо кинув пити) історію, - Сижу дома сам, вдруг дзвінок в двері, відкриваю, на порозі стоять три бабки і просять зайти посидіти, пограти в карти. Запустив, сам ліг на ліжко, сказав що треба відпочити, вони сіли в комнаті за столом, достали свічки запалили і почали грати. Посиділи, дві встало і сказали що треба йти, коли виходили він побачив що за цими двома бабками йдуть два чорти, дивляться на нього і улибаються. (не уявляю як він не всрався,) але пацик був матьорий, до цього полюбляв приймати різні глючні препарати, це його і спасло, викупив що цього не існує. Розказують що багато алкашів не можуть пережити цей шок і стає серце. Кароче прийняв валерьянки, ліг спати, довго слухав як знього сміються подушки, поки не заснув. Каже більше не пью, ну...ну...

Жесть - я б переніс цей пост в тему хумор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибо, поржал...

только дальше вот давайте без веселящих историй...

тема серьезная, т.к. нация наша весьма пьющая...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга не смішно((((((... я схожу історію чула: у моєї знайомої, яка любила хильнути не в міру, теж "видіння" були. так вона після цього взагалі пробувала накласти на себе руки, казала шо проклята і їй взагалі не варто жити на цьому світі..................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, ну тогда по желанию топикстартера тема переезжает в соответствующий раздел...

там и про чертиков можно писать и про прочие галюны...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наркодиспансер звертатись пробувала? Там і кодують і підшивають і псиїхологічні бесіди проводять. Тільки треба їхати вдвох, натверезу голову. А так самій з цим дуже важко боротися, особливо коли у того хто пьє негативізм, тобто не усвідомлює, що спивається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому , що людина, про яку я турбуюсь, не вважає себе залежною!!!!!! як тоді її тоді заставити піти до нарколога????..................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щас водка дорощає, сильно не розгонишся. Чи як в анекдоті, "це не я буду менше пити, а ви менше їсти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В. Шлахтер Семинар "Школа запретных знаний". Скачай, послухай. Там є антиалкогольна, антинікотинова техніка кодування (навіювання). Його вважають клоуном серед психологів, але багато з тих речей які він втюхує народу діє.

Антиаклогольна агітація- http://neofit.nnm.ru/k_voprosu_o_pyanstve_1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В. Шлахтер Семинар "Школа запретных знаний". Скачай, послухай. Там є антиалкогольна, антинікотинова техніка кодування (навіювання). Його вважають клоуном серед психологів, але багато з тих речей які він втюхує народу діє.

Антиаклогольна агітація- http://neofit.nnm.ru/k_voprosu_o_pyanstve_1

Небуло шо качати, скачав цього Шлахтера семінар "Как поиметь весь мир" два диска. 6 годин цей чувачок розказував 15 людям як стати впевненим в собі. Прикол там був, домашне завдання, треба було підійти, наприклад до групи ментів і послати їх за відомою адресою. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небуло шо качати, скачав цього Шлахтера семінар "Как поиметь весь мир" два диска. 6 годин цей чувачок розказував 15 людям як стати впевненим в собі. Прикол там був, домашне завдання, треба було підійти, наприклад до групи ментів і послати їх за відомою адресою. :)

Дибілізм. Врятувати від алкогольної залежності може тільки власна воля, досвідчений нарколог або релігія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небуло шо качати, скачав цього Шлахтера семінар "Как поиметь весь мир" два диска. 6 годин цей чувачок розказував 15 людям як стати впевненим в собі. Прикол там був, домашне завдання, треба було підійти, наприклад до групи ментів і послати їх за відомою адресою. :rolleyes:

Врятувати від алкогольної залежності може тільки власна воля, досвідчений нарколог або релігія

власна воля? це звичайно дуже добре, якщо вона є, але що робити топікстартеру коли людина яку вона хоче позбавити алкогольної залежності ніяк не хоче її позбавлятись?

досвідчений нарколог? - рекомендації топікстартеру в приват + метод яким можна людину змусити зявитись до нарколога якщо це буде протрібно.

релігія? що ж, як варіант може бути заміна однієї залежності на іншу. але знову ж проблема - як людину без її волі звернути до релігії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вірю в те, що молитва має силу.

тому, як християнин, для початку можу порадити молитись за людину, щоб Бог працював в її житті і привів до рішення (бажання) звільнитись від залежності.

Релігія це свобода від влади гріха, а для цього треба бути залежним від Бога. Я б сказав що особиста віра в Бога дає свободу.

тому Vaso певною мірою правий коли каже:

релігія? що ж, як варіант може бути заміна однієї залежності на іншу. але знову ж проблема - як людину без її волі звернути до релігії?

Тільки на відміну від нарколога чи власною волі, Бог розбирається з причиною гріха як такого, і тому людина не просто кидає пити (бо насправді не алкоголь є проблема, а результат неправильно життя) а змінюється в суті своїй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в алкоголіка немає бажання лікуватися, то змусити його може лише - страх!

А лікувати алкоголізм примусово - ми не в СРСР живемо - тепер тільки за власним бажанням, хоча, є виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 топікстартер - якщо твоя рідна людина жіночого роду, то вимушений розчарувати - жіночий алкоголізм не лікується.

Хіба дійсно - пити до білої гарячки, можливо глюка злякається :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 топікстартер - якщо твоя рідна людина жіночого роду, то вимушений розчарувати - жіночий алкоголізм не лікується.

Хіба дійсно - пити до білої гарячки, можливо глюка злякається :D

шкода :) що тобі смішно, коли питання є справді сер"йозним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA - такі питання на публіку не виносяться!!! Йди в наркодиспансер - і розмовляй із лікарями. Може щось і порадять.

А тут можуть гарно поглузувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці ... майте совість я вже третій день в....

відпустці, очнувся, вибираю перегляд нових повідомлень, а тут :)

всьо кидаю я ту справу :)

2 топікстартер - якщо твоя рідна людина жіночого роду, то вимушений розчарувати - жіночий алкоголізм не лікується.

Хіба дійсно - пити до білої гарячки, можливо глюка злякається :D

шкода :) що тобі смішно, коли питання є справді сер"йозним!

А якщо серйозно, для того щоб людина кинула мало її бажання треба дуже сильна підтримка близьких людей. Я знаю багато прикладів коли нарко не помагав і лише два, коли нарко допоміг.

А знаєте, що спиваються тільки хороші люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любі фрумчани! В мене є вже давно наболіле питання: як можна переконати рідну людини кинути пити? Як пояснити людині, що вона залежна від алкоголю, коли вона це заперечує? Чи стикався хтось з Вас з такою проблемою? Якими способами боролися????

Кодував батька від алкоголізму вже років сім не п'є. Кодував у центрі Надії Бурмаки "Надія" (алкоголізм, тютюнопаління, лишня вага). Секрет у тому, що у алкоголіка пропадає тяга до алкоголю, а в наркодиспансері можуть тільки "підшити" - тобто у дупу вшивають стерильну таблетку Тетураму, алкоголік хоче випити, але боїться наслідків (тетурам+алкоголь=яд для організму).

Лікарі приїзджають раз у два тижні в Луцьк, пр. Волі, 6, третій поверх

т. 8 0332 75-11-75, 8 095 8082053, 8 0472 63-16-16

600 грн.

П.С. Для скептиків: Сам курив з 11 років (мені 31), останнім часом пачки в день не вистачало, тепер не курю і не хочу.

П.С.2 Для родичів алкоголіка важливо зрозуміти ,що алкоголізм - це хвороба, а не звичка, і переконувати хворого кинути хворіти - безглуздо, необхідно лікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секрет у тому, що у алкоголіка пропадає тяга до алкоголю, а в наркодиспансері можуть тільки "підшити" - тобто у дупу вшивають стерильну таблетку Тетураму, алкоголік хоче випити, але боїться наслідків (тетурам+алкоголь=яд для організму).

Неправда, є там лікарі, що займаюьбся комплексним лікуванням - торпеда+психологічний вплив+гіпноз

П.С.2 Для родичів алкоголіка важливо зрозуміти ,що алкоголізм - це хвороба, а не звичка, і переконувати хворого кинути хворіти - безглуздо, необхідно лікувати.

Як це - "необхідно лікувати"? Ти пропонуєш людину звязати і насильно доставити на примусове лікування? Єфект від таких дій буде нульовим!, і не поможе ніяка Бурмака. Треба спочатку хоч би дати увідомити людині яка пьє, що з нею не все гаразд і що вона може втратити сімью, близьких, коханих і т.д., якщо в її житті нічого не зміниться, тобто створити умови щоб алкоголік хоча б прийшов на прийом до лікаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це - "необхідно лікувати"?

Відповідь (цитую) - Треба спочатку хоч би дати увідомити людині яка пьє, що з нею не все гаразд і що вона може втратити сімью, близьких, коханих і т.д., якщо в її житті нічого не зміниться, тобто створити умови щоб алкоголік хоча б прийшов на прийом до лікаря.

Саме це я і називаю необхідністю, свого батька я "обробляв" рівно місяць і щоб закодувати його, попередньо закодувався сам, хоч і не пив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...