Перейти до змісту

Halloween Party


alex1973

Рекомендовані повідомлення

Дивися DJя не злякайся :P Вона була в Метро, хотів навіть тоді йти, але добре, що не пішов, як побачив потім її фото, то злякався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивися DJя не злякайся ;) Вона була в Метро, хотів навіть тоді йти, але добре, що не пішов, як побачив потім її фото, то злякався :)

На те він і Halloween... :P

Одна из самых профессиональных и привлекательных леди столицы.Извечно-желанная персона грата — резидент московских клубов Мix, Мио, 16 тонн, Город, Пропаганда.

В её активе игра с иностранными «techno-монстрами»: Thomas Brinkmann, Matthias Tanzmann (Moon Harbour rec), Pan/Tone, Ian Pooley, Rainer Trueby, Martinez (Out of Orbit), 3 Channels (Trapez), Greg Thugfucker, Anya Schneider (Mobilee), M.I.A.(SubStatic) и многими другими.

Выступления практически на всех techno-фестивалях страны от Маёвки до КаZантипа. Её ценят, уважают и значатся в друзьях: Compass Vrubell, Кубиков, Мешков, Санчес, Сапунов, Лейзифиш, интернет-радио deepmix.ru и др. Постоянные совместные сеты, составление компиляций, гастроли и только хорошие отзывы о ней от вышеперечисленных.

Играет только на виниле. Почему? Потому что собирает коллекцию пластинок, а не mp3 файлов.

Музыкальный формат варьируется в зависимости от мест выступления — intelligent-techno, minimal-deep-techno, tech-house, deephouse. Не приемлет никакой попсы, в любых её проявлениях!

http://www.hotclublife.com/index.php?optio...6&Itemid=54

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О Боже!!!

Лагуна.. і Вінілла.. пфф.

По-перше, вона конінна.

По-друге, не думаю, що вона така "желанна".

По-третє, вона навіть зводити не вміє толково (2 треки грають одночасно секунд 5-10).

По-четверте, навіть по тому, що пише в ПДЖ: "Основной стиль: Електро, хаус; Любимые: Тех, мінімал."

Я сам переконався.. в неї грає: 1 трек електро-хаус далі транс, далі хаус, далі тех, далі електро-хаус і т.д. В кінці кінців грає лише тех-мінімал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу без лишней скромности, вечеринка удалась...

Может кому и не нравиться внешность но музыка которую она играет мне очень понравилась.

Плюс публика, атмосфера, пиджейки (которых она привезла с собой) все создавало атмосферу праздника.

Happy Halloween.

post-606-1225568621.jpg

post-606-1225568655.jpg

post-606-1225568677.jpg

post-606-1225568692.jpg

post-606-1225568712.jpg

post-606-1225617037.jpg

post-606-1225617305.jpg

post-606-1225623107.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бач.. по-перше, зовсім інший рівень.. старалась :(

по-друге, в Метро тоже було непогано :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори
Скажу без лишней скромности, вечеринка удалась...

Может кому и не нравиться внешность но музыка которую она играет мне очень понравилась.

Плюс публика, атмосфера, пиджейки (которых она привезла с собой) все создавало атмосферу праздника.

Happy Halloween.

Дивимось на хлопа з фото №7, він слиною не захлебнувся там :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був на ній в Метро і можу сказати одне, її ді-джеївська майстерність відповідає її зовнішнім даним, тобто - так собі може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БлондинкО воно і в Африці БлондинкО. І хай грає хоть Блек метал. Мну всьо равно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...