Перейти до змісту

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?


yurgen

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?  

96 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чого прибалти зробили ізоляцію російській мові, вони ж самі справжні європейські демократи і думаю, що Конституція спокійно б дозволила бути їм байдужими до цієї теми. ВОНИ ПРОСТО ЗАХИЩАЮТЬ ВЛАСНОГО ВИРОБНИКА! Неможуть разом розвиватись культура маленького народу і культура імперії, яка розвивалась і розвивається поглинаючи всі інші. Порівняння нашої - української культури з російською і прирівняння їх в правах на території ОДНОЗНАЧНО тільки України, мотивуючи це рівноправністю, демократичними цінностями, правами росіян-переселенців, процес який викликає сумніви. Як можуть конкурувати культури, одна з яких постійно наражалась на знищення, забуття, приниження, і дивним чином добула до наших часів, з культурою, яка в гіганському вінегреті ввібрала в себе уривки культур всієї Європи. Російській культурі в світі нічого не загрожує, крім, мабуть-що, китайської, в далекій перспективі, от хай собі і розвивається на найбільшій в світі державній території. Українська культура має право і мусить пройти цей короткий шлях "вільного" розвитку на пільгових засадах, оскільки тільки вона, так само як і культура малих прибалтійських країн, не дасть нам стати малою часточкою, тих безкрайніх холодних просторів колишньої імперії.

Тут дуже багато думок-заперечень, стосовно пріорітетного розвитку української мови, викладених з достатнім застосуванням мозгових ресурсів. Раз ви такі розумні, загляньте в майбутнє, шановні, що ваші погляди, якщо вони реалізуються (а вони вже реалізуються на половині території України) зроблять для цієї держави в стратегічній перспективі. Тут доречно задатись питанням, де б ви більше хотіли жити в Росії чи в Україні, якщо в Україні, то ваші пости лишень квазімозгова діяльність, якщо в Росії - ви звичайні саботажники.

Мельчаешь друг, чего вдруг "росіяни-переселенці", говори прямо, жидокомисарскиекагебистские колонизаторы и московские окупанты, чего уж там, с нас станется.

Не могут говоришь культуры вместе развиватся, а ведь развивались, и не плохо. Можно даже сказать отличный симбиоз был. БЫЛ Теперь нету, все что было - отмерло, а новое создать забыли, или не захотели. Культура "имеет право и должна", Ромаха, да опомнись ты наконец, то что должно пройти короткий путь - уже давно труп, и то что не даст нашей стране не стать "частичкой безкрайней холодной империи" это подаренная на дурняк независимость. Не выбороная, не выстраданая (иных уж нет, а те далече, и тот кто действительно за что то боролся - давно в могиле, а ныне живущие "пострадавшие" - это пелвок в самих себя) и от того так всячески поносимая и обхаеваимая.

И не надо тут нам рассказывать про такие красивые и удачливые народы балтии - их очень хороше крмили с руки от запада, и их участь, как государств, была предрешена задолго до развала союза (чти опять же доктрину Даллеса). Именно потому они в европе, а не мы.

С самого начала народ не верил в то что игры в независимость продолжаться долго, потому как помнили еще царя Иосифа. Потом уже, когда проперо что независимость всерьез, пришло осознание того что надо хоть что то делать, - но тут вылез менталитет, - низы не могут, верхи не хотят, и полезли в пародировать. Именно от этого ВСЕ ошибки нашего государства - все делаем с огядкой на Россию, - Россия приняла, срочно надо у нас, причем почти ВСЕ аболютно, вплоть до маразма.

Пробема языка, как таковая выперла совершенно недавно, ну где то в 2005. До этого ее почему то не было. Для тупорылых детей, выросших на лозунгах и сериалах, повторяю ЯЗЫКОВОЙ ПРОБЛЕМЫ НЕ БЫЛО. Да были русифицированные города, да техспециалисты владели только русским техническим, да военные и чиновники говорили на русском, да, все это было, но никакому долбоидиоту от власти не приходило в голову так по тупорыло стравливать народ, тем более на такой шаткой льдине, вплоть до. Вы что все не понимаете, что высеры по поводу языка это первые признаки гражданской войны?

Между прочим, вернемся к культуре. К какой культуре отнесем Гоголя? А Шевченко? А Франко? Имперской или все же украинской? А вот выше перечисленых Яриком граждан и даже его отца? К советской или украинской? А? Что? Таки не было культуры? Таки зажали и спаплюжили неньку, московиты? Таки не дали языку развиваться? Стерли из народной памяти малороский диалект?

А смотря в перспективу, как ты Ромаха, предлагаешь, я вижу то что через одно поколение (для не далеких - поколение теперь это 20 лет), тоесть грубо говоря наши с тобой внуки, языковой проблемы иметь не будут, потому как что бы вы, защитники языка не писали, украинский таки ассимилирует русский (в Украине), и это нормальный процесс. ТОлько не надо этот процесс трогать жирными руками политики и все будет хороше.

Нда, и последнее - саботажники мы (русские в Украине) там, или предатели родины, высер тоталитаризма или третьесортные недорезанные комуняки, ну ты в курсе (если нет Ярчик, Виргил и иже просвятят) решать конечно тебе и тебе подобным, но уж никак не вам вершить нашу судьбу, и где нам жить - уж не обезсудь, решать тоже нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь
2. Ну так извинете, у кого деньги тот и ангажирует. Или ты хочешь сказать что если, допустим, твой клиент, платя деньги, захочет что бы ты с ним общался и вел дело русским языком, ты конечно же откажешься.

З таким самим успіхом цей клієнт може попросити вести справу китайською чи албанською мовами... Давайте будемо вивчати китайську мову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не понимаю, почему вообще кого-либо должно "бентежити" если человек разговаривает по-русски?

Бо механізм людської підсвідомості діє чітко, без помилок.

Знав я одну "людину", яка тримала маленьке цуценятко у льосі ( у цілковитій темряві ), коли цуценятко підросло, то стало абсолютно відмороженою собакою. А тепер, уяви це в маштабі нації :D І отримаєш відповідь на своє запитання. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким самим успіхом цей клієнт може попросити вести справу китайською чи албанською мовами... Давайте будемо вивчати китайську мову!

Может, но Ярчик китайского не знает, а русский знает прекрасно, и согласен за деньги подвинуть свои идеалы.

А китайский давно пора учить, толи еще будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда. Дискусія глухих з німими. Караул просто.

саме так. ТОму більше не пишу цій ораві самозакоханих шовіністів/ярих прихильників рос. мови (потрібне підкреслити), бо їхнє небажання прийти до висновку, що все одно, якою мовою, аби не було війни/негативу/інших неприємних наслідків цієї та подібних "дискусій" , трохи виводить з рівноваги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В країні твориться чортзнащо, а тут як почитаєш, то всі біди від того, що частина населення, яка тут народилась і виросла, розмовляє російською мовою. Від чистоти рідної мови деяких писак, хочеться плакати і хоч би одним оком заглянути в їхній атестат... цирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продолжением будет минус. За что? За личное оскорбление.

Если ты кидаешься на тех, кто говорит на русском языке словно бык на красную тряпку - о чём с тобою можно говорить? Тебе 15 лет? 14? 11? Ты вменяемый человек?

Ты разделяешь людей по языку общения, не фашизм ли это?

Бля (именно БЛЯ), не доставай своими причислениями меня к "московскому ордену". Если бы ты удосужился почитать мои ответы в темах в разделе "Политика", то увидел бы, как я отношусь к России, к её политике, к политике пророссийских партий у нас и порчей российской хренотени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда. Дискусія глухих з німими. Караул просто.

Каждый в словах другого видит только то что хочет видеть.

Да и название темы такое, что можно писать, пока дурошлепство из головы не выйдет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil84, #б@ть, здай дилера. Те, що ти куриш накриває тебе нехіло.

Да и название темы такое, что можно писать, пока дурошлепство из головы не выйдет
Воно ніколи не вийде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба вказувати прикладом прибалтику - їх там пару мільйонів чоловік, які за спробу побудови фашистської держави платять економічною стагнацією

ти там був ? жив ?

нам би таку стагнацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не бентежить хто на якій мові розмовляє. Але бентежить що більшість громадян розмовляє на чужій мові, угу саме так - на чужій. Для сліпих і тих у кого лозунг "я украинец и паетому розговариваю па русски" - "русс язик - родной язик" і т.д. пояснюю - державна мова є державна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не бентежить хто на якій мові розмовляє. Але бентежить що більшість громадян розмовляє на чужій мові, угу саме так - на чужій. Для сліпих і тих у кого лозунг "я украинец и паетому розговариваю па русски" - "русс язик - родной язик" і т.д. пояснюю - державна мова є державна.

поддержал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не бентежить хто на якій мові розмовляє. Але бентежить що більшість громадян розмовляє на чужій мові, угу саме так - на чужій. Для сліпих і тих у кого лозунг "я украинец и паетому розговариваю па русски" - "русс язик - родной язик" і т.д. пояснюю - державна мова є державна.

поддержал

Та ні, постібався :( Бо ж російською написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не,

то шо я тут по непонашему пишу - это ничего незначит

наше поколения тоже постадало от имерских амбиций некоторой державы

и нужно ждать пока "поумерают все кто называет Тверскую улицей Горького"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живи, Зевс, живи! Многая літа!!! :( І йух з нею, з гіркою вулицею... до речі - Гірку Полонку часом не в честь того ж таки Горького назвали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп:

слышал вариант что название "ПОЛОНКА" пошло с времён МанголоТатарского нашествия, тогд на етом месте был "лагерь" для захваченых жителей, тут и собирали в кучу,

местобы было выбрано потому что рега изгибаласьи дала карман - естественное граждение територии, и было легче охранять, поэтому и выбрали место

вот такая вот история

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не бентежить хто на якій мові розмовляє. Але бентежить що більшість громадян розмовляє на чужій мові, угу саме так - на чужій. Для сліпих і тих у кого лозунг "я украинец и паетому розговариваю па русски" - "русс язик - родной язик" і т.д. пояснюю - державна мова є державна.

Поддержал двумя руками! Государственный язык - это государственный!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говоріть хоть албано-чукотською!!Я попробував написати пару постів на севастопольському форумі-і що-мене там закидало мяко кажучи брудом і забанили бо вибачте я написав свою думку про НАТО українською!!! Я 2-ма руками за говяжий язик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав шофер з попередньої роботи, є тільки один спосіб боротись з російськомовними - в магазині, по чьом хлєб? 10 грн, по скільки хліб? 2 грн. Тоді б ті, кому важко вивчити і перейти на українську, заговорили б українською. А так їм заканало, що мови дуже схожі і майже всі вивчали російську в школі і їх розуміють. Взагалі заселення України росіянами - це один з способів захоплення території без війни. Українців знищували голодоморами, розстрілювали інтелігенцію, а на місцях ставили начальниками і директорами виключно росіян. Зараз бачимо результат - в селах майже ніхто не говорить російською, а в містах досить великий відсоток людей, які розмовляють російською. І продовжують розмовляти їхні діти. І це українці, бо вони мають паспорт в якому не вказана національність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав шофер з попередньої роботи, є тільки один спосіб боротись з російськомовними - в магазині, по чьом хлєб? 10 грн, по скільки хліб? 2 грн. Тоді б ті, кому важко вивчити і перейти на українську, заговорили б українською.

Это уже расизмом попахивает...

Я уверен, что каждый, который общается на русском языке, прекрассно знает украинский язык. І без будь-яких перешкод розмовляє українською мовою, але спілкується російською тому, що йому так зручно, і тому, що всі чудово розуміють російську. Перешкодою спілкування, в нашій країні стає нікчемна пихатість "українців", яким більше немає чим пишатись і які не мають інших проблем!

Приведу маленький пример: В этом году я ездил по делам в Москву со своим другом, он не разговаривает на русском языке вообще, тем не менее с ним нормально общались и старались понять. И никто, ни один человек не сказал что-то против того, что он разговаривал на украинском, небыло ни единого упрека в его сторону.

Прошу прощения за такую грубость, но фраза "боротись з російськомовними", не вписывается уже ни в какие рамки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротись треба не з російськомовними,а з феноменом як таким!!Зменшувати кількість російськомовних шкіл до необхідного мінімуму,прививати дітям любов до рідної мови!!Якщо теперішнє покоління обере російську-такими ж будуть їх діти і з покоління в покоління україномовних стане менше!!А вже як то кажуть людина говорить російською то флаг їй в зуби-її не перевчиш!!!Щось не чув про українські школи в Росії(їх мізер)!!За мову треба боротись-бо це наше все-без мови ми не українці-якщо хтось не згоден готовий доказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротись треба не з російськомовними,а з феноменом як таким!!

Если мои родители и родители моей жены разговаривают на русском и воспитывали нас на этом языке, то естественно, что и мы общаемся в быту на русском, и ребёнок наш разговаривает в основном по-русски. В чём тут феномен?

Зменшувати кількість російськомовних шкіл до необхідного мінімуму

это ты говориш в Луцке, где 1 русская школа на 25 украинских?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...