Перейти до змісту

Перша ластівка економічної кризи вже в Луцьку


AltoAngelo

Рекомендовані повідомлення

2Orfey держава зараз не в тому стані, щоб комусь щось давати. Там зараз депутати рятують свій бізнес, своя сорочка до тіла ближче :0016:

-------------------------------------------------

Одним словом "гряде выброс", городи нас спасуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

сьогодні знайомий із модерн експо сказав, що скорочують штат на 70%. Декого просто звільняють, декого переводять на 0,5 ставки, хто не хоче працювати на 0,5 - пише за власним бажанням. Немає чим людям зарплати заплатити: замовлень на мільйон, а виплатити штату потрібно близько 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні знайомий із модерн експо сказав, що скорочують штат на 70%. Декого просто звільняють, декого переводять на 0,5 ставки, хто не хоче працювати на 0,5 - пише за власним бажанням. Немає чим людям зарплати заплатити: замовлень на мільйон, а виплатити штату потрібно близько 2.

Да...жалко людей... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не віриться, що Модерн скоротить 70% штату. В такому випадку підприємство зупиниться і лишень животітиме. Так, штат підприємства роздутий, і я не раз чув це від директора одного з департаментів підприємства. Від нього ж чув ще півроку тому, що планується деяке скорочення штату, але 70% - це надто велика кількість працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра и в субботу "часть модерна" работает с 8 до 5ти

Звичайний 8-годинний робочий день. Але чому вони працюють в суботу? І що означає "часть модерна"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А слідуючим фактором після хвилі звільнень буде хвиля зменшення заробітних плат, кожен бізнесмен скористається ситуацією великої пропозиції робочої сили, нащо платити високу зарплату коли стоїть черга безробітних працювати за половину теперішньої.... так шо раджу всім в неті нагуглювати смачні рецепти пиріжків, фритюрницю в руки і на вулицю, які б кризи не були а йдуть холода і люди істи хотітимуть завжди.

Але чур площу перед Драмтеатром не займати!!! там я вже застолбив... там я чув персонал ГПЗ збирається тусуватись, і мої пиріжки якраз кстаті пригодяться

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра и в субботу "часть модерна" работает с 8 до 5ти

Звичайний 8-годинний робочий день. Але чому вони працюють в суботу? І що означає "часть модерна"?

та "часть" о которой могу сказат точно, которая я в 7м утра порулила на работу

прошлую неделю понедельники и пятницы были выходными

эту даже суббота рабочая, посмотрим что дальше будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна проблема, яка навіть після подолання кризи ще довго буде актуальною: купу років наш народ привчали до банків і от коли він вже майже привик і хто заніс свої заощадження, а хто кредитик взяв, як по ньому почала валити банківська машина, з постійним підйомом процентних ставок по кредитах і невидачою депозитів. Думаю криза кризою, а банкам більше ніхто довіряти не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна проблема, яка навіть після подолання кризи ще довго буде актуальною: купу років наш народ привчали до банків і от коли він вже майже привик і хто заніс свої заощадження, а хто кредитик взяв, як по ньому почала валити банківська машина, з постійним підйомом процентних ставок по кредитах і невидачою депозитів. Думаю криза кризою, а банкам більше ніхто довіряти не буде.

как посмотриш рекламу - банки самыи красивые и стабильные...

а как проблемки в мире..... то сразу крик - СПАСИТЕ БАНКОВСКОЮ СИСТЕМУ, НЕ ДАЙТЕ УПАСТЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как посмотриш рекламу - банки самыи красивые и стабильные...

а как проблемки в мире..... то сразу крик - СПАСИТЕ БАНКОВСКОЮ СИСТЕМУ, НЕ ДАЙТЕ УПАСТЬ

потому что при завале банковской системы экономика тожно уже не поднимется.

банки - основа, краеугольный камень стабильности и надежности в финансовой сфере.

потому что в банках деньги людей, через них идут платежи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, на самом деле человечество уже лет 20 может вообще без банков обходиться, с современным-то уровнем коммуникаций и защиты. прямые платежи рулят :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, лучшая альтернатива банкам для мелких частных платежей (а в будущем и для крупных и коммерческих) -- платежные системы, как webmoney, paypal или egold. если их популярность поднимется на порядок, то и тарифы за платежы упадут до мизерных размеров (предположительно 0.5% от суммы и ниже). так нет же, нацбанки разных стран давят такие системы, понимая, что они -- реальная альтернатива стоянию в очереди и грабительским тарифам крупных банков.

пока что единственный банк в котором не берут по три процента за каждый чих и почти все тарифы нулевые, либо фиксированные -- подсказанный Шурой универсал-банк, но там хватает своих ограничений. например, высокий внутренний курс доллара, невозможность выпуска карт в валюте, даже виртуальных, слабое секьюрити онлайн-банкинга, всего пара отделений (и банкоматов) на город, необходимость самостоятельно заполнять платежки для оплаты счетов в реале, и прочая. у привата есть все необходимое в онлайне и даже вдвое больше, но каждом шагу то гривну-две отожмут, то процент с платежа, то всё вместе. это при том, что приват24 глючит и тормозит в разных местах практически постоянно.

еще один атавизм, который бесит практически во всех банках -- привязанность к распорядку дня. в нерабочее время или в выходной дохнут вовсе или работают в очень ограниченном режиме (платеж сформировать можно, но пройдет он утром и/или в понедельник) все местные онлайн-банки. и не говорите мне, что ночью надо спать, а в выходные - бухать :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось прочитав цікаву статтю на рахунок тур операторів і їхнього світлого майбутнього. І питання до досвідчених форумчан - це і в нас буде? Ваші думки і прогнози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, лучшая альтернатива банкам для мелких частных платежей (а в будущем и для крупных и коммерческих) -- платежные системы, как webmoney, paypal или egold. если их популярность поднимется на порядок, то и тарифы за платежы упадут до мизерных размеров (предположительно 0.5% от суммы и ниже). так нет же, нацбанки разных стран давят такие системы, понимая, что они -- реальная альтернатива стоянию в очереди и грабительским тарифам крупных банков.

преамбула - "...Електронна платіжна система UkrMany з 1 листопада припиняє свою роботу на невизначений час, говориться в повідомленні, розміщеному на веб-сайті платіжної системи. У повідомленні не пояснюються причини такого рішення. Голова Асоціації учасників електронного бізнесу України Павло Сідєлєв відзначив агентству "Інтерфакс-Україна", що асоціації також невідомо про причини припинення роботи системи..."

ніколи всякого роду вебмані не замінять банків. тому що з подібними системами ви не застраховані від описаних вище випадків. був в вас залишок на вебмані а завтра немає. куди йти? кого шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Електронна платіжна система UkrMany з 1 листопада припиняє свою роботу на невизначений час...........

только подтверждает, что "нацбанки разных стран давят такие системы, понимая, что они -- реальная альтернатива стоянию в очереди и грабительским тарифам крупных банков."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, а в случае с банками, значит, застрахованы? :) давай вспомним всем известный Градобанк. да и мало ли вообще в мире различных мелких банков обьявляет себя банкротами попросту "кидая" клиентов. я ведь не говорю, что все платежные системы 100% честные. они сейчас только в начале пути, а значит хорошая добыча для мошенников. считаю, что достаточно доверять крупным и проверенным системам, чтобы обезопасить свои платежи и сбережения. webmoney, paypal и egold меня вполне устраивают. очень редко ЯДеньги, если кто-то настаивает.

а вот на десерт самое интересное, о чем ты почему-то забыл упомянуть :

"UkrMany была одной из ряда платежных систем ПриватБанка. Возможно, она не оправдала их надежд, и они решили ее сократить", - сказал господин Сиделев. По его словам, в последнее время в работе системы наблюдались некоторые проблемы.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а лучше сразу взялся за все коммерческие банки, чтобы остался один только Сбербанк, как при совке - и вообще цены бы ему не было :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, фонд гарантирования вкладов населения появился после Градобанка.

http://www.fg.org.ua/zakon.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg, а в случае с банками, значит, застрахованы?

ні звичайно. на землю взагалі може впасти метеорит і знищити все живе. так вірогідність мала, але вона є ;)

у випадку з банком, навіть чахликом, ваші відносини договірні, з відповідними паперами. є маса логічних розв'язок цим відносинам, в т.ч. при потребі через судові органи. тому я думаю поки ні бізнес, ні дрібні підприємці не будуть працювати з подібними інтерактивними веб-системами, хоч встанови вони фантастично низькі тарифи.

ps я працюю не у приваті, тут мені приховувати нічого :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...