Перейти до змісту

Домашні мережі на житловому комплексі "Колізей"


Рекомендовані повідомлення

Власне цікавить питання проведення мережі не через адсл модем. :0024: Звертався на Дата груп сказали тільки адсл модем. :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим тобі не подобаєтся адсл?

обриви?

Телефон знаходиться далеко від входу на інтернет - дроти прокладені алес :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так тим самим шляхом буде прокладений і дріт домашніх мереж :D

Чи ти від сусідського телефону дсл отримуєш? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так тим самим шляхом буде прокладений і дріт домашніх мереж :)

Чи ти від сусідського телефону дсл отримуєш? :)

Вітапара вже прокладена та виведена на щиток ось так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу проблеми насправді.

підключи АДСЛ роутер в щитку! телефон же в тебе теж у тому ж щитку проведений?!

220 розетку від щитка вивести не складає великої праці для грамотного електрика. і підключити 2 дроти в сплітер - і сам зможеш..

Єдине, що доведеться - повісити на щиток замка.

Дабы не повадно было....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило, в Колізеї все навпаки - супер ремонт зроблений, з кабелів по квартирі проведений тільки телефон, тому вибирають адсл, буває ще + wifi.

Ну а dim0n - виключення.

Тому в Колізеї домашні мережі не планувались. Правда, якщо з'явиться десяток-другий клієнтів, які будуть принципово вимагати ДМ, то зробимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АДСЛ робиться так (моя ІМХа в даному випадку)...

на щитку телефон підключається у спліттер далі вертається на телефон та іде у АДСЛ модем.

Щоб не робити розеток - пропонується варіант - вита пара обжимається без коричневої пари. На коричневу пару вішаємо живлення для АДСЛ модема.

Таким чином: модем у щитку під ключем. Увімкнений у живлення у квартирі біля компа. (на коричневій парі). (для цього розрізати кабель живлення АДСЛ модема).

ні би все. Чи я помиляюся десь. ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сплітер дасть гудок (можна подзвонити) що з DSL що з PHONE. АФАЙК і колись пробував. Тобто хтось, кому модем в щитку не сильно треба, може просто порозмоляти з Австралією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось добре схоче, то купить свій такий же замочок і ненароком підмінить так, щоб господар і не здогадувався :) Ну але це з жанру фантастики.

В мене, коли лінія конектилась до двох дротів, що торчали зі стіни випадково один обірвався, але інет не пропав (на той час 128) На разі перевірити не можу (та й не особливо хочу), можливо модем зможе законектитись в тирнет по одній жилі, оді вже точно "добрі" сусіди не заюзають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літера будинку в колізеї? Це, якщо я не помиляюсь - Кравчука 15? Поверх який?

Літера "В". Поверх 3. Бажаючих в підїзді - 3. З телефоною лінією єднати не хочу, по причині кросування лінії з охороною.

Літера будинку в колізеї? Це, якщо я не помиляюсь - Кравчука 15? Поверх який?

Літера "В". Поверх 3. Бажаючих в підїзді - 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да, в мене літера Г. 9 поверх. Нет АДСЛ, Ві-Фі. Але сумніваюсь, що буде тянути на такій відстані. Проблема зі стінами чомусь. Модем стоїть на вікні внутрі двору. Є можливість підключитись до модема по лану, але потрібно кабеля тягнути + норощувати швидкість (зараз 320 анлім.) В основному користуюсь вечорами та на вихідні + можу налагодити внутрішній ftp для роздачы того, що маю в себе на компі. Єдина проблема. Квартиру там знімаю. В принципі з'єзджати не збираюсь, але тим не менше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...