Перейти до змісту

Нет Сіті


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

З клубу НетСіті попробуйте зайти на сервак каунтера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б це з рік назад, то можливо і грали би, але зараз там в основному Лінейдж і МУ, в Каунтер хіба що діти граються (без образ). Вже хотіли, не було бажаючих, чесно... :rolleyes:

Дуже рідко грають... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок того що тільки діти грають ти загнув. Хоча згіден вже не той спрос.

Пора срочно КС Сорс ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бета вже не проходить навіть на неофіційних серверах ((((

<{POST_SNAPBACK}>

Я про клуб казав, це те що я бачу останніх півроку, каунтер, навіть Сорс вже вмирає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти попробуй на компах наших (Луцьких) клубів пограти сорс на нормальних настройках, там даже Варкрафт3 глючить на високих.

Він не вмирає, він не встиг ще народитись.

А буде нормальний сервак повернется народ. От кому хочется грати в 2-5. А от коли на серваку постійно рублятся 15-20 чол. тоді й цікаво грати.

Ще один не мало важний факт так це те що зараз народ просто перестає ходить по клубам, бо в кожного третього є свій комп. А зараз з домашніми мережами недорого підключитись до цього серака і не потрібно рулити за тридяветь земель щоб пограти в каунтер, от і повалить народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неспорю, можливо...

Але все-одно такі ігри вмирають, ще рік два і всі будуть в онлайні рубатись, повір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я онлайн іграми дуже бистро перехворів. Запустив ультиму, пограв два місяці рагнарок і все більше в ММОРПГ нинішнього покоління грати не дуже тяне. Тут є три великі перешкоди:

1 Який сенс грати в гру в яку не можливо виграти.

2 Якість звязку на нашому просторі

3 Раціональність вкладених грошей (шкода платити гроші кожен місяць за один і тойже ігровий процес)

Єдина дві гри які яб хотів просто побачити як граются так це Зоряні війни: Галактиа, і тойже Варкрафт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...