Перейти до змісту

Отправка файлов через QIP


ursa

Рекомендовані повідомлення

Сегодня отправлял файлы КИПом (Infium9017), так он мне начал выдавать сообщения типа: "проверка загрузки", "получение сессии", "загрузка на сервер"... и в конце концов автоматом от моего имени сгенерил соообщение со ссылкой и отправил его собеседнику. Искусственный интеллект, блин <_<

Ссылка для скачивания файла ramko.jpg

http://file.qip.ru/file/62317236/54a18d85/ramko.html

[-- Файл отправлен через file.qip.ru. Подробнее на сайте: http://file.qip.ru --]

Что за приколы? Совсем неудобно стало...

Да, забыл добавить, отправлял человеку, который не был добавлен в список контактов. Может, поэтому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, забыл добавить, отправлял человеку, который не был добавлен в список контактов. Может, поэтому?

как ты только что мог убедиться - собака порылась именно тут <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив таке чудо,але коли скідав на квіп 8070..Якщо чесно прикольно...мона таким самим способом заливати якісь приколи і з норм швидкістю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как ты только что мог убедиться - собака порылась именно тут <_<

Я вчора відправляв контаку у списку все було аналогічно! так шо собаки тут і близбко не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже приємне новооведення. Я документи хочу передавати з "рук в руки" так би мовити, а не через сервер. Хто знає яка там фільтрація налаштована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нова фіча QIP Infium 9017. І там є варіант відправляти як і раніше напряму чи через сервер QIP <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І там є варіант відправляти як і раніше напряму чи через сервер QIP <_<

цей варіант не функціонує

post-791-1224020094.jpg

***

post-791-1224020113.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже приємне новооведення. Я документи хочу передавати з "рук в руки" так би мовити, а не через сервер. Хто знає яка там фільтрація налаштована.

Хто заважає заархівувати із паролем? тільки не 123 а щось типу "Z nen n1g@ v0lybq [@wrtH" :P

крім того там є передача повідомлень із шифруванням ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викрутитися - не проблема. Тільки втрачається переваги використання саме такого способу передачі файлів. Він хороший тим, що можна швидко й не задумуючись перкинути файлик просто перетянувши його, а якщо для передачі доводиться вживати додаткові заходи - архівування з паролем, шифруванням, то переваги простого drag&drop втрачаються.

Напрямок, в якому розвивається QIP насторожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...