Перейти до змісту

Лучший альбом по версии Луцкого форума


Million

  

47 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну что же, мы пришли к довольно разношерстному списку номинантов. Прошу, голосовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздно братцы, кого-то добавлять. Была тема "Отбор номинантов" альбомы набравшие большее количество голосов,а также те, которые форумчане выставляли на первую позицию и попали в этот список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому смисл даного голосування? Вибирати кращий альбом з РІЗНИХ стилів музики - це те саме, що сперечатися, який колір райдуги кращий. Не краще вже зробити тематичне голосування, напр. найкращий альбом в стилі хард рок, хеві, реп, панк, РнБ, ітд.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому смисл даного голосування? Вибирати кращий альбом з РІЗНИХ стилів музики - це те саме, що сперечатися, який колір райдуги кращий. Не краще вже зробити тематичне голосування, напр. найкращий альбом в стилі хард рок, хеві, реп, панк, РнБ, ітд.?

И создать с десяток подобных тем? :) Попробуем найти золотую середину - то, что понравится большинству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому смисл даного голосування? Вибирати кращий альбом з РІЗНИХ стилів музики - це те саме, що сперечатися, який колір райдуги кращий. Не краще вже зробити тематичне голосування, напр. найкращий альбом в стилі хард рок, хеві, реп, панк, РнБ, ітд.?

И создать с десяток подобных тем? ;) Попробуем найти золотую середину - то, что понравится большинству.

дурню ти зробив. я от слухаю реп і лише реп, але т.і. для мене пустий звук. мені шо, голосувати за нього тільки ізза того шо він репер? маразм...

якби ше по жанрам то ше норм було би... і знову... хіп хоп поділяється на власне хіп хоп, реп і РнБі. тому треба створювати питання блоками: типу пункти

1. хіп хоп (реп, хх, рнбі, соул)

2. метал (різнючий)

3. рок (різний)

4. попсняк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому смисл даного голосування? Вибирати кращий альбом з РІЗНИХ стилів музики - це те саме, що сперечатися, який колір райдуги кращий. Не краще вже зробити тематичне голосування, напр. найкращий альбом в стилі хард рок, хеві, реп, панк, РнБ, ітд.?

И создать с десяток подобных тем? ;) Попробуем найти золотую середину - то, что понравится большинству.

дурню ти зробив. я от слухаю реп і лише реп, але т.і. для мене пустий звук. мені шо, голосувати за нього тільки ізза того шо він репер? маразм...

якби ше по жанрам то ше норм було би... і знову... хіп хоп поділяється на власне хіп хоп, реп і РнБі. тому треба створювати питання блоками: типу пункти

1. хіп хоп (реп, хх, рнбі, соул)

2. метал (різнючий)

3. рок (різний)

4. попсняк

Если не нравятся номинанты, надо было не хлопать, а выдвигать свои кандидатуры, а сейчас уже поздно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Linkin Park рулить :D

2 Million - не треба було спішити, не всі тему ще бачили :)

2 Bit - не треба було спати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Metal - Metallica - Master Of Puppets

Melodic death metal - Dark Tranquillity - Gallery

Tech death - Death - Individual Thought Patterns

Opeth і Death - найкращі гурти всіх часів і народів...

З.І. Дійсно тупо проводити пол (опитуваня), даючи на вибір групи і альбоми виходячи з власних вподобань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы пан SoulBurn был более внимателен, то заметил бы, что прежде чем составить список альбомов для голования, проводился опрос форумчан, кого бы они хотели видеть в этом списке и сам я никоим образом не влиял на номинантов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы пан SoulBurn был более внимателен, то заметил бы, что прежде чем составить список альбомов для голования, проводился опрос форумчан, кого бы они хотели видеть в этом списке и сам я никоим образом не влиял на номинантов.

ну тади прастітє, пагарячілся...і єслі би пан Million бил болєє вніматєлєн, то назвав би САБЖ якось тіпо "Лучший альбом по версии форумчан, которые участвовали в вышеозначеном опросе" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...