Перейти до змісту

Роспуск ВР


difoto

Рекомендовані повідомлення

Указ Президента про дострокове припинення повноважень ВРУ призупинено іншим указом. Правда так і не зрозуміло, на який термін і яка дата виборів...

БЮТ все блокує трибуну.

Кабмін схвалив проект мінімізації впливу кризи на Україну. Де б про нього почитати детальніше? А то скрізь без конкретики.

Сьогодні зареєстрований у ВРУ, з ініціативи Тєрьохіна, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо упередження наслідків світової кризи). Текст законопроекту пресс-служба ВР поки не опублікувала. Та очевидно поки колуарно не домовляться нічого не приймуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Місце в БЮТі коштує біля 10млн. баків і втратити їх народному дуже не хочеться, прийдеться знову башляти, а тут криза, бабла нема звідки взяти, до чого тут 417 млн. грн з б'юджету, як тут свої 60 млн. потрібно буде проплачувати, хоча це стосується всіх фракцій, що при владі. Думаю, що потративши ще мільярдів з 10 гривень і провівши ще з вісім-десять дострокових виборів у бізнесменів відпаде бажання вкладати бабки в той дурдом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может кто-то еще смотрел вчера передачу Шустера, как политики активно обсуждали проблему наступающего экономического кризиса и проблему досрочных выборов...

Лично у меня сложилось мнение: "Цирк уехал, клоуны остались". Их пустословие в эфире народ смотрит как концерты Задорнова.

Досрочные выборы, в данной ситуации конечно нужны, но исправят ли они ситуацию... В этом я сомневаюсь.

А то что кто-то из обсуждаемых политиков в бешенстве, это можно понять, они теряют власть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично у меня сложилось мнение: "Цирк уехал, клоуны остались". Их пустословие в эфире народ смотрит как концерты Задорнова.
Дивилась, враження аналогічні. Навчилися вони на різних шоу показувати себе святими, тільки не у стінах парламенту.
Досрочные выборы, в данной ситуации конечно нужны, но исправят ли они ситуацию...

Як в тому анекдоті, щоб дострокові вибори не виявились досраковими... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...