Перейти до змісту

Як вам сайт


Ko6aH

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
Це сайт команди?

Може хоча би раз пограєте? http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=26639

Ми будем грати але не зара трохі пізніше бо ми ще сервер не найшли для тренувань(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

ясно

Ще сайт так назвав.. КС-Луцьк.. ніби там тусуються всі геймери Луцька, мало того там ще і сервакі напевно є :) :) :)

А на хедері сторінки головної відразу говориться про "клан" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО: ucoz-це гамно.

Шукай хостінгі без реклами. А на юкозі кожен зможе зробити такій сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko6aH, в тебе що, розділових знаків на клавіатурі нема? Якщо нема то можу запропонувати на копіпейст:

, . ! : ?

І перший і останній раз показую як ними користуватись:

Ми будем грати, але не зараз, трохи пізніше. бо ми ще сервер не найшли для тренувань(.

З.І. Я не злий, просто харить систематичне злите написання тексту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ааауменяпробелнеработаетчтомнеделать?" - "настоящие_программисты_пробелом_не_пользуются_!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов народ починає умнічать... :(, систематичне обливання брудом(кобана)

систематичне бо як тільки кобан відпишеться всі включають свій могучий інтелект, як можна попускать дитину...

З.І. Я не злий, просто харить систематичне злите написання тексту.

Харить - не читай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його систематично просять проявити хоча б мінімальну грамотність, але він ніяк не хоче це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його систематично просять проявити хоча б мінімальну грамотність, але він ніяк не хоче це зробити.

Він дитина, як ви не можете це зрозуміть :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да яка дитина ?

Якщо зараз ненавчиться елементарній граматиці і логіці то потім нічого путнього з нього не вийде !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що в 10-му класі вже варто мати елементарні поняття в граматиці. Ніхто не змушує писати літературною мовою. А як на мене вперто безграмотне написання постів це виявлення неповаги до співрозмовників. Складається враження, що він постійно кудись поспішає і робить все тяп-ляп.

А про сайт... ну що можна сказати. Зроблений для себе і для одноклановців. Як особиста сторінка може бути, але не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може він контрою на життя зароблятиме? Я хочу подивитися на нього коли він вийде з інституту, і постане питання працевлаштування.

І не дай бог він у важливому документі зробить помилку, гріш йому ціна, як працівнику. Він на жодній роботі не втримається!

От якби він сказав, що він САМ НАПИСАВ вищевказаний САЙТ. Тоді я б перед ним шляпу зняв би.!!! а так..

Вистачає з мене у себе на роботі "грамотіїв" - "Німетчина" написали на ціннику біля автомобіля вартістю більше мільйона грн. Я навіть сфотографував.. Цей "грамотій" уже не працює, завдяки цій помилці!

Тільки не потрібно казати, хто як на форумі тут пише, за зовнішньою безграмотністю - сховані дуже розумні люди.

**якість фотки не дуже, фотографував, спішив**

post-118-1222930600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ko6aH - Молодець, "шліфуй" далі! Але не забувай про граматику, вона теж потрібна (навіть мені). Бо тут, на борді, тобі просто це показують. "Той, хто не вирішує можливі проблеми в майбутньому, отримує проблеми вже сьогодні."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

ясно

Ще сайт так назвав.. КС-Луцьк.. ніби там тусуються всі геймери Луцька, мало того там ще і сервакі напевно є :) :) :)

А на хедері сторінки головної відразу говориться про "клан" :D

Чел ти помінімаєш шо в нас проблеми.На сьодняшній день я мав мати айпі що б в поставити сервер на комп але його нема ласка не прикалуйся бо мені і так ...(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка, на флудіть бо я зробив цю тему для того що б ви написали про мій сайт, підказали що можна виправити і так далі.Ми всі люди ми всі можем помилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko6aH - тут на сайті, є молодші за тебе, але ти ведеш себе справді як дитина.

Сайт - я писав - нічого хорошого, реклама на рекламі. Чорний наляпаний, нічого не зрозуміло.

Не інтуїтивний.

ось моя рецензія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko6aH - тут на сайті, є молодші за тебе, але ти ведеш себе справді як дитина.

Що я знов не те сказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що я знов не те сказав?

причому тут це! він має наувазі за багато на такій вік допущено тобою помилок при написанні слів, і ше дуже ти себе вважаєш крутим... ти себе звісно можеш такім вважати, але не треба свою крутісь показувати на боарді! тут тебе в серйоз ніхто не сприймає, точніше твої угрози! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...