Перейти до змісту

Война миров


t0rik

Заливать на сервер?  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

0.jpg

wars.jpg

«Война миров» (“War of the Worlds”), 2005

По мотивам одноимённого романа Герберта Уэллса

Режиссёр: Стивен Спилберг

Сценарий: Джош Фридман, Дэвид Коепп

Оператор: Януш Камински

Монтаж: Майкл Кан

Композитор: Джон Уильямс

В ролях: Том Круз, Джастин Чатвин, Дакота Фэннинг, Тим Роббинс, Миранда Отто, Морган Фриман.

Качество TC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кiно справжнє ГАМНО!!!!!!!

Можу комусь продати ДВД, нову, красiву, не подерту з картiнками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продашь только если доплатишь -- догадайся с какого источника сделан твой DVD :unsure: Скринер зажатый в DivX еще смотрибелен, но пережатый на DVD с псевдо-AC3 звуком -- вот где корень всех разочарований...

я слежу за анонсами и пока никто не зарелизил "Войну Миров" в качестве лучше чем TC и TS (в первом варианте чуть цветастее картинка, во втором чуть больше разрешение), а это только на очень горячего любителя голливудской продукции... imho, стоит подождать месяц-два до выхода нормального DVD рипа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus:

с таким-то бюджетом? да ну вряд ли... скорее расчет просто был на театральную зрелищность, а не на домашний просмотр скринера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Фільм мрачний, Екшин- ніяк не назвеш, Фантастика- не розкрита, нема діалогу, навіть найпростішого з інопланетними прибульцями (хоча інколи цього і не треба), не показано реальних битв, не застосовано ніякої зброї, ні атомної, ні хімічної, ні біологічної,, від науки далекий БО!!!! Якщо кров підходить для добрива оцих їх водорослів, то що не можна їх підісрати чимось, що в нас всякого гамна на планеті мало. А радіація!!!!Ну добре, ну нехай вся радіоапаратура на планеці полетіла, а як тоді наші українські ракети!!! САМІ НАЙКРАЩІ В СВІТІ!!!

Кароче фільм ГАМНО...

Я фантастику просто ЛЮБЛЮ. І нема мабуть такого що я не читав, і всі концепції різних світів я знаю.На www.lib.ru майже все перечитав Кароче екранізація ЛАЖА. Хочете мене переконати - будь-ласка!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба нікого переконувати і нічого доказувати...

Хорошая пословица:

У каждого свой вкус - сказал индус, слезая с обезьяны... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А радіація!!!!Ну добре, ну нехай вся радіоапаратура на планеці полетіла, а як тоді наші українські ракети!!! САМІ НАЙКРАЩІ В СВІТІ!!!

посде атомного взрыва американцы искренне удивились почему советский АК (АК-47, АКС, АКСМ, АКСМУ) работает без перебоев....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во Во Зевс, це факт!!!!! Но я б реально хотів почути щось приятне про цей фільм. Якщо чесно то мені в ньому сподобався той сигнал який робила та машини перед тим як всіх місити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А закінчився фільм взагалі нічим. І як це америка всіх не перемогла? Напевно тому, що в головній ролі не Брюс Уілліс :unsure:

І дивно що не показали, що інопланетяни розмовляють чистою англійською :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба нікого переконувати і нічого доказувати...

Хорошая пословица:

У каждого свой вкус - сказал индус, слезая с обезьяны...  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ты индус или обезьяна ?

Если ты индус - то не скоро поймеш суть опроса , если обезьяно - то ты етого никогда не поимеш...

Тебе же говорят - "мыльная опера, ф такие спецэфекти еще в 80-х делали" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я по творчеству Уэллса дипломку защищал. :)

Пришлось все в оригинале читать.

Да и вообще фантастику люблю. Больше читать, нежели смотреть. Жаль, что времени почти нет ни на то, ни другое :)

Ну, что я могу сказать...

По зрелищности - номано.

Но по сюжету - увы, абсолютно перекроили оригинал :)

Думаю, был бы жив автор, он бы в суд на Спилберга подал за надругательство над своим произведением :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...