Перейти до змісту

Кажуть


Ko6aH

Рекомендовані повідомлення

а тобі шо до того? і вобше нашо создавать тему за такої дрібничкі ??? мог би Сояру в аську написать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кобанчег название темы жжот =)

можна переименовать на "ворона на хвості принесла", или "краєм вуха почув" думал что то серьезное а тут пфффффф =))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви так зразу в штикі? як я зареєструвався то тож зробив тему жгучу. Якшо комусь цікаво можу дать ссилочку :0108:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво просто сильна комада було і хто б знав якби ви нерозпалися що б тоді було? Малюк а чого ти так завіся ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Глянь на сайт луцький: http://integra-team.org.ua/

А мені сайт і не дуже і прикольний шаблон сам класний а статів і файлів майже нема ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема називаэться "кажуть" а хто це сказав, наскільки я знаю про це ніхто ніде не писав (ну крім тебе в цій темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помойему раньше называлась [Virtual] или хз... но там играл сойар!!! этот чел такие коры валил..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помойему раньше называлась [Virtual] или хз... но там играл сойар!!! этот чел такие коры валил..

Sj Feniks m1sc KLoYn і все чи не неповню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що клан PriSoNer розпалися це правда?

Це шо правда???? Невже це так???? Я не вірю1!!!!! Ні!!!!!!!!!!!!!! :):ohmy: :ohmy:

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так прикольно...тут оказуется сильные команды есть...собираются, розпадаютса...клёво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка трагедія для людства.. розпався (хто там розпався??? ) а клан.. (блін, як в нігерів...)...ужоснах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КАБАН ну ти смешон ппц.. нах било вобше про нас писать??? ми про тебе шось писали??? розпалися дай розпалися нах на люди виносить? цеж не Ісуса Христа Побачів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви шо? Дійсно розпалися? А я так надіявся, планував на хлопців на тоталізаторі гроші ставити... або й сам вступити... в клан... Е-е-ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...