Перейти до змісту

А чи потрібно лікарям піднімати зарплату?


romaxa11

Голосувалка за збільшення зарплат  

48 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Розглядаю тільки лікарів за покликанням (всяких заробітчан, шарлатанів, дибілів до уваги не беру), чи у Вас не існує профспілка, якщо є але не ефективна - створіть нову, сформулюйте вимоги і вседержавний страйк (по можливості, щоб люди не страждали), якщо в уряду знаходяться млрд. грн на фінансування заводів олігархів, на якісь знижки по газу, то сформувавши правильний відкритий страйк, ви примусите популістку виділити ці бабки з виборчих закромів, тільки питання що з тих бабок залишиться після фільтрування міністерством і керівниками адміністрацій і лікарських установ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да... виходить що люди згідні заплатити за якісну медицину, але не знають, як зробити щоб чиновники гроші не покрали... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... виходить що люди згідні заплатити за якісну медицину, але не знають, як зробити щоб чиновники гроші не покрали... :blink:

Да ! саме так! Наші люди в більшості своїй згідні платити за медичні послуги, але немає системи яка б регулювала ці виплати і контроль якості медичних послуг. От і виходить що хворий платить лікарю напряму, щоб отримати якісну послугу і це не є хабар-це адекватна плата за працю. Ви довіряєте лікарю своє життя! - от і цікаво побачити чи дорожче воно для людей як, наприклад запчастини до авто, чи послуги слюсаря який провчився 3 роки в ПТУ, або сантехніка!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки варіант страхової медицини більш привабливий (хоча і набагато складніший). За рахунок значного збільшення фінансвання державної медицини, я впевнений, в першу чергу проведеться масовий апгрейд автопарку чиновників (спочатку столичних, потім місцевих). Потім почнуться в'ялотекучі ремонти (відомо, скільки можна заробити при "правильному" проведенні ремонту за державні кошти :ok: ). Далі почнуться "тендери" на закупівлю медикаментів, діагностичної апаратури... І виграють їх не ті, хто пропонує найвигідніші умови, а ті, хто пропонують більші "відкати" :) А з того, що залишиться піднімуть зарплату медперсоналу на 10, ну може 20%, щоб сильно не розбалувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, "євроремонт" в рентгенкабінеті в мого знайомого коштував три роки тому 200 000грн. Обмежились побілкою, новою столяркою і плиткою в туалеті, а тоді за такі бабки можна було хатинку збудувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б подивитися в очі тим 27%, які вважають, що лікарям не потрібно піднімати зарплату :)

І напишіть будьте ласкаві, чому ви так вважаєте.

Я вважаю що лікарям не потрібно піднімати зарплату. Якщо бути точнішим, то піднімати потрібно - але лише деяким. Просто за останній час було дуже багато випадків невірного діагностування лікарями моїх близьких. І істинний діагноз визначався тільки після походу або до бабусь-знахарок, або до приватних врачів (благо в нас такі є). А ви зайдіть в 2-гу лікарню (для прикладу) там один лікар краще іншого. І тільки декілька є дійсно талановитих які сумлінно виконують свою справу. А ЛОР звідти (незнаю прізвища) взагалі поражає своєю ... я не знаю як це називається, коли лікар що не день ходить "завалений".

Коли приходиш до лікаря, бо хворий, а в реєстратурі тобі не дали талончика, бо немає, і лікар тебе не приймає, а зі скандалом і матами виганяє з кабінету - це нормально? це за це їм потрібно піднімати зарплату?

А в лікарні - там нормально працює тільки відділення реанімації.

В мене дід лежить в лікарні, йому нічого не роблять. Таблетки сам приймає (чи я чи хтось з сімї як навідуємось, розкладем коли які пити), питання: навіщо тоді в лікарні лежати, з таким самим успіхом можна лежати вдома і пити таблетки, тільки в теплі, і дивитися телевізор, і постійно бути під наглядом близьких.

Талановиті лікарі є, і їх потрібно ініціаювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...