Перейти до змісту

Укртелеком тупить?


Рекомендовані повідомлення

Дивні прблеми сьогодні дома на Укртелекомі (ОГО).

З доброго дива пропадає інет. То гуугля не працює, то на жоден сайт із того ж Гуугля неможливо перейти! ...

В когось щось подібне спостерігається??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

убери из настроек телекомовский DNS и пропиши какой-нить openDNS. у них довольно часто тупит DNS, что многие принимают за неисправность канала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки. В мене його не було прописано. Прописав їхній ДНС - і все стало бенч.. інет - літає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у тебя это где-то в Maintenance -> Configuration -> LAN Settings, если я ничего не путаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DNS їхній в дауні. через те і сайти не знаходить. видно хтось бомбить. вроді зараз трохи піднявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нє-там в мене є закладка advanced->Dynamic DNS. Це воно? що туда прописати? Чи може в закладці LAN-> Primary DNS server(Secondary DNS server)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WAN

Цікава відповідь ^_^

Поідеї закладко не LAN а WAN, але конкретно не знайомий з моделлю.

LAN це мережевий інтерфейс що дивиться в твою сторону, а WAN в сторону провайдера.

Краще перечекай глюки і не лізь нікуди.

да нє-там в мене є закладка advanced->Dynamic DNS. Це воно? що туда прописати?

нет це не воно)) ця штука привязує до твоєї ІР адреси домене ім'я сервісів динамічних імен таких як no-ip чи dyndns

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього воно.,

У тебе він роутером налаштований? Бо якщо бріджом і РРРоЕ зєднання ініціалізується компом то в вінді прописувать треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
213.179.229.66

Цей в Луцьку, на Перемоги,2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще один на 67 закінчується вроді

Впринципі навіть якщо модем налаштований роутером вписувать можна в вінді.

Модем залишаєш шлюзом а в полі DNS замість ІР модема вписуєш DNS телекома, думаю спрацює хоча вже глюки закінчились, але на майбутнє можеш спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене також були глюки, закачка ніби йде а от з відкриттям сторінок з третього або четвертого разу, дзвонив в підтримку на укртелеком, на обох номерах або трубки неберуть або занято. Розізлився і набрав в Київ на гарячу лінію, сказали перегрузити модема, я вже його раз 10 перегружав :angry: . Почав наїжати що це за якість надання послуг, то записали мій телефон і координати, то потім луцькі самі дзвонили мені на мобільний і просили глянути як прицює нет і повідомити їх, до вчорашнього вечора лагів не було, вчора були але вроді все гуд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

сегодня телеком, похоже, штормит не по-детски.. соединение с гейтвеем есть, но дальше трейс не идет. на суппорт дозвониться нереально.

сейчас и вовсе невозможно соединиться с сервером, не проходит PPP сессия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...