Перейти до змісту

Мироточення ікон


keepo

Рекомендовані повідомлення

В сусідній гілці тов. zaHARE і компанія підняли тему мироточення ікон.

Так от ділимось думками на цю тему. Фактами, теоріями, ну і звичайно поясненнями цього процесу церковниками.

Наскільки я знаю, то наука справді признає мироточення ікон. Толкового пояснення я не знайшов. На мою думку мироточення пов"язане з накопиченням в предметі масляної речовини, яка при певних фізичних умовах (тиск, температура, вологість) починає виходити назовні.

ЗІ zaHARE, цікаво глянути фото твоєї мироточащої ікони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Колись, справа дійсно мала фальшивий характер.

Позаду ікони ставився/вішався резервуар із рідиною (миром) і відкручувався краник, і ікони таким чином мироточили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доказати, що чудеса можливі. Доказати що хтось, хто зображений на папері (дошці) дійсно вміє ті чудеса творити.

Як із паперу може виділятися мир, ще й у таких кількостях.? (не треба фантазій на тему: Венера закрила своєю тінню Меркурій, який під впливом Сонячного вітру послав кванто-оптичний сигнал на землю на конкретний папірець.... ")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склад впринципі не важливий, головне потім резервуарчик знайти. Склад буде цікавий коли резервуарчик не знайдем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да мироточать вони. Причому надруковані на папері, в бабусі в коморі 30 років пролежавши, був випадок в сусідньому з тестем селі.

Краника ніякого не замітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, ці час від часу "чудеса", просто утримують прихожан в церкві.

Іншого пояснення і цілі цього я не знаходжу.

Бо в Бога (якщо ці чудеса є від Нього) завжди є ціль в тому, що Він робить. А цілі, в історіях про ікони які мироточать, я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в Бога (якщо ці чудеса є від Нього) завжди є ціль в тому, що Він робить. А цілі, в історіях про ікони які мироточать, я не бачу.

Уважаємий Gabriel, ви чьих будете? :0137:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто запитаю, якщо це (мироточення) є Божим чудом то яка його ціль?

Не скажу точно щодо мироточення, а ось що перед Другою Світовою війною по селах масово оновлювались ікони, то відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це просто якась хімічна реакція проходить під впливом того чи іншого фактору. А той факт,що люди вірять в святість цього всього і

поклоняються цьому,мене особисто не дивує. Я знаю одне: не роби собі подоби Бога,не май ідола та "по вірі вашій буде вам дано". Хоча я

найгрішніший з усіх тут присутніх!!! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це просто якась хімічна реакція проходить під впливом того чи іншого фактору.

Все навколо нас - це фізичні або хімічні реакції і явища. Але варто зануритись в глибину і природу цих явищ, як стає зрозуміло, що нашим розумом цього не осягнути...

Експеримент Крістофера Монро з Інституту Стандартів і Технологій (США):

Експеримент виглядав таким чином: учені взяли атом гелію і потужним лазерним імпульсом відірвали у нього один з двох електронів. Йон гелію, який вийшов, знерухомили, знизивши його температуру майже до абсолютного нуля. У електрона, що залишився на орбіті, існували дві можливості - або обертатися за годинниковою стрілкою, або проти. Але фізики позбавили його вибору, загальмувавши частинку все тим же променем лазера. Ось тут і відбулося неймовірне. Атом гелію роздвоївся, реалізувавши себе відразу в обох станах - в одному електрон крутився за годинниковою стрілкою, в іншому проти годинникової... І хоча відстань між цими об'єктами була всього 83 нанометри (у шкільний мікроскоп не розгледиш), але на інтерференційній картині виразно було видно: ось слід одного атома, ось іншого.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак на вскидку, сумніваюсь що можна вплинути на атом лазаром, бо довжина світлової хвилі більша за атом, не кажучи вже про електрон.

І що означає "роздвоївся", якщо поділився пополам, то це вже не атом гелію, а інший елемент "Алхімія", а в реальності розчеплення атома тяне за собою викид великої енергії, мікро атомний вибух.

А якщо, зробив свою копію, то це ще круче Алхімії, атом гелію, як ДНК може формувати собі подібних. А для цього потрібен матеріал.

Чому ми не бачимо по ящику наукової відповіді на ці чудеса?

Уже сам лазер - это продукт воздействия светом на электроны атома :lol:

И в действительности расщепление атома гелия тянет за собой поглощение энергии, а "микроядерный взрыв" - нонсенс. Про критическую массу у урана или плутония слышал?(хотя возможно обойтись и без не, но это уже не взрыв, а контролируемая термоядерная реакция) И вообще, про курпускулярно-волновой дуализм слышали все?

Так вот кратко: "Можно сказать, что для атомного объекта существует потенциальная возможность проявлять себя, в зависимости от внешних условий, либо как волна, либо как частица, либо промежуточным образом." (с) В.А.Фок

Берем икону, церковь и кучу народа. Допустим, у человека есть некое биополе - волна. Сосредоточение некого количества этого поля, к тому же когерентного(в церкви практически все думают об одном и теоретически мысленно прокручивают одни и те же псалмы и молитвы) может каким-то образом влиять на объекты в материальной составляющей.

А может, это просто ладану напалили и его испарения/дым осел и стекает, как конденсат.

Все ИМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвоніть до Сараули,він точно розбереться. Вже розібрались причину сіяння ікон на фото і ще в багато чому. так і тут все вияснять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак на вскидку, сумніваюсь що можна вплинути на атом лазаром, бо довжина світлової хвилі більша за атом, не кажучи вже про електрон.

І що означає "роздвоївся", якщо поділився пополам, то це вже не атом гелію, а інший елемент "Алхімія", а в реальності розчеплення атома тяне за собою викид великої енергії, мікро атомний вибух.

А якщо, зробив свою копію, то це ще круче Алхімії, атом гелію, як ДНК може формувати собі подібних. А для цього потрібен матеріал.

Чому ми не бачимо по ящику наукової відповіді на ці чудеса?

Уже сам лазер - это продукт воздействия светом на электроны атома :)

И в действительности расщепление атома гелия тянет за собой поглощение энергии, а "микроядерный взрыв" - нонсенс. Про критическую массу у урана или плутония слышал?(хотя возможно обойтись и без не, но это уже не взрыв, а контролируемая термоядерная реакция) И вообще, про курпускулярно-волновой дуализм слышали все?

Так вот кратко: "Можно сказать, что для атомного объекта существует потенциальная возможность проявлять себя, в зависимости от внешних условий, либо как волна, либо как частица, либо промежуточным образом." (с) В.А.Фок

Берем икону, церковь и кучу народа. Допустим, у человека есть некое биополе - волна. Сосредоточение некого количества этого поля, к тому же когерентного(в церкви практически все думают об одном и теоретически мысленно прокручивают одни и те же псалмы и молитвы) может каким-то образом влиять на объекты в материальной составляющей.

А может, это просто ладану напалили и его испарения/дым осел и стекает, как конденсат.

Все ИМХО :)

В дествительности расчепление любого атома тянет за собой высвобождение атомых сил которые связывали между собой протоны, нейтроны и електроны. Альфа, Бета, Гамма-излучения. Силы которые действуют на растояниях в 10-1*** каком то степени, вопреки закону, что однополярные заряды чем ближе тем сильнее отталкиваются и наоборот. При распаде материя привращается в енергию. И действует наружу.

О каком ты говориш поглощении, или ты придумал бомбу с взрывом во внутрь?

На счет лазаря, ты удивишся, но чтобы ты не делал, это воздействие атомов на атомы, да и на свет тоже чорт с ним. :)

Пока, мы научились только разрушать. Вот когда научимся из излучения делать материю то станем Богами, так мы плавно вернулись в тему про иконы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дествительности расчепление любого атома тянет за собой высвобождение атомых сил которые связывали между собой протоны, нейтроны и електроны. Альфа, Бета, Гамма-излучения. Силы которые действуют на растояниях в 10-1*** каком то степени, вопреки закону, что однополярные заряды чем ближе тем сильнее отталкиваются и наоборот. При распаде материя привращается в енергию. И действует наружу.

О каком ты говориш поглощении, или ты придумал бомбу с взрывом во внутрь?

На счет лазаря, ты удивишся, но чтобы ты не делал, это воздействие атомов на атомы, да и на свет тоже чорт с ним.

Пока, мы научились только разрушать. Вот когда научимся из излучения делать материю то станем Богами, так мы плавно вернулись в тему про иконы

Шоб не забанил меня микс за оффтопик, скажу: ты ОЧЧЕНь поверхностно изучал физику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A факти в студію можна ? Наукові дослідження і їх доповіді ? Чи це і лишається на рівні бабка казала, фотограф схфоткав, сенсація жовтої преси і море людей котрі витрачають свої кошти на надію що Чудо є... коли його насправді і нема. І це лиш час від часу заманухі релігійні щоб збудити увагу громадкості і ще більше вплинути на люд. але ж зараз не темні часи (маю таку надію), і сучасна людина потребує пояснень і доказів. Бо якщо припустити що ікони оновлюються, плачуть і цілять, то чому не вірити у леприконів, драконів і Ктулху ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератора! Модератора! Усьо про дуалізм і мікроядерні вибухи - в іншу тему.

а STRIKER"у взагалі попередження, як людині, яка збила гілку на флуд.

раптово із ксерокопії договору купівлі продажу чи оренди - мир тікти чомусь зовсім не хоче....

ІМНО, звичайно, але я теж не чув, щоб мироточили ікони, які пролежали в папочці десь в шухлядці.

Склад миру знайти досить важко, це масло з купую інгредієнтів і, наскільки я зрозумів, різне в кожній церкві. Що тече з ікон - взагалі не зрозуміло. Оскільки течуть різні за кольором і консистенцією речовини, в своїй більшості вони мають одне спільне - пахнуть миром.

За теорію всмоктування говорить і те, що мироточення зазвичай короткочасне. Тобто "перебрав" матеріал смол якихось + погодні фактори вплинули і промироточила ікона, погода змінилась - перестала мироточити. Самі церковники зізнаються, що мироточеня фотокопій ікон майже недоказуєме (їх просто не віддають в церкви) і в храмах такого не спостерігалось... а всі заяви про такі випадки - з області фантастики. хоча і повністю не відкидають цієї можливості.

ІМНО, при хорошому бюджеті, мирототочення - одне з небагатьох "чудес", яке доволі просто повторити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...