Перейти до змісту

Мироточення ікон


keepo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь
Митрополит Луцький і Волинський Ніфонт у селі Мостище Камінь-Каширського району відвідав помешкання Василя та Тетяни Федчик, у домі яких 25 липня цього року замироточила ікона Божої Матері «Скоропослушниця». Про це ЗІКу повідомили 17 вересня у прес-службі Волинської єпархії УПЦ МП.

Владика відслужив молебень, помазав усіх присутніх благодатним миром від мироточивої ікони та виголосив проповідь. «Сьогодні Господь подарував утіху для цієї сім’ї, для села та взагалі для усієї Волинської єпархії. Я вірю, що молитвами Пресвятої Богородиці Господь буде з нами», – зауважив митрополит Ніфонт.

Господиня дому пані Тетяна розповіла, як усе почалося: ікону у рамці зі склом купила за 5 гривень у Михнівському Свято-Стрітенському жіночому монастирі для внучки, щоб привітати її з днем народження, а пізніше закріпили цю іконку на стіні біля ліжка і тут ікона почала мироточити. Потім її зняли зі стіни і поставили на тарілочку, схиливши на рамку хатнього вікна, де вона стоїть і нині.

Ну,есть желающие найти краник и вывести на чистую воду махинаторов?Вперед! :)

ЗІ zaHARE, цікаво глянути фото твоєї мироточащої ікони.

Зачэм на фото дарагой,иди туда,где она стоит и сматри, фатаграфирывай и не верь глазам своим. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Замироточила" 25 липня, а повідомили 17 вересня. І скільки часу вона мироточить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Замироточила" 25 липня, а повідомили 17 вересня. І скільки часу вона мироточить?

Хочется крыть,а нечем? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти помиляєшся, якби мені хотілось крити, я б накрив. Просто не люблю писати довгі тексти, бо це нудно і нікому не цікаво читати, "многа букав" як кажуть.

Просто я хочу розібратись це дійсно правда чи ні, мене давно цікавить питання звідки це все і для чого.

Діло в тому шо з 25 липня пройшло півтора місяця, і якшо туда поїхати то покажуть якусь ікону і скажуть шо буквально вчора перестала мироточити.

Для чого вони тянули півтора місяця? Це ж подія яка виходить за рамки здорового глузду, тут треба криком кричати. А складається таке враження шо це само собою розуміється.

Ну от, заставив мене написати багато букв. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочется крыть,а нечем?

А навіщо ламати "кайф" православним бабкам, вони "тащаться" від таких чудесій. :(

Ваші бабки, наші фокуси. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне що в мізках твориться, а повірити не важко і в реальність будь якого дива, не іконко лічить а сама думка про те що вона лічить.

І скільки можна постить туфту ? Факти в СТУДІЮ НАГЛЯДНО !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я согласен с тем,что есть случаи мошенничества.Время такое,даже на святых вещах могут обманывать.Но есть ведь и реальные чудеса.Вот если кто сомневается обман это или нет,то поедьте и посмотрите,а то чешете абы чесать.

Для меня чудес и доказательств не нужно,я не верю-я ЗНАЮ! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я согласен с тем,что есть случаи мошенничества.Время такое,даже на святых вещах могут обманывать.Но есть ведь и реальные чудеса.Вот если кто сомневается обман это или нет,то поедьте и посмотрите,а то чешете абы чесать.

Для меня чудес и доказательств не нужно,я не верю-я ЗНАЮ!

Всі церкви це політичні організації. Відповідно обман, шарлатанство для таких організацій - це норма. Святість -це тільки для прихожан.

Чудо це природне явище, яке люди просто не можуть пояснити. ІМХО А як тирозумієш, що таке чудо?

А знання без доказів це щось нове. Що ти ЗНАЄШ?

Доречі ніхто не знає статистики. Мироточать ікони, святі на яких зображені вище пояса, чи якщо в повний ріст також буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от наприклад тут -

http://www.risu.org.ua/ukr/kaleidoscope/digest/article;4638/

Як повідомив харківській телекомпанії «Сімон» староста Свято-Софіївського храму, старший науковий співробітник Українського фізико-технічного інституту Станіслав Кононенко, рідину, якою мироточать зазвичай ікони, вже піддавали хімічному аналізу. Але наука весь час зазнавала поразки через занизький рівень власних можливостей. У випадку з харківським дивом усе ще складніше. Фізики і хіміки, які вже не раз приходили, щоб на власні очі побачити унікальні образи, так і не зважилися взяти бодай краплю мира на аналіз. Самі ж служителі культу два роки тому подавали відповідний рапорт до Київського патріархату. Там погодилися приїхати для огляду, але чомусь не їдуть і досі.

ПС. Сімбіоз наукового співробітника фіз-тех інституту і старости храму, вже саме по собі заслуговує на статтю, і увагу деяких спец. лікувальних закладів. Іншого коментаря від нього і не чекали.

І як апофеоз, наявність в районі фізиків-сатаністів, і хіміків-вампірів які боять каплі миру як чорт ладана.

Про київський патріархат який не їде і досі, без коментарів. В них там свої чудеса.

----------------------------------------------------------------------

Їдем далі -

http://bucov.narod.ru/kr_sp_u.html

А через деякий час ікона Миколая Чудотворця заплакала: з очей святого потекли сльози... Згодом ці сльози, зібрані акуратно на ватку досліджуватиме комісія із Оренбурга, яка за результатами проведених аналізів оголосила висновок - справжні людськи сльози...

ПС. Тут все ясно: потікли слози, зібрали сльози, провели аналіз, .. Точно сльози! :blink:

----------------------------------------------------------------------

І тут -

http://www.citylife.com.ua/index.php?id=31...358&art=509

З’ясувалося, що фахівці з хімічної лабораторії брали на аналіз миро. Вони зазначили, що можуть визначити його формулу. Проте відтворити її практично неможливо.

ПС. Все правильно, ніхто в нас не профінансує відтворення не ясно чого і для чого.

---------------------------------------------------------------------

Більш обьєктивна статейка -

http://www.rionews.com.ua/statjag.php?id=7881

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Господь подарував утіху для цієї сім’ї, для села та взагалі для усієї Волинської єпархії. Я вірю, що молитвами Пресвятої Богородиці Господь буде з нами

дк благодать, чи попередження про біду? чи св"ященники це "розрулюють" по ситуації :)

Знаю лично факты в Луцке.Мы были с женой у друзей в гостях и они нам подарили иконку,но мы в попыхах ее забыли,а потом все никак не могли забрать.Они тогда отнесли ее в церквушку на 40-м посвятить и там на время оставили,а она возьми и начни мироточить.Факт.

zaHARE, твої слова? навіщо когось за 150 км посилати, якщо ти знаєш факти в Луцьку. і саме фото тієї ікони я просив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слова? навіщо когось за 150 км посилати, якщо ти знаєш факти в Луцьку. і саме фото тієї ікони я просив.

так я вроді конкретно написав,що ікона знаходилась в капличці на 40-му кварталі.Кому цікаво,звертайтесь туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а конкретніше? де каплиця, я як людина не особо релігійна, всіх не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мироточивих ікон не бачила. але як пояснити факт мироточення Святого Камня Миропомазання в Єрусалимі? ваелика така глиба з рожевого вроді мармуру, пахне за кілометр. Ви б бачили скільки народу там об неї треться, труть ікони, одяг, самі... а мира прямо на очах в щілинках проступає. з усього Єрусалиму-Віфлеєму, то було найбільше чудо, що вразило. Все інше відкрите заробляння грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для каміння іншу тему мабуть треба, з фактами ітд, а то в одній зараз каша почнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хух.. читав-читав і не поняв чо назвали так тему.. тре було назвати: "народ, а давайте погонимо на православних!" ілі шош тіпа того...

"пакажитє мне факти.." та море є інформації, фактів, метеріалів, наукових досліджень і тд. проблема не в тому шо є те мироточення чи нема, тема з підтектом.

йде перехожий, тут його зустрічає інший і каже, давай ми зара пояснимо всім шо мироточення ніякого не існує. брєд правда?!

віримо ми в чудо чи не віримо а його пояснити не можна.. навіть ослислити просто буває важко.

є море неясних і незрозумілих речей, але ставитись до них потрібно обережно, або принаймні не по-хамськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. "ослислити" - 100% .

я тут погуглив трошки, намагаючись знати щось пояснююче. натикнувся на цікаві, на мою думку, статті.

одна і ще одна.

цікава теорія щодо накопичення енергії..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, нда...

є процеси (чуда) які просто не реально пояснити..

мироточення мощей і просто скелетів (черепів, глав) в києвопечерській лаврі ніхто не пояснить.. і те миро що виділяється ніякими хімічними процесами відтворити не можливо.. то не шуточкі якісь..

в Православ'ї відкривається багато чуд і не зрозумілих фактів.. в них не обов'язково вірити, але з цим треба рахуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не розумію твоїх поглядів.

Я всякими способами намагаюся вияснити що це таке.

Ти або втручайся у дискусію або не заважай дискутувати.

**без образ**

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тако називається:

Один доказує іншому про те, що Бога не існує.

Інший: "Так це ж богохульство!!!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. "ослислити" - 100% .

я тут погуглив трошки, намагаючись знати щось пояснююче. натикнувся на цікаві, на мою думку, статті.

одна і ще одна.

цікава теорія щодо накопичення енергії..

По тим статтям... чого треба було виходити тим дослідникам з хати, мол "нема чого кому не попадя при чуді присуцтвувати". Що він скриває? і це виходить шо той "батюшка" вкурсі коли має статись "чудо"? Ну це ж ясно як білий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти її дочитав?

рідину (миро?) не розбризкували, надто акуратно вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тов. Hits, да я особисто "гоню" на православ"я, як собстно і на інші релігії, у вас через це якісь проблеми? Я не торкався жодної релігійної людини, і тим паче віри в Бога. Але не путайте ВІРУ і релігію.

Релігія якраз і побудована на фокусах, обмані і приховуванні (нехай навіть вони використьовувались в "благих" цілях). І мироточення ікон в 95% такий же фокус для заманухи.

Женя, я тобі за годину оприскаю любою маслоподібною речовиною образи на іконі, причому сам вибереш ту область, яка має "мироточити".

мироточення мощей і просто скелетів (черепів, глав) в києвопечерській лаврі ніхто не пояснить.. і те миро що виділяється ніякими хімічними процесами відтворити не можливо.. то не шуточкі якісь..

одні пусті слова...

звідки взялась впевненість, що ніхто не пояснить?

чому вирішили, що миро не повторять? як мінімум можна взнати його склад. для цього навіть суперскладних приладів нетреба - спектрографа вистачить. ну а спосіб приготування можна справді довго шукати.

в Православ'ї відкривається багато чуд і не зрозумілих фактів

поконкретніше будь-ласка.

але з цим треба рахуватись

на це треба дивитись незаштореними релігією очима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...