Перейти до змісту

розсувні двері


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

по типу таких, як у шафах-купе. якщо хто ставив, або цікавився - буду вдячний за поради і наводки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ширина плиты имеет огромное значение.

сильно тонкую - поведет... пофиг из какого материала...

большую консультацию получишь у спецов, но намек ты понял :)

движущая часть - помню из советских времен.

двери на шариках просто умирали

все ставили на подшипниках.

ГПЗ тут не в помощь. у них только конические были. хотя... времена меняются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я прожил десяток лет в квартире с такими дверями (Shura должен помнить). кроме понтов, кайфа никакого.. кроме высокой стоимости изготовления, у них намного меньше возможностей для выбора материала и оформления, хуже звукоизоляция, неизбежный шум при открывании/закрывании, да и вообще масса нюансов, которые придется учесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зараз живу з такими дверима (ну не було іншого варіанту - коридор сильно вузький). Ставив польську систему Sevroll, два роки назад обійшлася так само як би я ставив звичайні двері. Ця система складається з алюмінієвої шини, двох роликів (на підшипниках) і направляючих (дві пластмаски), можна використовувати з будь-якими дверима, єдине що треба підбирати систему по вазі . Ставив без замка, який коштує більше 150 грн (це більщ-менш нормальний.). Про саму систему почитай на оф.сайті http://www.sevroll.pl/ , там і розписано як ставити. При установці необхідні прямі руки.

А... купував на базарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість встановити двері таким чином, щоб вони закривалися (ховалися) в нішу, можна замовити звичайні двері і закріпити їх на спеціальні кронштейни. Двері при цьому будуть їздити на підшипниках по рейці, встановленій над дверима, просто і дешево :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

я у себя специально оставил двойной ширины проем для установки раздвижных дверей,чтобы они "прятались" в стене.При сегодняшних технологиях двери бесшумные,пыленепроницаемые,с разными вариантами материалов и оформлением(все зависит от цены).

Можете зайти в "НЛ" там несколько вариантов более-менее простых и распространенных.

Если ставить,не ломая стен,то подойдет рельсовый внешний вариант.

Типа такого-nataly_2stv_framuga_steklo.jpg

или nataly_1stv_steklo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...