Перейти до змісту

Запрошуємо у гості


Basil

Рекомендовані повідомлення

То про яких бажаючих йдеться мова? Якщо я не з ківеців, і не з Луцка - то мені там робити нема що? можливо я щось пропустив?

ПС розтулкмачте будь на те ваша ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про каких желающих идёт речь - желающих посмотреть? Или покататься? Но как тогда:

Склад команди: два хлопці і дівчина (вимога - проживання у Ківерцях + назва команди).

Лазейка:

- гості їдуть поза заліком (нагороди для них передбачені лише за перше місце, при умові, що команд-гостей буде більше двох).

А состав команды гостей какой?

Велосипеди: єдине обмеження - не допускатимуться лише гоночні велосипеди. А так - все що знайдете (але без фанатизму).

А кросс-кантрийный велосипед с контактами не будет входить в категорию "гоночных"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кросс-кантрийный велосипед с контактами не будет входить в категорию "гоночных"? :)

це мене також цікавить дуже)))

і за гостей: не більше 2-х команд? ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію шосери не приймають участь в перегонах? Може організуємо командочку? Взагалі хтось поїде? Давайте якось зберемось, люди! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене бажання є поїхати, але точно незнаю як вийде. Зараз з дівчатами дефіцит(((((9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є охочі приїхати: два тела, але без прекрасної половини, цього згниваючого суспільства України.

Питання:

1. приїхати можем, але команда неповноцінна.....(тобто без ще одного тела) і чи може стартувати така команда

2. дайте будь-ласка карту міста, щоб побачити маршрут.

3. організаційні питання відносно взносів при реєстрації будуть? і скільки поскільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрут немного сократили, первый вариант мне нравился чуть больше :)

Интересно, почему пустили трассу с другой стороны? Не смогли разобраться с "окнами" на луцком ж/д переезде? Но ведь на ровенском тоже поезда ходят...

post-419-1220991060.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...